Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Футбол Parimatch Фурніком Parimatch
Seco Soccer Чиста Вода Віді-Трейд
Укркубок Вияр Parimatch3

FC Olymp 5:3 AFC Evraztrade FC Goodfellas 7:1 В9КУ Team Syndicate 6:3 В9КУ Team «ПБФ» 0:4 FC Liv-Comfort Underdog 5:0 Vartis Abilardo 3:1 Olympic Kyiv FC Victory 7:6 «Ощадбанк» МСК Україна 3:2 FC Aviator «Любі друзі» 2:2 Lontano FC Pegas 8:3 FC EXMO ГеоЕкосистеми 5:0 Fit24 BT-Ukraine 4:9 РСК «Флагман» FC Leaders 12:2 FC New Generals SLC 9:3 FC Astor FC Liv-Comfort 0:5 «Укроргсинтез» «Фігаро» 3:2 FC Olymp Goal center 1:6 ФК «Талан» FC Vtoris Left Coast 2:4 «Центральний офіс» «Кава Про» 4:5 ММТ «Фокстрот+» 5:2 AFC Evraztrade МФК «Филлер» 0:0 Kapelou Tenders Penotrade 2:1 «ПБФ» «Приход» 7:3 AFC Staff+ ФК «Бортничі» 1:2 S.K.I.L.L. FC Olymp 5:0 «ПБФ» В9КУ Team 3:4 Syndicate Carleone-FitEat 2:1 Noosphere Kyiv Partstore 0:5 МФК «Парма» LABA 4:2 Walzer «Скіф» 3:4 «Фокстрот» «Київ НКС» 1:1 Clearwater FC Getman Kyiv 7:3 MFC Citrus Kyiv United 7:0 «Нікос» «Токіо» 2:7 InterSport «Ф-Енерджи» 3:1 AFC Start FC Vtoris+ 1:3 FC VIT EXPORT AFC Staff 0:5 FC Eurostone AFC San Grano 2:5 ФК «ВіЯр+» «Інтергал-Буд» 6:1 Medium Tactics ДП "Кюне і Нагель" 5:1 FC Goodfellas ФК «Фурніком» 3:4 Carleone-VPK_Group Mustang Taxi 3:1 ФК «ВіЯр» Avis 3:1 AFC Sparta MIF 2:5 FC Sofiya-City Generals 2:2 ФК «Поліція Києва» FC Sorry Бабушка 2:7 Dragons Talisman «Бандерлона» 7:6 МФК «Монолит» МФК «Рух» 3:3 «Ібіс» «Віді-трейд» 8:3 A.F.C Svyatosh FC Vtoris 3:5 Bronto Talisman Taxi Tigers 2:2 MFC Terratek


Таблиця

і о
1ST Wood925
2Перун921
3FC Milky Dogs918
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 9 39 4.33
2 Сирота 6 13 2.17
3 Кривошеенко 7 12 1.71
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кривошеенко 7 10 1.43
2 Сирота 6 7 1.17
3 Сухомлінов 5 6 1.2
дивитись

Дискваліфікація

1 Максименко Ростислав
дивитись




«Скіф»

Тур Дата Час Поле Матч
9 тур 24 Грудня 14:20 1 «Скіф» 6 : 2 Wolves
8 тур 17 Грудня 15:10 1 Перун 11 : 2 «Скіф»
7 тур 10 Грудня 15:10 1 «Скіф» 1 : 1 ST Wood
6 тур 03 Грудня 13:30 1 Rastafari 3 : 3 «Скіф»
5 тур 26 Листопада 16:25 2 «Скіф» 3 : 4 Бригантина
4 тур 19 Листопада 11:50 1 FC Milky Dogs 8 : 10 «Скіф»
3 тур 12 Листопада 16:25 2 «Ф-Енерджі» 4 : 1 «Скіф»
2 тур 05 Листопада 14:20 1 «Скіф» 3 : 2 Playtika
1 тур 29 Жовтня 16:00 1 «Бандерлона» 2 : 5 «Скіф»

Прибіга Микола Сергійович 1979-11-07 8 5 4 1
Коруняк Сергій Володимирович 1981-06-17 9 9 2
Кочетов Сергій Сергійович 1985-04-17 8 9 4
Дронов Юрій Петрович 1982-08-26 8 4 2
Носіков Станіслав Юрійович 1986-08-07 8 3 2 1
Чиж Олег Сергійович 1984-02-10 9 1
Тринчук Юрій Васильович 1989-02-27 8 1 1
Ганжа Олексій Миколайович 1986-03-28 7 1 1
Матвійчук Олексій Юрійович 1990-02-27 7 1
Бузикін Валерій Олександрович 1973-10-30 4 1
Ткаченко Юрій Володимирович 1986-09-02 2
Некрешевич Віталій Вадимович 1990-07-21 1
Бурдовіцин Ярослав Володимирович 1983-01-21
Гамцамлідзе Паата Тенгізович 1974-01-06
Дурдиєв Роман Вікторович 1982-02-07
Загороднюк Ігор Володимирович 1985-12-24
Кожин Юрій Юрійович 1988-06-10
Яковенко Станіслав Олександрович 1982-09-16