(067)451-20-81
Eldorado Футбол SELECT Olympia Sport
Фаворит Спорт Vuso Колонки Европав
Фаворит Спорт

ФК Металлист-Киев 0:1 BRONTO AFC Staff 0:2 FC DOMINUS A.F.C Svyatosh 2:0 Restorator BarbershopGC 2:1 Deportivo BRONTO 1:0 A.F.C Svyatosh MFC Athletic 1:3 ФК ВИЯР FC DOMINUS 3:1 BarbershopGC «Ібіс» 6:1 Никос BRONTO 3:2 FC DOMINUS ФК ВИЯР 0:1 «Ібіс» Medium Tactics 1:0 Метеор Wolves 4:3 AFC Sparta FC Sorry Бабушка 2:5 FC Milky Dogs ФК Талан 2:0 АФК НК Medium Tactics 0:1 FC Milky Dogs Wolves 5:3 ФК Талан «Ібіс» 3:2 FC Milky Dogs BRONTO 1:3 Wolves BRONTO 1:4 FC Milky Dogs Wolves 1:4 «Ібіс»

МАТЧ ТУРУ. Dream Team 2:4 «Торпедо»
Найяскравіший матч у звітному турі нам подарувала розбірка в нижній частині турнірної таблиці. Рахунок у матчі вже на другій хвилині зусиллями Євгена Сумченка відкрили номінальні господарі. У подальшому «торпедівці» намагалися щосили наздогнати свого суперника, і вдалося їм досягти свого лише під завісу першого тайму – влучним пострілом відзначився Ігор Помазан. Отже на перерву команди пішли за нічийного рахунку. Пауза в грі більше пішла на користь гостям, які спочатку змогли вийти вперед, а потім й взагалі довести свою перевагу до трьох м'ячів. Майже одразу «команда-мрія» скоротила відставання до двох голів, і емоції на майданчику почали переважати, наслідком чого стало обоюдне вилучення на 36-й хвилині. Як не намагалася після цього Dream Team врятувати поєдинок, їй це так і не вдалося...

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Овдій («Дракони»)
Непростим вийшов двобій «драконів» проти «39-х». Владислав Овдій старався на одному рівні зі своїми партнерами, а можливо навіть і трошечки більше – хет-трик гравця безумовно допоміг його колективу здобути важливу перемогу. Ці забиті м’ячі до речі дозволили капітанові стати найкращим бомбардиром своєї команди в цьому сезоні.