Новини турніру

(098)427-71-85
Фаворит Спорт Колонки Футбольная экипировка Европав
Футбол SELECT Вияр Vuso
Фаворит Спорт

New Tone 2:3 ФК Хроли FC Sorry Бабушка 0:2 МФК Княжий Ринок МФК Запоріжсталь 0:1 New Tone ФК Хроли 2:1 FC Sorry Бабушка МФК Запоріжсталь 0:1 МФК Княжий Ринок New Tone 2:0 FC Sorry Бабушка МФК Княжий Ринок 2:2 ФК Хроли FC Sorry Бабушка 1:3 МФК Запоріжсталь МФК Княжий Ринок 1:3 New Tone ФК Хроли 0:2 МФК Запоріжсталь New Tone 5:3 МФК Запоріжсталь МФК Княжий Ринок 5:2 ФК Хроли МФК Запоріжсталь 1:3 ФК Хроли New Tone 11:12 МФК Княжий Ринок


Таблиця

і о
1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-11-07 19:20:09

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Перша ліга. Група С. 3 тур

МАТЧ ТУРУ. AFC Spartan 6:2 Coffeelat 
Мало того, що за волею календаря цими вихідними у групі С було заплановано всього лише два матчі, так ще й жоден з них не подарував нам якоїсь турнірної боротьби, адже обидва протистояння завершилися з безкомпромісними рахунками. І як накажете обирати найкращий з них? Редакція пішла шляхом найменшого спротиву, і обрала гру, в якій хоча би забивали обидві команди. При тому, що «кавомани» першими відкрили рахунок, вони не врахували того факту, що про них грали ті самі «мужики»! До речі, хто ще не знає, повідомляю, що AFC Spartan – це той самий MFC Ataman, тож нема нічого дивного в тому, що номінальні господарі змогли відіграти два м’ячі, та після цього не надали своєму опоненту жодного шансу, здобувши свою дебютну звитягу цього сезону з рахунком 6:2. До речі, про рахунок, цікаво що до цього «спартанці» двічі поспіль поступилися 2:6, а тепер от перемогли 6:2. От така магія цифр! Що ж до гостей цієї зустрічі, то їм особливо засмучуватися не варто, адже, можливо, гравці не змогли відразу адаптуватися для нового для себе покриття. Протягом усього ігрового дня ці проблеми спостерігалися в багатьох колективів.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віталій Іванюта (AFC Spartan)
Головною зіркою зустрічі матчу AFC Spartan – Cofeelat став Віталій Іванюта. Гравець, як завжди, був активним в атаці, та зміг сповна скористатися своїми гольовими нагодами біля воріт суперника. Чотири результативні постріли Іванюти допомогли його команді здобути першу перемогу в сезоні, а сам нападник очолив список кращих бомбардирів групи С.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Тимур Тамара (AFC Spartan)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Володимир Вовнянко («Укрелітцентр»)

ПОВЕРНЕННЯ ТУРУ. «Укрелітцентр»
Як ми й передбачали, «Укрелітцентр» повернувся до відбору не просто грати у своє задоволення, а наводити жах на свої суперників і знову, уже з самого початку, прокладати собі шлях нагору. «Центрові» досить впевнено розтрощили Underdog з тенісним рахунком 6:0, і це при тому, що останній у цьому сезоні демонстрував прогрес як за результатами, так і з ігрової точки зору. Звичайно, що не можна також виключати «фактор паркету», але повернення «Укрелітцентру» до стін, де вони кували колись свої перші перемоги на «дев’ятці», стало тріумфальним.

Автор: Ігор Колодій