(098)427-71-85
Soccer Укркубок Футбол Seco
Вияр

New Tone 2:3 ФК Хроли FC Sorry Бабушка 0:2 МФК Княжий Ринок МФК Запоріжсталь 0:1 New Tone ФК Хроли 2:1 FC Sorry Бабушка МФК Запоріжсталь 0:1 МФК Княжий Ринок New Tone 2:0 FC Sorry Бабушка МФК Княжий Ринок 2:2 ФК Хроли FC Sorry Бабушка 1:3 МФК Запоріжсталь МФК Княжий Ринок 1:3 New Tone ФК Хроли 0:2 МФК Запоріжсталь New Tone 5:3 МФК Запоріжсталь МФК Княжий Ринок 5:2 ФК Хроли МФК Запоріжсталь 1:3 ФК Хроли New Tone 11:12 МФК Княжий Ринок

1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34

1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8

Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) VS SYMBOL (Харків)

Явно не погоджувалися запоріжці поступатися, гарний бій дали фавориту в першому таймі. Могли забити, але Артем Тарасов рятував. А пропустити – пропустили. Чудовим пострілом відзначився Олексій Солоп ближче до кінця 15-хвилинки. Але «фіолетово-білі» вперто йшли вперед, і доля їм усміхнулася – м’яч влучив у руку, а невідпорним ударом зі штрафного Володимир Тесля зрівняв рахунок. Бойова нічия, яка доводить, що «Суспільна взаємопоміч» не такий вже «прохідний» суперник. Здатен на досягнення, але сьогодні був не надто щасливий день… Symbol уже в півфіналі, залишилося дізнатися – з першого місця вийде чи з другого…