(067)451-20-81
Вияр Футбольная экипировка SELECT Фаворит Спорт
Колонки Европав Vuso Фаворит Спорт
Футбол

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)

1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34

1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8

Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) VS SYMBOL (Харків)

Явно не погоджувалися запоріжці поступатися, гарний бій дали фавориту в першому таймі. Могли забити, але Артем Тарасов рятував. А пропустити – пропустили. Чудовим пострілом відзначився Олексій Солоп ближче до кінця 15-хвилинки. Але «фіолетово-білі» вперто йшли вперед, і доля їм усміхнулася – м’яч влучив у руку, а невідпорним ударом зі штрафного Володимир Тесля зрівняв рахунок. Бойова нічия, яка доводить, що «Суспільна взаємопоміч» не такий вже «прохідний» суперник. Здатен на досягнення, але сьогодні був не надто щасливий день… Symbol уже в півфіналі, залишилося дізнатися – з першого місця вийде чи з другого…