(093)273-57-67
Seco Soccer Укркубок Parimatch
Parimatch3 Parimatch Футбол

Sakartvelo 2:0 Back Office Team Wild West 4:0 NORTH FORCE East River 4:0 Armenia TSEMENT 1:2 ТЮЛЬКА Wild West 2:2 FABRIKA Sakartvelo 4:1 PM Moldova East River 3:1 Abilardo TSEMENT 6:0 Mykolaiv NORTH FORCE 0:3 FABRIKA Back Office Team 1:3 PM Moldova Armenia 0:2 Abilardo ТЮЛЬКА 4:0 Mykolaiv Wild West 5:4 PM Moldova Sakartvelo 0:2 FABRIKA ТЮЛЬКА 2:3 Abilardo East River 0:5 TSEMENT Wild West 1:0 FABRIKA NORTH FORCE 0:4 Back Office Team Abilardo 2:4 TSEMENT Armenia 8:7 Mykolaiv FABRIKA 0:1 Abilardo Back Office Team 3:0 Armenia Wild West 0:7 TSEMENT

1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34

1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8

Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) VS SYMBOL (Харків)

Явно не погоджувалися запоріжці поступатися, гарний бій дали фавориту в першому таймі. Могли забити, але Артем Тарасов рятував. А пропустити – пропустили. Чудовим пострілом відзначився Олексій Солоп ближче до кінця 15-хвилинки. Але «фіолетово-білі» вперто йшли вперед, і доля їм усміхнулася – м’яч влучив у руку, а невідпорним ударом зі штрафного Володимир Тесля зрівняв рахунок. Бойова нічия, яка доводить, що «Суспільна взаємопоміч» не такий вже «прохідний» суперник. Здатен на досягнення, але сьогодні був не надто щасливий день… Symbol уже в півфіналі, залишилося дізнатися – з першого місця вийде чи з другого…