Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Футбол Фаворит Спорт Vuso
Европав Olympia Sport Колонки Футбольная экипировка
Благо Вияр SELECT

Tokyo 6:4 Jysk AFC Evraztrade 3:0 ФК Благо МФК «Горняк» 4:2 Tenders Agromat «Укрелітцентр» 9:1 Coffeelat Underdog 1:2 FC Binotel Phoenix 4:1 Горняк + Хилти 7:1 ПБФ FC Comfort Life 3:2 Kyiv United MFC Athletic 2:10 Medium Tactics FC Unknown 1:5 МФК Филлер Vartis 4:2 Ф - Енерджи AFC Bender 4:4 FC Pegas Арсенал-17 8:2 AFC Spartan Славутич 3:1 SC Olympia Sport Київ Біо Клімат 8:2 ФК Металлист-Киев Bronto 3:1 BarbershopGC FC Imperial 2:3 ФК Фурніком Ukrmedias 2:3 Hammers ФК Здвиж 6:2 Никос FC Vtoris+ 4:2 VUSO Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 3:4 ФК Талан FC Goodfellas 4:2 FC Sporting Миротворець OldBoys 2:3 AFC Staff+ Zeppelin 2:0 S.K.I.L.L. Інтергал-Буд 2:6 ФК "ВіЯр ФК Фаворит 4:5 НПУ "Десна" AFC Miners 5:5 Агросем AFC San Grano 3:8 Avis АФК «Хунта» 2:5 Оболонь FilunetsHome 4:2 «Любі Друзі» Salateira 1:5 «Дракони» Rastafari 3:5 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Wolves 1:3 «Віді-трейд» CARLEONE-VPK_GROUP 2:2 FC Olymp АФК «Миротворець» 1:4 FC Sorry Бабушка Перун 5:1 ФК Донецк ФК Авіаліга 2:4 Generals КБТ 0:9 МФК "Рух" Partstore 3:4 FC Dominus Фокстрот 3:6 AFC Staff A.F.C Svyatosh 1:3 «Бандерлона» Mustang Taxi 1:1 FC Sofiya-City AFC Sparta 3:4 Talisman Healthgroup Ikarus 1:6 «Ібіс» FC Milky Dogs 3:7 ФК «Троя» FC Vtoris 4:2 FC Breeze


Таблиця

і о
1A.F.C Svyatosh00
2AFC Bender 00
3AFC Miners 00
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 3 8 2.67
2 Соколюк 5 8 1.6
3 Смовський 3 5 1.67
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Нетяга 2 3 1.5
2 Бодров 6 3 0.5
3 Кривоногов 2 2 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Віртюк
Сергій

FC Sorry Бабушка

3 тур3 тур3 тур

Павлосюк
Роман

Atletico

1 тур1 тур1 тур

Сибиряков
Сергій

Перун

2 тур2 тур2 тур

Поліщук
Дмитро

Atletico

2 тур

Худенко
Владислав

Atletico

2 тур

Шевченко
Ярослав

«Ібіс»

2 тур

Кусій
Сергій

ЛФК МолоТ

1 тур

Войхевич
Руслан

«Ібіс»

1 тур2 тур

Мельник
Денис

Київ Біо Клімат

2 тур

Аліменко
Олександр

Wolves

2 тур

Білик
Дмитро

ФК «Троя»

3 тур

Барановський
Андрій

ФК «Троя»

3 тур

Брейтер
Іван

Generals

4 тур

Букін
Іван

FC Olymp

1 тур

Василенко
Андрій

A.F.C Svyatosh

2 тур

Гобелецький
Юрій

Wolves

2 тур

Жукович
Валерій

Generals

3 тур

Заставський
Олег

AFC Sparta

2 тур

Кравченко
Олександр

АФК «Миротворець»

4 тур

Кривошия
Вадим

FC Pegas

1 тур

Кухарчук
Петро

FC ProfiTent

1 тур

Лапчинський
Тарас

FC Phoenix

1 тур

Мірошниченко
Денис

Atletico

2 тур

Ніколайчук
Данил

FC Olymp

1 тур

Парасочка
Андрій

Closer United

1 тур

Пацевич
Марк

AFC Staff

1 тур

Переход
Роман

FC Sorry Бабушка

4 тур

Пироговський
Антон

КБТ

2 тур

Прибуток
Антон

Profit

4 тур

Румига
Іван

МФК «Горняк»

1 тур

Сирота
Максим

FC Milky Dogs

1 тур

Сисоєв
Дмитро

Никос

1 тур

Смовський
Сергій

LP Team

4 тур

Соколов
Дмитрий

AFC Miners

3 тур

Соломаха
Борис

Closer United

1 тур

Тарик
Халган

FC ProfiTent

1 тур

Хосровлу
Фікрет

Wolves

1 тур

Шендрик
Євгеній

FC Phoenix

1 тур

Шушковський
В"ячеслав

FC Sorry Бабушка

2 тур