Бомбардири ліги

(093)273-57-67
Seco Parimatch Футбол Parimatch3
Укркубок Soccer Parimatch

«Інтергал-Буд» (Київ) 1:2 Перун (Київ) Нумізмат (Київ) 1:1 DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) Нікос (Київ) 1:1 МФК Моноліт (Київ) FC Comfort Life (Київ) 3:0 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Перун (Київ) 6:0 «УкрЕлітЦентр» (Київ) DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) 4:4 ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) МФК Моноліт (Київ) 6:2 ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) Фортуна (Славута, Хмельницька обл) 3:2 Адвокати (Кременчук) «УкрЕлітЦентр» (Київ) 1:1 «Інтергал-Буд» (Київ) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 2:1 Нумізмат (Київ) ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) 1:5 Нікос (Київ) Адвокати (Кременчук) 1:0 FC Comfort Life (Київ) ФК «ВіЯр» (Київ) 0:1 Fimak (Одеса) Легіон (Київ) 1:1 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) «Ібіс» 2:1 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) FC Vtoris+ (Київ) 1:5 Майфон (Черкаси) Fimak (Одеса) 1:0 ALZO (Харків) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 8:1 ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) "Легіон" (Добропілля, Донецька область) 1:2 Grenada (Черкаси) Майфон (Черкаси) 2:2 Перша приватна броварня (Львів) ALZO (Харків) 1:3 ФК «ВіЯр» (Київ) ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) 2:4 Легіон (Київ) Grenada (Черкаси) 1:1 «Ібіс» Перша приватна броварня (Львів) 1:1 FC Vtoris+ (Київ) Grenada (Черкаси) 0:1 FC Vtoris+ (Київ) Перша приватна броварня (Львів) 1:3 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) ФК «ВіЯр» (Київ) 3:0 ФК БК (Біла Криниця Житомирьска область) Легіон (Київ) 4:5 ALZO (Харків) «Інтергал-Буд» (Київ) 2:3 Нумізмат (Київ) DragonsAutoSchoolTalisman (Київ) 0:3 «УкрЕлітЦентр» (Київ) Нікос (Київ) 1:2 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Адвокати (Кременчук) 8:0 ФК Юнфут (Межова, Дніпропетровська область) Перун (Київ) 0:3 FC Vtoris+ (Київ) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 6:0 "Легіон" (Добропілля, Донецька область) МФК Моноліт (Київ) 5:4 ФК «ВіЯр» (Київ) FC Comfort Life (Київ) 2:0 ALZO (Харків) Fimak (Одеса) 5:1 Нумізмат (Київ) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 3:1 «УкрЕлітЦентр» (Київ) «Ібіс» 3:1 Фортуна (Славута, Хмельницька обл) Майфон (Черкаси) 2:3 Адвокати (Кременчук) МФК Моноліт (Київ) 1:6 FC Comfort Life (Київ) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 5:1 FC Vtoris+ (Київ) Fimak (Одеса) 0:2 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) «Ібіс» 3:1 Адвокати (Кременчук) ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 0:3 FC Comfort Life (Київ) UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл) 1:0 «Ібіс» ПФК Софія (Іванків, Житомирська область) 2:3 «Ібіс» FC Comfort Life (Київ) 3:1 UVVIS-DECORLAND (Славута Хмельницька обл)


Таблиця

і о
1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




БОМБАРДИРИ

Матчі Голи Г/М КОМАНДА
1

Обiходенко Роман

3 5 1.667

ФК «Auxilium» (Дніпро)

2

Нестерук Віталій

5 5 1

MFC Donbasenergo (Київ)

3

Лаврик Максим

5 4 0.8

Штурм (Кривий Ріг)

3

Хрищенко Олександр

5 4 0.8

Штурм (Кривий Ріг)

4

Боярчук Олексій

5 3 0.6

Майфон (Черкаси)

4

Колядко Юрій

5 3 0.6

Майфон (Черкаси)

4

Бобінський Євген

5 3 0.6

Майфон (Черкаси)

4

Горбинко Андрій

5 3 0.6

Майфон (Черкаси)

4

Сагайдачний Юрій

5 3 0.6

SYMBOL (Харків)

5

Сотников Андрій

3 2 0.667

Avto.pro (Одеса)

5

Багряк Віталій

3 2 0.667

Галицька здоба (Львів)

5

Тесля Володимир

3 2 0.667

Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя)

5

Шафранський Сергій

3 2 0.667

Галицька здоба (Львів)

6

Заворотний Ярослав

5 2 0.4

MFC Donbasenergo (Київ)

6

Лукашенко Сергій

5 2 0.4

SYMBOL (Харків)

6

Солоп Олексій

5 2 0.4

SYMBOL (Харків)

6

Мельник Віталій

5 2 0.4

MFC Donbasenergo (Київ)

6

Кононов В"ячеслав

5 2 0.4

SYMBOL (Харків)

6

Накаєв Апті

5 2 0.4

MFC Donbasenergo (Київ)

6

Бухтіяров Олександр

5 2 0.4

Штурм (Кривий Ріг)

6

Співак Максим

5 2 0.4

Штурм (Кривий Ріг)

6

Лукашенко Олександр

5 2 0.4

SYMBOL (Харків)

6

Філін Артем

5 2 0.4

Штурм (Кривий Ріг)

7

Тригубець Сергій

2 1 0.5

Галицька здоба (Львів)

8

Мацик Тарас

3 1 0.333

Галицька здоба (Львів)

8

Цимбаляк Назарій

3 1 0.333

Галицька здоба (Львів)

8

Лимзаєв Владислав

3 1 0.333

Avto.pro (Одеса)

8

Скотаренко Вадим

3 1 0.333

Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя)

8

Шлома Андрій

3 1 0.333

ФК «Auxilium» (Дніпро)

8

Жданов Іван

3 1 0.333

Avto.pro (Одеса)

9

Кібиш Микола

5 1 0.2

MFC Donbasenergo (Київ)

9

Сухенко Дмитро

5 1 0.2

Майфон (Черкаси)

9

Сандецький Денис

5 1 0.2

MFC Donbasenergo (Київ)

9

Жуматін Денис

5 1 0.2

Штурм (Кривий Ріг)

9

Кочетигов Євген

5 1 0.2

SYMBOL (Харків)

9

Яковенко Андрій

5 1 0.2

SYMBOL (Харків)

9

Волобуєв Олексій

5 1 0.2

SYMBOL (Харків)

9

Соколовський Нікіта

5 1 0.2

Майфон (Черкаси)