(073)263-00-10
(067)451-20-81
Европав Футбол Сафари-Восток Полиграфия
Фаворит Спорт Паб PROBKA Фаворит Спорт

ФК ТАРАНОВКА 9:2 FC Sporting ФК Механік 5:9 ФК Хроли АЛЗО 6:3 ФК Темп Mfc Byfet фаст-фуд 6:2 АгроЭкспорт Лан

МАТЧ ТУРУ. Dream Team 2:4 «Торпедо»
Найяскравіший матч у звітному турі нам подарувала розбірка в нижній частині турнірної таблиці. Рахунок у матчі вже на другій хвилині зусиллями Євгена Сумченка відкрили номінальні господарі. У подальшому «торпедівці» намагалися щосили наздогнати свого суперника, і вдалося їм досягти свого лише під завісу першого тайму – влучним пострілом відзначився Ігор Помазан. Отже на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Пауза в грі більше пішла на користь гостям, які спочатку змогли вийти вперед, а потім й взагалі довести свою перевагу до трьох м'ячів. Майже одразу «команда-мрія» скоротила відставання до двох голів, і емоції на майданчику почали переважати, наслідком чого стало обоюдне вилучення на 36-й хвилині. Як не намагалася після цього Dream Team врятувати поєдинок, їй це так і не вдалося...

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Овдій («Дракони»)
Непростим вийшов двобій «драконів» проти «39-х». Владислав Овдій старався на одному рівні зі своїми партнерами, а можливо навіть і трошечки більше – хет-трик гравця безумовно допоміг його колективу здобути важливу перемогу. Ці забиті м’ячі до речі дозволили капітанові стати найкращим бомбардиром своєї команди в цьому сезоні.