Parimatch3 Parimatch Soccer Parimatch
Укркубок Футбол Seco

2020-11-17 12:00:24

Два Кубки по ціні одного

Минулої п’ятниці у стінах нового спорткомплексу, в якому буде проходити частина наступного сезону, за підтримки Київської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» було проведено міні-турнір. Цікаво, що розігрувалося одразу два трофеї – це Кубок України «В9ку» і Кубок Виклику. Перший кубок залишався назавжди у команди, а от другий є перехідним, і його потрібно буде в подальшому захищати. На старт вийшли чотири команди, серед яких добре відомі нам учасники Ліги Gold «Комфорт Таун» і FC Getman Kyiv, збірна різних команд холдингу «Талісман» під назвою Die Hard Talisman (цікаво, чи є якийсь зв'язок назви з відомим фільмом за участі Брюса Вілліса «Міцний горішок»), ну а всеукраїнського статусу турніру надавала участь команди з Донецької області «Легіон» (Добропілля).

У першому півфіналі між собою на паркеті зійшлися «Комфорт Таун» і FC Getman Kyiv. «Помаранчево-сині» більшу частину зустрічі домінували, а от колектив Ігоря Криворучка робив ставку на контратаки. У середині другого тайму суперники обмінялися забитими голами, за «Комфорт Таун» відзначився Владислав Голуб, а за «козаків» – Богдан Підгайний. Більше команди голів у основний час не забивали, тож довелося визначати фіналіста завдяки серії післяматчевих пенальті. Опоненти довгий час пробивали без помилок, а якщо й хибили, то по черзі, тож довелося навіть починати бити гравцям по другому колу. Зрештою Олег Скрипник витягнув сьомий удар суперника, і «Комфорт Таун» переміг у серії з рахунком 7:6.

Потім на майданчик вийшли «Легіон» і Die Hard Talisman. Кияни мали сильний, досвідчений склад, в якому було чимало класних виконавців, тож тут особливої боротьби не вийшло. Дмитро Медведєв і Павло Мельник по одному разу вразили ворота суперника, по дублю оформили Роман Кузьменко та Ігор Малюк, що дозволило «Талісману» здобути легку перемогу з рахунком 6:2. У складі «Легіону» окремо варто відмітити Данила Волікова, який забив два м’ячі, один з яких вийшов дуже яскравим.

Після нетривалої перерви «Легіону» вже протистояв Getman Kyiv у боротьбі за бронзові нагороди турніру. На 25-й хвилині Руслан Писарський вивів «козаків» уперед, а «легіонери» відповіли на це дуплетом. Протягом однієї хвилини Едуард Древаль оформив дубль, і ситуація перевернулася. Час спливав, тож «Гетьману» довелося переходити на гру в п’ять польових, і такий ризик виправдав себе, коли вже наприкінці зустрічі  Богдан Підгайний запалив на табло 2:2. Здавалося, що на колектив Ігоря Криворучка чекає друга футбольна лотерея поспіль (так певно думали і самі гравці), а от хлопці з Добропілля грали до кінця, і вже на останніх секундах матчу їм усміхнулася Фортуна. З передачі Антона Сиромолота бронзові нагороди для «Легіону» здобув результативний постріл Сергія Погорєлова.

Настала черга фінального матчу, в якому «Комфорт Таун» дуже швидко вийшов уперед. Уже на шостій хвилині зустрічі ціль вразив Роман Солошенко. Гравці Die Hard Talisman прибрали м’яч до власних ніг і майже весь поєдинок його не віддавали, контролюючи гру. Зі сторони «Комфорт Тауну» така тактика виглядала логічною, враховуючи які індивідуально сильні гравці грали у складі суперника. Не відійшли від захисної моделі «помаранчево-сині» навіть коли Андрій Науменко зрівняв рахунок, то було класне за виконанням взяття воріт. І тільки коли в другому таймі Дмитро Медведєв вивів «Талісман» уперед, Антон Шрамко та компанія потроху почали ризикувати. Однак захист опонента їм пробити не вдалося, тож зустріч так і закінчилася з мінімальною перевагою «Талісмана».

Таким чином Die Hard Talisman повіз додому одразу два кубки та золоті нагороди, срібло дісталося «Комфорт Таун», а бронзу виборов «Легіон» (Добропілля). Кращим бомбардиром став Богдан Підгайний (Getman Kyiv), асистентом – Дмитро Джерепа (Die Hard Talisman), голкіпером – Олег Скрипник («Комфорт Таун»), а гравцем – Данил Воліков («Легіон»).

Маємо сподівання, що епідемія коронавірусу не буде більше так стрімко поширюватися, і ми побачимо команд на старті нового сезону 5 грудня. Новий зал дуже класний – вам сподобається!