Мини футбол LIVE V9KY
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Футбольная экипировка Вияр Olympia Sport Колонки
Благо Vuso Европав Фаворит Спорт
Фаворит Спорт Футбол SELECT

Jysk 3:5 Славутич TEC VIT EXPORT 7:4 FC ProfiTent Ukrmedias 7:5 MFC Athletic КБТ 4:2 Kyiv United Інтергал-Буд 3:4 Хилти Tokyo 8:4 Київ Біо Клімат SC Olympia Sport 3:0 ФК Благо Tenders Agromat 5:1 Zeppelin МФК Филлер 4:1 FC Unknown BarbershopGC 5:0 AFC Bender AFC San Grano 3:8 ФК Фурніком Никос 0:1 Coffeelat FC Sporting 3:4 Vartis Локомотив 12:4 «Любі Друзі» Restorator 1:4 Горняк + FilunetsHome 1:4 FC Imperial АФК «Хунта» 2:6 ФК Здвиж Avis 5:5 Bronto Агросем 9:5 Hammers FC Milky Dogs 3:10 «Дракони» АФК НК 2:2 Salateira «Бандерлона» 3:7 AFC Sparta МФК «Горняк» 1:4 FC Comfort Life FC Getman Kyiv 1:4 ФК Талан ФК Фаворит 8:2 FC Goodfellas FC Olymp 1:0 ФК Авіаліга A.F.C Svyatosh 2:0 AFC Miners Partstore 4:2 FC Binotel Mustang Taxi 2:0 МФК "Рух" FC Sorry Бабушка 4:2 «Віді-трейд» Фокстрот 4:3 Generals CARLEONE-VPK_GROUP 5:2 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Talisman Healthgroup 5:2 FC Sofiya-City Оболонь 4:2 FC Dominus VUSO 5:5 Medium Tactics FC Breeze 2:4 Перун Ikarus 5:2 Rastafari «Ібіс» 7:3 Wolves ФК «Троя» 9:3 FC Vtoris+ АФК «Миротворець» 2:1 ФК Донецк


Таблиця

і о
1БФ "Товариство разом за життя"925
2ФК Одесcа922
3KFC Leon 917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Лазебний 8 19 2.38
2 Іванюта 8 18 2.25
3 Гриб 7 16 2.29
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Деменко 8 11 1.38
2 Новіков 8 10 1.25
3 Перепелиця 7 7 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 1 FC Talisman 11 : 3 FC Soccer
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 3 ФК «Троя» 3 : 6 «Ібіс»
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 2 тур 22 Грудня 14:00 1 ФК Здвиж VS FC Comfort Life
Київ 2 тур 22 Грудня 14:20 2 Ф - Енерджи VS Tokyo
Київ 2 тур 22 Грудня 14:50 1 ФК Металлист-Киев VS Славутич
Київ 2 тур 22 Грудня 15:10 2 Phoenix VS Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві
Київ 2 тур 22 Грудня 15:40 1 FC Unknown VS Tenders Agromat
Київ 2 тур 22 Грудня 16:00 2 FC Sporting VS МФК Филлер
Київ 2 тур 22 Грудня 16:30 1 КБТ VS FilunetsHome
Київ 2 тур 22 Грудня 16:50 2 ФК Фурніком VS НПУ "Десна"
Київ 2 тур 22 Грудня 17:20 1 AFC Evraztrade VS SC Olympia Sport
Київ 2 тур 22 Грудня 17:40 2 АФК «Хунта» VS Інтергал-Буд
Київ 2 тур 22 Грудня 18:10 1 Bronto VS Partstore
Київ 2 тур 22 Грудня 19:10 1 «Укрелітцентр» VS Оболонь
Київ 2 тур 22 Грудня 19:50 1 VUSO VS Агросем
Київ 2 тур 22 Грудня 20:50 1 FC ProfiTent VS Restorator
Київ 2 тур 22 Грудня 21:30 1 Hammers VS ФК "ВіЯр
Київ 2 тур 23 Грудня 08:30 1 Underdog VS Київ Біо Клімат
Київ 2 тур 23 Грудня 09:20 1 FC Milky Dogs VS «Бандерлона»
Київ 2 тур 23 Грудня 10:10 1 Локомотив VS TEC VIT EXPORT
Київ 2 тур 23 Грудня 11:00 1 FC Dominus VS АФК НК
Київ 2 тур 23 Грудня 11:00 2 FC Binotel VS МФК «Горняк»
Київ 2 тур 23 Грудня 11:50 1 Хилти VS Avis
Київ 2 тур 23 Грудня 11:50 2 ФК Благо VS Jysk
Київ 2 тур 23 Грудня 12:40 1 FC Pegas VS Миротворець OldBoys
Київ 2 тур 23 Грудня 12:40 2 FC Getman Kyiv VS Никос
Київ 2 тур 23 Грудня 13:30 2 AFC Miners VS Mustang Taxi
Київ 2 тур 23 Грудня 13:30 1 Medium Tactics VS Salateira
Київ 2 тур 23 Грудня 14:20 1 ФК Талан VS ПБФ
Київ 2 тур 23 Грудня 14:20 2 MFC Athletic VS BarbershopGC
Київ 2 тур 23 Грудня 15:10 1 FC Vtoris+ VS FC Olymp
Київ 2 тур 23 Грудня 15:10 2 FC Imperial VS AFC San Grano
Київ 1 тур 23 Грудня 16:00 1 AFC Evraztrade VS ФК Металлист-Киев
Київ 1 тур 23 Грудня 16:00 2 Vartis VS Zeppelin
Київ 2 тур 23 Грудня 16:50 2 AFC Staff+ VS ФК Фаворит
Київ 2 тур 23 Грудня 16:50 1 МФК "Рух" VS Talisman Healthgroup
Київ 2 тур 23 Грудня 17:40 1 AFC Staff VS FC Sorry Бабушка
Київ 2 тур 23 Грудня 17:40 2 ФК Донецк VS FC Breeze
Київ 2 тур 23 Грудня 18:30 1 ФК Авіаліга VS CARLEONE-VPK_GROUP
Київ 2 тур 23 Грудня 18:30 2 Wolves VS Перун
Київ 2 тур 23 Грудня 19:20 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Фокстрот
Київ 2 тур 23 Грудня 19:20 2 Rastafari VS Generals
Київ 2 тур 23 Грудня 20:10 2 «Віді-трейд» VS АФК «Миротворець»
Київ 2 тур 23 Грудня 20:10 1 «Любі Друзі» VS Горняк +
Київ 2 тур 23 Грудня 21:00 1 Ikarus VS ФК «Троя»
Київ 2 тур 23 Грудня 21:00 2 S.K.I.L.L. VS AFC Spartan
Київ 2 тур 23 Грудня 21:45 1 «Дракони» VS FC Sofiya-City
Київ 2 тур 23 Грудня 21:45 2 AFC Sparta VS A.F.C Svyatosh
Київ 1 тур 13 Січня 10:00 1 Арсенал-17 VS ПБФ
Київ 1 тур 13 Січня 10:00 2 FC Pegas VS Underdog
Київ 1 тур 13 Січня 10:50 2 «Ібіс» VS FC Vtoris
Київ 3 тур 13 Січня 10:50 1 TEC VIT EXPORT VS «Любі Друзі»
Київ 2 тур 13 Січня 11:40 1 AFC Bender VS Арсенал-17
Київ 3 тур 13 Січня 11:40 2 Славутич VS ФК Благо
Київ 3 тур 13 Січня 12:30 1 Jysk VS AFC Evraztrade
Київ 1 тур 13 Січня 12:30 2 FC Vtoris VS AFC Staff
Київ 3 тур 13 Січня 13:20 1 МФК Филлер VS Vartis
Київ 3 тур 13 Січня 13:20 2 Tenders Agromat VS FC Sporting
Київ 1 тур 13 Січня 14:10 2 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Ф - Енерджи
Київ 3 тур 13 Січня 14:10 1 Zeppelin VS FC Unknown
Київ 1 тур 13 Січня 15:00 1 Миротворець OldBoys VS S.K.I.L.L.
Київ 3 тур 13 Січня 15:00 2 Горняк + VS FC ProfiTent
Київ 1 тур 13 Січня 15:50 1 НПУ "Десна" VS AFC Staff+
Київ 1 тур 13 Січня 15:50 2 AFC Spartan VS Phoenix
Київ 3 тур 13 Січня 16:40 1 Restorator VS Локомотив
Київ 3 тур 13 Січня 16:40 2 ФК "ВіЯр VS «Укрелітцентр»
Київ 3 тур 13 Січня 17:30 1 SC Olympia Sport VS ФК Металлист-Киев
Київ 2 тур 13 Січня 17:30 2 Kyiv United VS FC Goodfellas