Новини турніру

(098)427-71-85
Вияр Soccer Seco Укркубок
ФутболТаблиця

і о
дивитись

бомбардири

і г г/і
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-01-07 12:09:19

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Запоріжжя «В9ку». Суперліга. Змішаний тур

МАТЧ ТУРУ. FC Noosphere 2:5 «Роджерс»
Звітний тур було зіграно під  музику становлення аутсайдерів. Не було запеклих баталій або неймовірних камбеків, але було багато сенсацій і цікавих моментів. Чудово, адже в підсумку маємо приємний ігровий післясмак – прохідних матчів у лізі майже немає.
Так, сенсацій було вдосталь, та ми вирішили зупинитися саме на цій грі, адже дебютну звитягу здобули футболісти команди «Роджерс». Нарешті хлопці змогли реалізувати сценарій, який личить їм якнайкраще: забити два швидкі м’ячі в першому таймі, вибудувати в захисті кам’яний мур і чекати необережності від суперника в роботі з м’ячем. Їхні візаві, очевидно, трохи «загуляли» під час свят, адже тої жвавості та винахідливості, які були притаманні хлопцям з «Ноосфери» в кількох недавніх турах, ми не побачили. Найактивнішим у них традиційно був Герман Лумпов, найкращий бомбардир команди. Він багато бив по воротах, хоча переважно це були удари здалеку, адже захисники не підпускали його та партнерів близько до воріт. Коли він усе ж влучав – упевнено діяв воротар. Якби хоч половина ударів Лумпова влучили у ціль, то «білі» як мінімум зіграли би внічию. Щодо гри. Уже до восьмої хвилини номінальні гості забили два м’ячі – відзначилися Геннадій Філатов і Вадим Куліш. Одразу ж «Роджерс» відійшов назад, віддавши м’яч супернику. Кілька моментів «Ноосфери» давали привід з нетерпінням чекати на другий тайм.
Та як не дивно, нічого цікаво «білі» запропонувати не змогли. Або ж їм просто не дозволили цього зробити. Однак у кінці третьої десятихвилинки Іван Романенко все ж скоротив відставання. Сколихнуло це скоріше гравців «Роджерс», які стали уважніше грати в захисті та навіть вибігати у швидкі атаки, які час від часу завершувалися влучними пострілами: Андрій Туркалевич і Вадим Куліш забезпечили собі й своїм партнерам комфортну перевагу. «Білі» зняли воротаря, але забити змогли лише завдяки автоголу. Крім того, Геннадій Філатов під завісу матчу знову подарував своїй команді перевагу в три м’ячі.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Генрі Мелі («Титан»)
Найкращий бомбардир «титанів» відвантажив п’ять м’ячів і майже наздогнав двох «сталеварів», які очолюють реєстр бомбардирів.
ВОРОТАР ТУРУ. Дмитро Аббасов («Титан»)
Гравців, які заслужили це звання, цього туру було вдосталь. Але за кількістю вдалих дій, пропущених м’ячів і впевненості нагорода йде до стража воріт «титанів».

АТАКА ТУРУ. МФК «Запоріжсталь»
Якщо не нагородити цим званням колектив, який забив сім м’ячів і має у складі двох найкращих бомбардирів ліги, хлопці можуть образитися й схопити гайковий ключ…
ЗАХИСТ ТУРУ. «Роджерс»
Чудовий сталий захист нарешті приніс цим хлопцям очки.
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. Звитяги «Роджерс» та «Іскри»
РОДЗИНКА ТУРУ. Два найкращі бомбардири ліги, які, граючи за «сталеварів», сперечаються за лідерство у кожному матчі.

Автор: Кирило Ракита