Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Колонки Vuso SELECT
Европав Футбол Вияр Футбольная экипировка
Olympia Sport Благо Фаворит Спорт

AFC Evraztrade 1:6 Славутич TEC VIT EXPORT 5:3 «Прем’єр Палац» BarbershopGC 8:2 Coffeelat ФК Металлист-Киев 2:4 ФК Благо FC Comfort Life 6:5 FC Binotel Арсенал-17 3:5 MFC Athletic ПБФ 5:7 AFC Bender AFC San Grano 0:5 КБТ МФК Филлер 1:2 Tenders Agromat FC Sporting 1:7 Zeppelin Vartis 3:2 FC Unknown Tokyo 5:1 FC Alterra ФК «Троя» 5:2 Rastafari Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 6:5 S.K.I.L.L. ФК Фаворит 5:1 ФК Фурніком НПУ "Десна" 1:5 FC Imperial KFC Leon 3:1 FC ProfiTent МФК «Горняк» 1:3 Bronto SC Olympia Sport 7:2 Jysk Avis 2:2 АФК «Хунта» Partstore 2:2 Хилти Никос 3:4 ФК Талан Інтергал-Буд 2:1 ФК Здвиж Restorator 5:0 Локомотив Оболонь 3:1 Hammers Агросем 4:2 Medium Tactics Миротворець OldBoys 0:0 Underdog АФК НК 1:2 «Укрелітцентр» A.F.C Svyatosh 4:4 FC Milky Dogs FilunetsHome 2:3 Kyiv United ФК "ВіЯр 1:6 VUSO Ukrmedias 2:5 FC Getman Kyiv FC Olymp 3:1 Ikarus Mustang Taxi 5:1 AFC Sparta FC Sofiya-City 2:5 МФК "Рух" Salateira 4:5 FC Dominus Фокстрот 2:3 ФК Авіаліга Перун 5:5 ФК Донецк Generals 6:2 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району FC Sorry Бабушка 2:2 «Ібіс» FC Goodfellas 1:1 AFC Staff+ FC Breeze 1:7 «Віді-трейд» CARLEONE-VPK_GROUP 2:2 FC Vtoris+ АФК «Миротворець» 6:2 AFC Staff «Бандерлона» 2:7 D.A.S.T. FC Vtoris 2:2 Wolves AFC Spartan 2:6 FC Pegas Прометей 1:9 VPK Group Talisman Taxi Healthgroup 6:0 AFC Miners


Таблиця

і о
1БФ "Товариство разом за життя"925
2ФК Одесcа922
3KFC Leon 917
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Лазебний 8 19 2.38
2 Іванюта 8 18 2.25
3 Гриб 7 16 2.29
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Деменко 8 11 1.38
2 Новіков 8 10 1.25
3 Перепелиця 7 7 1
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Телюк
Сергій

Бригантина

2 тур2 тур2 тур

Хавченко
Валерій

ФК Одесcа

4 тур4 тур4 тур

Бондаренко
Сергій

«Авентин»

1 тур1 тур

Заворотний
Олександр

KFC Leon

5 тур

Корнілов
Валерій

AFC Bender

1 тур

Назаров
Роман

ФК Одесcа

5 тур

Пільщиков
Андрій

KFC Leon

5 тур

Винник
Олександр

MFC Ataman

1 тур3 тур5 тур7 тур

Новіков
Олексій

«Любі Друзі»

5 тур9 тур

Герасимчук
Олексій

БФ "Товариство разом за життя"

3 тур9 тур

Зарічнюк
Сергій

«Любі Друзі»

1 тур6 тур

Погосов
Владислав

БФ "Товариство разом за життя"

3 тур5 тур

Черналівський
Євген

ФК Одесcа

3 тур7 тур

Чернов
Олександр

Dresdner

1 тур7 тур

Гордієнко
Дмитро

Dresdner

3 тур

Греба
Степан

Dresdner

1 тур

Грушко
Віталій

БФ "Товариство разом за життя"

7 тур

Духота
Андрій

«Любі Друзі»

9 тур

Жуковський
Богдан

«Любі Друзі»

5 тур

Кривоногов
Нікіта

Бригантина

2 тур

Кричевський
Костянтин

«Любі Друзі»

9 тур

Лазебний
Руслан

ФК Одесcа

6 тур

Матіюк
Дмитро

KFC Leon

4 тур

Нечипоренко
Роман

AFC Bender

8 тур

Пісоцький
Микита

БФ "Товариство разом за життя"

4 тур

Поліщук
Сергій

«Любі Друзі»

3 тур

Полоз
Дмитро

БФ "Товариство разом за життя"

3 тур

Сідіч
Олександр

KFC Leon

4 тур

Сарнавський
Ігор

«Любі Друзі»

6 тур

Сергієнко
Євген

ФК Одесcа

2 тур

Сидоренко
Сергій

AFC Bender

6 тур

Слободяник
Артем

БФ "Товариство разом за життя"

7 тур

Стадник
Василь

«Любі Друзі»

2 тур

Таланов
Андрій

БФ "Товариство разом за життя"

3 тур

Ткаченко
Олексій

Dresdner

8 тур

Токаренко
Олександр

«Любі Друзі»

3 тур

Утін
Сергій

Dresdner

9 тур

Ходаковський
В"ячеслав

Dresdner

1 тур

Хомяков
Владислав

«Авентин»

4 тур

Чалий
Дмитро

«Авентин»

4 тур

Яловенко
Ілля

Dresdner

1 тур

Ященко
Костянтин

FC Pegas

3 тур