(093)273-57-67
Soccer Parimatch3 Seco Футбол
Parimatch Parimatch Укркубок

2020-11-14 19:02:47

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Північна конференція. Вища ліга. 9 тур

МАТЧ ТУРУ. Tenders Penotrade 4:3 МФК «Парма»
Зазвичай у матчах, де вирішується доля головного трофею, дуже рідко трапляються епічні фінали, де є місце драмі та неймовірним камбекам, але наша гра стала виключенням. Tenders Penotrade з перших хвилин прибрав ініціативу до своїх рук, зачинив «Парму» на її половині поля, тиснув, тож суперник був змушений дуже часто порушувати правила, що вилилося у десятиметровий вже на 10-й хвилині матчу. До позначки підійшов Юрій Смолянський, але переграти Сергія Бондаренка йому не вдалося, кіпер дуель виграв. Подвиг воротаря додав наснаги «пармезанцям», і дуже скоро вони вийшли вперед – простріл з кутового замкнув Олег Пасічник. Не минуло й хвилини, як на табло вже горіло 2:0 на користь «Парми». Автограф у воротах суперника залишив Дмитро Коняєв. Серйозна заявка, враховуючи те, що Tenders Penotrade  в цьому матчі нічия не влаштовувала. По перерві господарі ще додали і за перші п’ять хвилин змогли відновити паритет. Спочатку космічний гол забив Дмитро Розумнюк, гарматним пострілом відправивши м’яч у дальню дев’ятку – здавалося, навіть сітка не витримає. А слідом за ним відзначився Олег Пшечук, запаливши на табло 2:2. Нічийний рахунок протримався недовго, дуже швидко «Парма» повернула собі лідерство. Олег Пасічник прийняв м’яч, розгорнувся та пробив акурат під штангу! Гольову феєрію продовжив ударом з-за меж карного майданчику Олег Бакалейко, вдруге повернувши Tenders Penotrade у гру. Ну а на фініші гри Бакалейко так і взагалі став героєм, забивши, як з’ясувалося потім, переможний м’яч своєї команди. За той час, що залишався до фінального свистка, «Парма» намагалася ситуацію виправити, але не судилося. Tenders Penotrade перемагає з рахунком 4:3 та святкує чемпіонство!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олег Бакалейко (Tenders Penotrade)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Кирило Микитенко (Underdog)
У складі команди Кирило в цьому сезоні з’являвся нечасто, це була лише третя його гра, але коли він на місці, то грає вправно. Underdog вперше в історії здобув медалі турніру, завоювавши бронзу, а голкіпер допоміг своїй команді зробити вирішальний крок уперед. Так, він пропустив чотири голи, але провини кіпера в цих голах ми не побачили, а от коли було потрібно – воротар рятував. Тож перемога «темної конячки» над SLC з рахунком 6:4 не сталася би без вправної гри Кирила Микитенка.

«НАРЕШТІ!» ТУРУ. Перша перемога ФК «Время Газа»
Краще пізно, ніж ніколи! В останньому турі ФК «Время Газа» здобув свою першу перемогу, перегравши Variant Agro Build з рахунком 6:4, тож у лізі не залишилося жодної команди, яка б не знала смаку перемог!
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Сталь ТМК»
Пропустивши в матчі між AFC White City першою, «Сталь ТМК» вийшла перед, але перший тайм усе одно програла – 2:3. На початку другого тайму дуплетом уже вистрелили «сталевари». Дубль Василя Пахомова вкотре змінив розстановку сил. На цьому гольова феєрія не закінчилася, насправді вона була у самому розпалі. «Містяни» зрівняли та вийшли вперед – 4:5. Протягом зустрічі жодна команда не вела в рахунку з різницею в два м’ячі, тож коли на 34-й хвилині протистояння Євгеній Терзинов подвоїв перевагу AFC White City, здалося, що нарешті з’явився фаворит. Однак «Сталь ТМК» не здалася та кинула всі сили в атаку в надії врятувати зустріч. Один гол команда відіграла дуже швидко, відзначився Віталій Федорович. Ну а невдовзі перевагу суперника вже було нівельовано, помилкою воротаря скористався Артур Лесковець. Ну а фінальну крапку в матчі поставив Василь Пахомов, влучний удар якого приніс «сталеварам» вольову перемогу з рахунком 7:6.