Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Olympia Sport Вияр SELECT Vuso
Европав Футбол Фаворит Спорт Футбольная экипировка
Фаворит Спорт Колонки Благо

ФК Сиба-Вендинг 0:5 Restorator


Таблиця

і о
1A.F.C Svyatosh00
2AFC Bender 00
3AFC Miners 00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 3 8 2.67
2 Соколюк 5 8 1.6
3 Смовський 3 5 1.67
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Нетяга 2 3 1.5
2 Бодров 6 3 0.5
3 Кривоногов 2 2 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
8 тур 16 Лютого Друга ліга "B" 09:30 2 AFC Evraztrade VS Jysk
7 тур 16 Лютого Respect ліга 10:00 1 Прометей VS TEC VIT EXPORT
8 тур 16 Лютого Друга ліга "B" 10:15 2 ФК Благо VS Славутич
7 тур 16 Лютого Перша ліга "B" 10:50 1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Underdog
7 тур 16 Лютого Перша ліга "А" 11:00 2 MFC Athletic VS Coffeelat
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 11:40 1 FC Binotel VS АФК «Хунта»
8 тур 16 Лютого Друга ліга "А" 11:50 2 FC Unknown VS Zeppelin
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 12:30 1 FC Comfort Life VS Інтергал-Буд
7 тур 16 Лютого Ліга Bronze 12:40 2 ФК Фаворит VS AFC San Grano
8 тур 16 Лютого Друга ліга "А" 13:20 1 Vartis VS МФК Филлер
8 тур 16 Лютого Друга ліга "А" 13:30 2 FC Sporting VS Tenders Agromat
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 14:10 1 Bronto VS Хилти
7 тур 16 Лютого Respect ліга 14:20 2 KFC Leon VS «Прем’єр Палац»
7 тур 16 Лютого Перша ліга "А" 15:00 1 Арсенал-17 VS Ukrmedias
7 тур 16 Лютого Ліга Bronze 15:10 2 AFC Staff+ VS КБТ
7 тур 16 Лютого Ліга Bronze 15:50 1 ФК Фурніком VS FC Imperial
8 тур 16 Лютого Друга ліга "B" 16:00 2 ФК Металлист-Киев VS SC Olympia Sport
7 тур 16 Лютого Перша ліга "B" 16:40 1 Ф - Енерджи VS FC Pegas
7 тур 16 Лютого Перша ліга "А" 16:50 2 ПБФ VS Никос
7 тур 16 Лютого Перша ліга "B" 17:30 1 Tokyo VS AFC Spartan
7 тур 16 Лютого Перша ліга "А" 18:20 1 BarbershopGC VS ФК Талан
7 тур 16 Лютого Ліга Silver 19:10 1 МФК «Горняк» VS Avis
7 тур 16 Лютого Ліга Bronze 20:00 1 НПУ "Десна" VS Kyiv United
7 тур 16 Лютого Respect ліга 20:50 1 Горняк + VS FC ProfiTent
7 тур 17 Лютого Перша ліга "B" 08:00 1 FC Alterra VS S.K.I.L.L.
7 тур 17 Лютого Вища ліга 08:50 1 AFC Miners VS AFC Sparta
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 09:40 1 «Укрелітцентр» VS Hammers
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 10:30 1 АФК НК VS ФК "ВіЯр
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 11:20 1 Salateira VS Агросем
7 тур 17 Лютого Перша ліга "B" 12:10 1 Київ Біо Клімат VS Миротворець OldBoys
7 тур 17 Лютого Перша ліга "А" 13:00 1 AFC Bender VS FC Getman Kyiv
7 тур 17 Лютого Ліга Bronze 13:50 1 FC Goodfellas VS FilunetsHome
7 тур 17 Лютого Суперліга 14:40 1 Фокстрот VS FC Olymp
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 15:30 1 FC Dominus VS VUSO
7 тур 17 Лютого Вища ліга 16:20 1 МФК "Рух" VS FC Milky Dogs
9 тур 17 Лютого Друга ліга "B" 16:30 2 Славутич VS AFC Evraztrade
7 тур 17 Лютого Суперліга 17:10 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Ikarus
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 17:20 2 ФК Донецк VS «Ібіс»
7 тур 17 Лютого Суперліга 18:00 1 Generals VS ФК «Троя»
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 18:10 2 FC Breeze VS FC Sorry Бабушка
7 тур 17 Лютого Ліга Gold 18:50 1 Оболонь VS Medium Tactics
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 19:00 2 Перун VS FC Vtoris
7 тур 17 Лютого Суперліга 19:40 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS Rastafari
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 19:50 2 «Віді-трейд» VS AFC Staff
7 тур 17 Лютого Суперліга 20:30 1 ФК Авіаліга VS FC Vtoris+
7 тур 17 Лютого Прем"єр ліга 20:40 2 АФК «Миротворець» VS Wolves
7 тур 17 Лютого Вища ліга 21:20 1 FC Sofiya-City VS «Бандерлона»
7 тур 17 Лютого Вища ліга 21:30 2 Talisman Taxi Healthgroup VS A.F.C Svyatosh
7 тур 17 Лютого Вища ліга 22:10 1 Mustang Taxi VS D.A.S.T.
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 10:00 1 Tenders Agromat VS МФК Филлер
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 10:15 2 Zeppelin VS FC Sporting
8 тур 23 Лютого Respect ліга 10:50 1 TEC VIT EXPORT VS VPK Group
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 11:00 2 FC Unknown VS Vartis
8 тур 23 Лютого Ліга Gold 11:40 1 Medium Tactics VS Hammers
9 тур 23 Лютого Друга ліга "B" 11:50 2 ФК Благо VS ФК Металлист-Киев
8 тур 23 Лютого Respect ліга 12:30 1 «Прем’єр Палац» VS FC ProfiTent
8 тур 23 Лютого Respect ліга 12:40 2 KFC Leon VS ФК Сиба-Вендинг
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 13:20 1 Kyiv United VS FC Imperial
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 13:30 2 ФК Здвиж VS Хилти
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 14:10 1 BarbershopGC VS Арсенал-17
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 14:20 2 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Tokyo
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 15:00 1 Avis VS FC Comfort Life
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 15:10 2 Ukrmedias VS ПБФ
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 15:50 1 КБТ VS ФК Фурніком
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 16:00 2 АФК «Хунта» VS Bronto
9 тур 23 Лютого Друга ліга "B" 16:40 1 Jysk VS SC Olympia Sport
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 16:50 2 AFC Spartan VS Київ Біо Клімат
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 17:30 1 FC Pegas VS FC Alterra
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 17:40 2 Никос VS AFC Bender
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 18:20 1 ФК Талан VS Coffeelat
8 тур 23 Лютого Respect ліга 19:10 1 Restorator VS Прометей
8 тур 23 Лютого Ліга Gold 20:00 1 ФК "ВіЯр VS Salateira
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 20:50 1 НПУ "Десна" VS ФК Фаворит
8 тур 24 Лютого Перша ліга "B" 08:00 1 Underdog VS S.K.I.L.L.
8 тур 24 Лютого Вища ліга 08:50 1 FC Milky Dogs VS AFC Miners
8 тур 24 Лютого Перша ліга "B" 09:40 1 Миротворець OldBoys VS Ф - Енерджи
8 тур 24 Лютого Ліга Silver 10:30 1 Інтергал-Буд VS FC Binotel
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 11:20 1 Агросем VS FC Dominus
8 тур 24 Лютого Перша ліга "А" 12:10 1 FC Getman Kyiv VS MFC Athletic
8 тур 24 Лютого Ліга Bronze 13:00 1 FilunetsHome VS AFC Staff+
8 тур 24 Лютого Ліга Silver 13:50 1 Partstore VS МФК «Горняк»
8 тур 24 Лютого Ліга Bronze 14:40 1 AFC San Grano VS FC Goodfellas
8 тур 24 Лютого Суперліга 15:30 1 FC Olymp VS Generals
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 16:20 1 VUSO VS «Укрелітцентр»
8 тур 24 Лютого Вища ліга 16:30 2 D.A.S.T. VS AFC Sparta
8 тур 24 Лютого Вища ліга 17:10 1 «Бандерлона» VS МФК "Рух"
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 17:20 2 FC Sorry Бабушка VS Перун
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 18:00 1 Оболонь VS АФК НК
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 18:10 2 FC Vtoris VS ФК Донецк
8 тур 24 Лютого Суперліга 18:50 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS Фокстрот
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 19:00 2 «Ібіс» VS «Віді-трейд»
8 тур 24 Лютого Суперліга 19:40 1 Rastafari VS FC Vtoris+
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 19:50 2 АФК «Миротворець» VS FC Breeze
8 тур 24 Лютого Суперліга 20:30 1 Ikarus VS ФК Авіаліга
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 20:40 2 Wolves VS AFC Staff
8 тур 24 Лютого Суперліга 21:20 1 ФК «Троя» VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
8 тур 24 Лютого Вища ліга 21:30 2 Mustang Taxi VS Talisman Taxi Healthgroup
8 тур 24 Лютого Вища ліга 22:10 1 A.F.C Svyatosh VS FC Sofiya-City