Збірна туру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Футбол Фаворит Спорт Колонки
Фоктрот Европав Полиграфия Поле Киев

FC Vtoris 1:2 Profit FC Warriors 4:3 JYSK ПБФ 2:1 Underdog «Шулявка Юнайтед» 9:4 V.S.P «Дракони» 18:1 AFC EVRAZTRADE Hammers 4:4 BarbershopGC Mustang Taxi 9:3 AFC STAFF+ ФК Талан 3:3 ФК Фурніком Partstore 2:7 Оболонь FC Pegas 4:3 AVIS «Маттерхорн» 1:5 Check Point Крилья Донбасса 4:1 Park Lakers Team МФК Филлер 0:2 НПУ "Десна" Никос 3:0 ФК Металлист-Киев AFC Sparta 4:3 МФК "Рух" ФК Кварцит 6:1 Medium Tactics Торнадо 0:5 OLX B2B AFC Troya 7:4 Deportivo Restorator 2:8 ФК ВИЯР Playtech 4:3 Rastafari FC DOMINUS 1:2 Materialise «Прем’єр Палац» 3:5 FC Goodfellas ФК Фаворит 2:7 FC Milky Dogs ФК Авіаліга 7:0 FC Messa FC Talisman 3:4 FC Olymp AFC Miners 2:4 WinWinCars «Скіф» 2:0 Playtika «Бандерлона» 1:1 VUSO «Любі Друзі» 1:0 FC Getman Kyiv FC Phoenix 1:1 АФК «Хунта» Мустанг 3:3 МФК "Рваний Кед" AFC San Grano 5:6 БФ "Товариство разом за життя" MFC Ataman 2:6 КБТ МФК «Горняк» 6:2 TURBO «Миротворець NewSchool» 1:1 «Віді-трейд» Eldorado 5:3 Generals ФК «Троя» 5:4 Wolves АФК «Миротворець» 4:2 Перун FC Vtoris+ 3:1 A.F.C Svyatosh «Укрелітцентр» 8:3 «Фокстрот ГК» Rocket Power 3:1 ФК Донецк FC Soccer 6:2 FC Dragons Profit 1:5 FC Vtoris MFC Donbasenergo 5:0 «Ібіс» Бригантина 2:6 МаксБудЕнерго


Таблиця

і о
1Wolves925
2Перун921
3ST Wood916
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 7 22 3.14
2 Кривошеенко 5 13 2.6
3 Сінькевич 8 12 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кривошеенко 5 7 1.4
2 Бровко 7 7 1
3 Гулордава 7 6 0.86
дивитись

Дискваліфікація

1 Ганжа Олексій
дивитись


збірна туру №9

Цапук Павло

Гулордава Леван

Цапук Марко

Шевчук Олексій

Логвіненко Станіслав

збірна туру №8

Сінькевич Валентин

Шевчук Олексій

Сметана Роман

Барановський Тарас

Олендер Константин

збірна туру №7

Зінкевич Андрій

Прибіга Микола

Ходаков Валерій

Кривошеенко Иван

Туткевич Вадим

збірна туру №6

Прибіга Микола

Стукальський Сергій

Цапук Марко

Мірошніченко Віталій

Дем"яненко Максим

збірна туру №5

Сметана Роман

Плавуцький Павло

Кравченко Олексій

Яремчук Ростислав

Максименко Ростислав

збірна туру №4

Кисляк Володимир

Гулордава Леван

Дронов Юрій

Мороз Артем

Максименко Ростислав

збірна туру №3

Сінькевич Валентин

Кривошеенко Иван

Яремчук Ростислав

Носіков Станіслав

Туткевич Вадим

збірна туру №2

Чумак Іван

Сінькевич Валентин

Коруняк Сергій

Садовой Антон

Пуговкин Андрей

збірна туру №1

Галдецький Євген

Кочетов Сергій

Бровко Игорь

Виноградов Олександр

Туткевич Вадим