(067)451-20-81
Европав Vuso Футбол SELECT
Фаворит Спорт Фаворит Спорт Вияр Колонки
Футбольная экипировка

FС Chernoe More 0:1 Armenia Abilardo 4:0 FC Khar\'kov Back Office 4:0 Dnepr Wild West 0:2 Fabrica FС Chernoe More 1:2 Tsement Moldova 2:1 Abilardo

Штурм (Кривий Ріг) VS Майфон (Черкаси)

«Штурм» уже гарантував собі вихід до плів-офф, а «Майфон» – ще ні, хоча навіть нічия гарантувала черкащанкам вихід з групи незалежно від того, як там зіграє FC Auxilium у паралельному матчі. У дебюті вперед вийшли «штурмовики», однак «біло-помаранчеві» доволі швидко повернули справу на свою користь, забивши два м’ячі. Так і завершився перший тайм. Загалом «Майфон» діяв рішучіше та солідніше, тож не дивно, що команді вдалося закріпити перевагу в дебюті другого тайму. А надалі команда добре оборонялася. Втім, нафолила, і «сині» покарали її голом з 10-ти метрів – 2:3. «Майфон» посів перше місце в групі В, випередивши «Штурм». У півфіналах маємо Черкаси – Київ, Кривий Ріг – Харків.