Parimatch3 Укркубок Футбол

2019-08-06 18:03:22

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Bronze. 8 тур

МАТЧ ТУРУ. AFC Start 4:6 «Ф-Енерджи»
Суперники швидко обмінялися голами, ніби попередивши один одного: легкого життя не чекайте! На постріл Вадима Гуцала відповів Валерій Холодков. Хоч і мали «зелено-білі» лише одну заміну, перший тайм загалом залишився за ними, в тому сенсі, що й так непогано зіграли, і на більш позитивний результат могли розраховувати. Навіть попри те що довелося відіграватися – Вадим Шерех замкнув простріл обличчям, за щелепу після цього тримався… Але Тарас Підгорний ударом з пенальті з Олегом Радзивелюком, який завершив точним ударом рейд через усе поле, забили по м’ячу до перерви, а між цими голами сталося взяття воріт за авторством Андрія Савенка, і на перерву команди пішли за нічийного рахунку 3:3. У другому таймі далася взнаки чисельна, і не будемо кривити душею – ігрова перевага «енергійних». Антон Коденський вивів уперед гостей, розстрілявши ворота після пострілу Савенка в штангу. Максим Галич подвоїв перевагу. І хоча здавалося, що Радзивелюк повернув грі інтригу, Вадим Пугач більярдним пострілом з дистанції зняв усі питання про переможця двобою задовго до кінця матчу… Ні, ну звісно, що «зелено-білі» не здавалися, намагалися змінити ситуацію, але шансів на те не мали. Скоріше пропустити могли ще, ніж забити. Чотири поспіль перемоги для «Ф-Енерджи»! Круто!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Антон Доманський (ФК «Талан»)
Він просто мчить до «золотої бутси»! У воротах Pepe y sus Players розписався п’ять разів, довівши загальний доробок до 22-х голів у восьми проведених матчах.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олексій Ярмоленко (Medium Tactics)
Уже не вперше був змушений стати у ворота команди. Гру провів «на відмінно»! Чимало разів урятував, а відбитий пенальті вніс кардинальний перелом у гру з Parimatch.

КОМАНДА ТУРУ. Varvar Sport
Зроблено ще один переконливий крок до чемпіонства. Виділити все ж варто Олександра Рисенка, на рахунку якого чотири голи, і за показником «гол на матч» він випереджає Доманського – 14 за чотири гри, показник – 3,5 гола за гру проти 2,75 у форварда «Талану», але ж розрив скажений – вісім голів! А раптом як наб’є необхідну кількість у завершальному турі?
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. «Креді Агріколь Банк»
Починалося все добре, потім у «банкірів» пішло все на спад. Буває… І настрій погіршився, і гравців усе менше приїздило. Дуже шкода, що на гру передостаннього туру команда навіть зібратися не змогла…

Автор: Віктор Петрушов