Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Европав Футбольная экипировка SELECT
Фаворит Спорт Футбол Vuso Вияр
Колонки

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)


Таблиця

і о
1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


2018-11-07 19:04:38

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група D. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. «Хілті» 3:0 FC Imperial
Цей поєдинок був дебютним на нашому турнірі для номінальних господарів, у той час як FC Imperial вже мав у своєму активі одну перемогу, та й до того ж чимало гравців у складі «імперіалістів» вже довгий час виступають на «дев’ятці».  Тим не менше впевненіше виглядав саме новачок, у той час як «жовто-чорні» чомусь тушувалися перед суперником і не нагадували самих себе тижневої давнини. І якщо в першому таймі гості ще створювали небезпечні атаки, то після перерви їхня кількість суттєво зменшилася. Можливо, хлопців трохи підкосив гол «у роздягальню», який суперник провів одночасно зі свистком арбітра, але разом з тим це не може слугувати виправданням. Попри це довгий час питання про переможця зустрічі було в підвішеному стані, адже рахунок 1:0 на користь господарів був слизьким, тож усе міг вирішити якийсь рикошет або ж інша випадковість. Скоріше за все гравці «Хілті» просто полюбляють останні хвилини, адже саме під завісу матчу вони забили ще два м’ячі, встановивши рахунок 3:0. Фінальний свисток арбітра зафіксував дебютну перемогу «Хілті» та дозволив команді у гарному настрої готуватися до наступних випробувань.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Паата Гамцемлідзе («Хілті»)
Цей гравець хоч і не залишив свого автографу у воротах суперника, однак запам’ятався найбільше серед всіх виконавців новачка «В9ку» команди «Хілті». Гамцемлідзе вів гру свого колективу, впевнено граючи у відборі, не поступався у єдиноборствах та досить вдало розганяв атаки «червоно-білих». На нашу думку, Гамцемлідзе був цими вихідними диригентом оркестру під назвою «Хілті», і саме завдяки йому все звучало та грало, як слід.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Семен Зуєнков (МФК «Горняк»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Морозов (МФК «Горняк»)

ДЕБЮТ ТУРУ. «Хілті»
РОДЗИНКА ТУРУ. МФК «Горняк» 4:1 «Полк поліції особливого призначення №2»
Зустріч між цими колективами стала історичною для нашого турніру за всі роки його існування. Справа в тому, що матч розпочався о восьмій ранку – так рано ми ще не починали - ніколи! Тим не менше суперники зовсім не ходили по полю пішки, і на сонних мух не були схожими. Гра пройшла на пристойних швидкостях, і ніщо, окрім позіхаючого коментатора, не нагадувало про такий незвичний старт поєдинку!

Автор: Ігор Колодій