Збірна туру

(093)273-57-67
Фурніком Вияр Soccer Parimatch
Укркубок Seco Футбол Parimatch

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода Olympic private club 0:4 FC Endorphine BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers Digital Choo 1:4 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel AFC Staff+ 4:1 FC Olymp MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh Partstore 0:6 МФК "Citrus" ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ST Wood 4:1 «Агросем» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life FC Dominus 8:1 Bronto «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» FC Vtoris 1:6 FC Sofiya-City Avis 4:0 МФК «Монолит» Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі» FC United 4:1 Coffeelat


Таблиця

і о
1ST Wood925
2Перун921
3FC Milky Dogs918
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 9 39 4.33
2 Сирота 6 13 2.17
3 Кривошеенко 7 12 1.71
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кривошеенко 7 10 1.43
2 Сирота 6 7 1.17
3 Сухомлінов 5 6 1.2
дивитись

Дискваліфікація

1 Максименко Ростислав
дивитись




збірна туру №9

збірна туру №8

Космаков Дмитро

Гулордава Леван

Максименко Ростислав

Кривошеенко Иван

Цапук Павло

збірна туру №7

Сухомлінов Рудольф

Шрамко Андрій

Соломатін Олександр

Кочетов Сергій

Максименко Євгеній

збірна туру №6

Сирота Максим

Дударь Віталій

Павленко Сергій

Карасюк Єгор

Давиденко Євгеній

збірна туру №5

Ходаков Валерій

Гулордава Леван

Чумак Іван

Кривошеенко Иван

Максименко Ростислав

збірна туру №4

Гулордава Леван

Сирота Максим

Хомяков Дмитро

Галактіонов Євген

Литовченко Олександр

збірна туру №3

Гулордава Леван

Козачук Андрій

Карасюк Єгор

Яремчук Ростислав

Льодін Віктор

збірна туру №2

Процюк Олександр

Коруняк Сергій

Павленко Сергій

Максименко Ростислав

Прохоренко Олександр

збірна туру №1

Цапук Владислав

Гулордава Леван

Гарасюта Олексій

Кочетов Сергій

Пуговкин Андрей