(073)263-00-10
(067)451-20-81
Eldorado Vuso Фаворит Спорт Европав
Фаворит Спорт Футбол SELECT Колонки

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)

1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34

1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8

Майфон (Черкаси) VS MFC Donbasenergo (Київ)

Від самого початку кияни взяли гру під свій контроль, змусивши суперника зосередитись на захисті власних володінь. Плели мережива підопічні Віталія Мельника, намагаючись завершити кожну атаку ударом. Врешті-решт досягли «помаранчево-чорні» успіху загальними зусиллями, відкрили рахунок. А на останній хвилині першого тайму сам Мельник своїм прикладом показав партнерам по команді, як треба забивати, завершивши влучним пострілом ефектний сольний прохід – 2:0. Лише ближче до кінця черкащани заграли сміліше, більше атакували. Але на гол не награли. Рахунок так і не змінився. «Донеччани» доволі спокійно довели справу до логічного завершення і вийшли до фіналу!