(073)263-00-10
(067)451-20-81
Европав SELECT Фаворит Спорт Фаворит Спорт
Колонки Vuso Футбол Eldorado

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)

1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34

1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8

MFC Donbasenergo (Київ) VS SYMBOL (Харків)

Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову! За іронією долі, а швидше за все завдяки сліпому жеребу нинішній чемпіонат закінчується тим же матчем, яким стартував: Symbol – MFC Donbasenergo. Стартові хвилини матчу нагадали перший поєдинок цих команд, той же високий пресинг від харків\'ян і пасивна гра в атаці від «донеччан». Цей факт швидше за все приспав пильність харків\'ян, адже вже в першій осмисленої контратаці від суперника вони пропустили гол в свої ворота. До кінця першого тайму рахунок не змінився, не зважаючи на хорошу гру харків\'ян в атаці. Початок другої половини матчу ознаменувався атаками харків\'ян, але знову ж таки вони прогавили першу ж контратаку, яка закінчилася пропущеним голом. Здобувши таку вагому різницю в рахунку, «донеччани» перейшли на явну гру другим номером, хоча їх блискавичні контратаки містили в собі набагато більше небезпеки, ніж сумбурні атаки харків\'ян. Це вилилося в третій забитий гол від киян, який, схоже, деморалізував харків\'ян. 3:0 – хоч і не по грі, але не можна не визнати, що в цьому році виграла справді найсильніша команда. Тепер з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі цих двох чудових команд, сподіваючись, що на цьому цей футбольний трилер не закінчений!