(067)451-20-81
Европав Vuso Olympia Sport Eldorado
Колонки Фаворит Спорт SELECT Фаворит Спорт
Футбол

ФК Металлист-Киев 0:1 BRONTO AFC Staff 0:2 FC DOMINUS A.F.C Svyatosh 2:0 Restorator BarbershopGC 2:1 Deportivo BRONTO 1:0 A.F.C Svyatosh MFC Athletic 1:3 ФК ВИЯР FC DOMINUS 3:1 BarbershopGC «Ібіс» 6:1 Никос BRONTO 3:2 FC DOMINUS ФК ВИЯР 0:1 «Ібіс» Medium Tactics 1:0 Метеор Wolves 4:3 AFC Sparta FC Sorry Бабушка 2:5 FC Milky Dogs ФК Талан 2:0 АФК НК Medium Tactics 0:1 FC Milky Dogs Wolves 5:3 ФК Талан «Ібіс» 3:2 FC Milky Dogs BRONTO 1:3 Wolves BRONTO 1:4 FC Milky Dogs Wolves 1:4 «Ібіс»

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Харкова «В9ку». Вища ліга. 1 тур

Коли подивитися на результати проведених матчів першого туру Вищої ліги, стає зрозумілим, що нас очікує чимало несподіваних результатів. «Грифони-2» та ДВС «1 Столиця» влаштували неймовірну гольову перестрілку, яка в підсумку завершилась на користь «виконавців». А чинний чемпіон Вищої ліги Харкова «АЛЗО» (не слід про це забувати!) здолав опір ФК «Імпульс» у напруженому поєдинку.

На диво зручний суперник для «виконавців»

У першому матчі зустрічались «Грифони-2» та  ДВС «1 Столиця». Цей поєдинок міг би нічим особливим не виділятись з поміж інших, якби не одна обставина. Свою першу і донедавна єдину перемогу на турнірі «виконавці» святкували саме в поєдинку відбіркового етапу проти «жовто-синіх», ще й з вражаючим рахунком 12:10! Звісно, пам’ятаючи про це, враховуючи те, що принесло їм успіх тоді, «виконавці» активно почали діяти з перших хвилин матчу – і це спрацювало! І вже на четвертій хвилині матчу вони вели в рахунку з перевагою у два м’ячі. Враховуючи проблеми, які були в них у попередніх матчах в обороні, вони не зупинялись і шукали своє щастя в атаках, нарощуючи свою перевагу. На перерву команди пішли за рахунку 7:3 на користь «Першої столиці». Після перерви гострішими в атаці виглядали вже «жовто-сині», які поступово почали відігравати відставання, однак їм цього так і не вдалось зробити. Фінальний свисток зафіксував другу перемогу для «виконавців», цього разу з рахунком 13:8. Після матчу гравець переможців Дмитро Кібкало поділився своїми враженнями від матчу, зазначивши, що ключовим фактором в перемозі стала поява нового гравця Артема Ситника, який відзначився пента-триком та допоміг ДВС «1 Столиця» здобути перемогу.

Перемога на класі – певно, що так

Перед поєдинком «АЛЗО» та ФК «Імпульс» інтрига була мінімальною, враховуючи попередні результати команд. Матч розпочався з невеликою перевагою «білих», які спробували забити швидкий гол. Їх намагання виявились вдалими, і вже на 4-й хвилині вони повели в рахунку. Надалі все йшло до того, що «АЛЗО» здобуде перемогу. На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь «білих». Однак перевага в рахунку зіграла злий жарт з гравцями «АЛЗО», які почали інколи недопрацьовувати. Здавалось, що вони намагались здобути перемогу на класі, не витрачаючи багато зусиль. Саме цим почали користуватись «блакитні», які змогли відквитати один м’яч і мали ще декілька непоганих нагод для камбеку, однак реалізація їх підвела. Тож перемога на класі з рахунком 4:1 таки стала реальністю. Капітан «АЛЗО» Микола Симинченко зазначив, що був впевнений в перемозі своєї команди, що він задоволений результатом і вдалим стартом команди, враховуючи той фактор, що вони нещодавно повернулись з Відкритого кубку «В9ку» в Одесі, в якому дійшли до півфіналу. Непогане досягнення! Ми вітаємо з цим «АЛЗО». Так тримати!

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Трохимчук («АЛЗО»)
Відіграв вдало у грі проти ФК «Імпульс», здійснивши чимало сейвів та граючи регулярно на підстраховці партнерів. Окрім цього Владислав Трохимчук у другому таймі кілька разів підключався до атак і навіть мав пару можливостей для взяття воріт, однак трохи не пощастило.
БОМБАРДИР ТУРУ. Олександр Кулиш (ДВС «1 Столиця»)
Хоча цей нападник не зміг вибороти перемогу в гонці бомбардирів на відбірковому етапі, посівши друге місце слідом за Олександром Шевченком (FC Sporting), але з огляду на те, як він грав у матчі з командою «Грифони-2», можна стверджувати, що Кулиш націлений все ж підкорити цю вершину у Вищій лізі. На рахунку Олександра покер, а також чимало створених гольових нагод для партнерів.
НОВАЧОК ТУРУ. Артем Ситник (ДВС «1 Столиця»)
Новачок чемпіонату «В9ку» у своєму першому ж матчі відзначився пента-триком у воротах команди «Грифони-2». Поки що в діях Артема Ситника помітно інколи непорозуміння з партнерами, однак з часом все прийде, а поки що констатуємо, що дебютний матч склався вельми успішно для нього особисто та для його команди.

Автор: Євген Новіков