(093)273-57-67
Seco Parimatch Укркубок Soccer
Parimatch3 Parimatch Футбол

2019-08-14 19:27:06

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Східна конференція. Вища ліга. Заключні тури

МАТЧ ТУРУ. BOSS 4:3 «Енергія»
Матчі у форматі Ліги чемпіонів продовжилися в неділю, і враховуючи, що грали вже не на Архитектора Вербицького, а в X-Парку, то можна сказати, що «Енергія» грала вдома, тому що саме тут команді вдалося здобути свою єдину перемогу в сезоні. Поєдинок вийшов ще кращим, ніж напередодні. У складі гостей знову феєрив Андрій Клочко, повернулася Анастасія Терех, а Boss прагнув отримувати золоті медалі, здобувши чергову перемогу вже в останній зустрічі сезону. Цього разу рахунок першими «боси», провівши розмашисту атаку, яку в падінні завершив Олександр Слоницький. Відповів за господарів вищезгаданий Клочко, який, складалося таке враження, не закінчував грати напередодні, і наче між матчами не пройшло більше доби. Тим не менше на перерву чинний чемпіон пішов, маючи перевагу в один м’яч. Результативного пострілу завдав Олександр Погодін. Обидва колективи грали завзято, навіть не зважаючи на дощ, який рясно поливав футбольне поле на березі Дніпра. І знову Клочко проривається на швидкості до воріт суперника, залишаючи позаду себе захисників, але, вийшовши на побачення з воротарем, гравець пробив вище, замість того, щоб покотити низом. На відміну від Андрія, вожак іншої зграї Олександр Погодін своїм шансом скористався, подвоївши перевагу «босів». Однак «енергійні» цього вечора здаватися не збиралися, і ось уже Богдан Костецький скорочує відставання. Далі гостям вдалося створити просто божевільний момент, м’яч влучив у захисника, у поперечину. Здавалося, що йому легше опинитися в сітці, ніж не опинитися, але таким розкішним шансом скористатися команді не вдалося. І знову спрацювало старе футбольне правило, тепер уже Зарицький покарав опонентів за розбазарювання гольових моментів. На останній хвилині Сергій Балєєв знову наблизив «енергійних» впритул до суперника, але часу на камбек уже просто не залишилося. Треба було забивати набагато раніше. Таким чином Boss здобув перемогу з рахунком 4:3 та відправився отримувати з рук організаторів золоті нагороди чемпіонату. Що ж до «Енергії», то вона може пишатися своєю грою попри результат. Якщо команда буде так само грати в кожному матчі наступного сезону, то неодмінно претендуватиме на самі високі місця в турнірній таблиці.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Клочко («Енергія»)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Масан (Coffelat)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Віталій Чумаченко (Whaleapp)

КАМБЕК ТУРУ. «Славутич» 3:4 Coffelat
Вкотре «Славутич» недооцінив свого суперника, за що був жорстоко покараний. Хоча починалося все для «дніпрян» за прогнозованим сценарієм. Спочатку Іван Панасюк вивів господарів уперед, а вже за дві хвилини Євгеній Самійлик подвоїв перевагу своєї команди. Під завісу тайму Олександр Сорич скоротив було відставання до мінімуму, проте вже в наступній атаці Ігор Кузнєцов повернув усе на свої місця. Скоріше за все, «Славутич» вирішив, що справу зроблено, а дарма. По перерві «баристи» суттєво додали, що стало повною несподіванкою для суперника. Звичайний розіграш кутового, і ніким неприкритий Андрій Ластовець в один дотик відправляє снаряд у ціль. Коли до завершення матчу лишалася хвилина, «бордово-білі» знову подумали, що справу зроблено, і знову вони помилилися. Сорич спочатку запалив на табло 3:3, а на останній секунді в буквальному сенсі вирвав сенсаційну перемогу 4:3 для «баристів». Неймовірний камбек!
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Славутич»
Матч-відповідь між «баристами» та «дніпрянами» став віддзеркаленням матчу, що ми описали вище. Тепер уже Coffelat вів у рахунку 3:1, і довгий час цілком справедливо претендував на перемогу. Однак за декілька хвилин до фінального свистка на табло горіли уже рівні цифри 4:4, а в складі «бордово-білих» знайшовся свій герой в особі Ігоря Кузнєцова, який своїм результативним пострілом приніс вольову перемогу «Славутичу» з рахунком 5:4. Тим не менше срібло вона хлопцям не принесла, тому що Noosphere Kyiv також зі своїм суперником розібрався, тож колектив задовольнився бронзовими нагородами турніру.