Турнірна таблиця ліги

(093)273-57-67
Parimatch Укркубок Seco Soccer
Футбол Parimatch

«Форсаж» (Одеса) 1:0 ФК «ВіЯр» (Київ) New Tone (Одеса) 5:1 A.F.C Svyatosh (Київ) ФК «ВіЯр» (Київ) 2:1 «Шахтар» (Івано-Франківськ) A.F.C Svyatosh (Київ) 0:3 A. F. C. AVTODZEN «Шахтар» (Івано-Франківськ) 3:0 «Форсаж» (Одеса) A. F. C. AVTODZEN 1:3 New Tone (Одеса) GEEK (Одеса) 8:0 АФК «Хунта» (Київ) «Hop Hey Юг» (Одеса) 0:4 FC Dominus (Бориспіль) АФК «Хунта» (Київ) 1:4 ФК «Альянс» (Бровари) FC Dominus (Бориспіль) 0:0 МФК «А-Таксі» (Вінниця) ФК «Альянс» (Бровари) 0:9 GEEK (Одеса) МФК «А-Таксі» (Вінниця) 6:1 «Hop Hey Юг» (Одеса) МФК «Пальміра» (Одеса) 5:1 «Ібіс» (Київ) Gladiators (Одеса) 1:1 TEC VIT EXPORT (Київ) «Ібіс» (Київ) 0:0 «Поліпласт» (Бровари) TEC VIT EXPORT (Київ) 3:1 Сухачевка (Дніпро) «Поліпласт» (Бровари) 1:5 МФК «Пальміра» (Одеса) Сухачевка (Дніпро) 2:4 Gladiators (Одеса) FC Sofiya-City (Київ) 2:0 «Нікос» (Київ) AFC Evraztrade (Київ) 1:3 VUSO (Київ) «Нікос» (Київ) 1:6 «Арсенал» (Очаків) VUSO (Київ) 5:0 «Екстрим» (Чернівці) «Арсенал» (Очаків) 1:1 FC Sofiya-City (Київ) «Екстрим» (Чернівці) 0:5 AFC Evraztrade (Київ) AFC Evraztrade (Київ) 2:0 «Нікос» (Київ) FC Sofiya-City (Київ) 5:0 «Екстрим» (Чернівці) TEC VIT EXPORT (Київ) 0:1 «Поліпласт» (Бровари) «Ібіс» (Київ) 1:0 Сухачевка (Дніпро) FC Dominus (Бориспіль) 3:4 АФК «Хунта» (Київ) ФК «Альянс» (Бровари) 0:1 «Hop Hey Юг» (Одеса) A. F. C. AVTODZEN 0:1 «Форсаж» (Одеса) ФК «ВіЯр» (Київ) 0:1 A.F.C Svyatosh (Київ) «Шахтар» (Івано-Франківськ) 4:1 AFC Evraztrade (Київ) New Tone (Одеса) 10:9 FC Sofiya-City (Київ) GEEK (Одеса) 2:1 «Поліпласт» (Бровари) МФК «А-Таксі» (Вінниця) 2:0 «Ібіс» (Київ) МФК «Пальміра» (Одеса) 5:0 АФК «Хунта» (Київ) Gladiators (Одеса) 4:0 «Hop Hey Юг» (Одеса) «Арсенал» (Очаків) 1:2 «Форсаж» (Одеса) VUSO (Київ) 0:1 A.F.C Svyatosh (Київ) «Шахтар» (Івано-Франківськ) 1:3 New Tone (Одеса) GEEK (Одеса) 3:1 МФК «А-Таксі» (Вінниця) МФК «Пальміра» (Одеса) 3:0 Gladiators (Одеса) «Форсаж» (Одеса) 4:1 A.F.C Svyatosh (Київ) New Tone (Одеса) 7:3 GEEK (Одеса) МФК «Пальміра» (Одеса) 1:0 «Форсаж» (Одеса) New Tone (Одеса) 1:2 МФК «Пальміра» (Одеса)


Таблиця

і о
1SYMBOL (Харків)35
2MFC Donbasenergo (Київ)35
3Галицька здоба (Львів)34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Обiходенко 3 5 1.67
2 Нестерук 5 5 1
3 Хрищенко 5 4 0.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Финал
Золотой кубок по мини футболу MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків) Серебряный кубок по мини футболу
Матч за 3-е место
 Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) Золотой кубок по мини футболу
Полуфинал
 Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) 
 SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група A

М Команда I В Н П Г О
1SYMBOL (Харків)312013-55
2MFC Donbasenergo (Київ)31208-45
3Галицька здоба (Львів)31117-124
4Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя)30123-101

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Група B

М Команда I В Н П Г О
1Майфон (Черкаси)32108-47
2Штурм (Кривий Ріг)32017-56
3ФК «Auxilium» (Дніпро)30216-82
4Avto.pro (Одеса)30124-81