(067)451-20-81
Vuso SELECT Фаворит Спорт Вияр
Европав Фаворит Спорт Колонки Футбольная экипировка
Футбол

Closer 1:3 Holly Must Milky Dogs 2:2 Shishka Stereo Plaza 1:1 Bacardi Magical 0:0 Fred Holly Must 2:0 SuperStars Shishka 6:0 TOPAZ Bacardi 1:2 To Be Fred 1:2 Sorry Бабушка SuperStars 2:0 Closer TOPAZ 0:5 Milky Dogs To Be 1:2 Stereo Plaza Sorry Бабушка 2:0 Magical Holly Must 4:5 Shishka Stereo Plaza 0:4 Sorry Бабушка Holly Must 1:2 Stereo Plaza Shishka 1:2 Sorry Бабушка

1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34

1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8

Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) VS SYMBOL (Харків)

Явно не погоджувалися запоріжці поступатися, гарний бій дали фавориту в першому таймі. Могли забити, але Артем Тарасов рятував. А пропустити – пропустили. Чудовим пострілом відзначився Олексій Солоп ближче до кінця 15-хвилинки. Але «фіолетово-білі» вперто йшли вперед, і доля їм усміхнулася – м’яч влучив у руку, а невідпорним ударом зі штрафного Володимир Тесля зрівняв рахунок. Бойова нічия, яка доводить, що «Суспільна взаємопоміч» не такий вже «прохідний» суперник. Здатен на досягнення, але сьогодні був не надто щасливий день… Symbol уже в півфіналі, залишилося дізнатися – з першого місця вийде чи з другого…