Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Parimatch Футбол Віді-Трейд Parimatch
Фурніком Вияр Parimatch3 Seco
Укркубок Soccer

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Otium 0:5 Coffeelat Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi MIF 1:4 «Ібіс» ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1ST Wood925
2Перун921
3FC Milky Dogs918
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 9 39 4.33
2 Сирота 6 13 2.17
3 Кривошеенко 7 12 1.71
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кривошеенко 7 10 1.43
2 Сирота 6 7 1.17
3 Сухомлінов 5 6 1.2
дивитись

Дискваліфікація

1 Максименко Ростислав
дивитись




ST Wood

Тур Дата Час Поле Матч
9 тур 24 Грудня 16:00 1 Rastafari 2 : 6 ST Wood
8 тур 17 Грудня 21:25 2 ST Wood 5 : 0 Бригантина
7 тур 10 Грудня 15:10 1 «Скіф» 1 : 1 ST Wood
6 тур 03 Грудня 14:20 1 ST Wood 5 : 2 «Ф-Енерджі»
5 тур 26 Листопада 15:35 2 Playtika 0 : 3 ST Wood
4 тур 19 Листопада 14:45 2 ST Wood 2 : 1 «Бандерлона»
3 тур 12 Листопада 17:15 2 Wolves 2 : 3 ST Wood
2 тур 05 Листопада 15:10 1 ST Wood 4 : 1 Перун
1 тур 29 Жовтня 14:20 1 ST Wood 3 : 2 FC Milky Dogs

Мірошніченко Віталій Сергійович 1974-09-22 8 1
Соломатін Олександр Едуардович 1992-04-16 8 7
Яремчук Ростислав Сергійович 1990-05-03 8 5 1
Павленко Сергій Васильович 1990-05-24 8 4
Галактіонов Євген Сергійович 1987-03-14 8 3
Івченко Віталій Володимирович 1981-02-20 8 2
Москаленко Віктор Михайлович 1995-01-27 8 1
Кривець Ігор Олександрович 1987-05-17 7 1
Магда Олександр Сергійович 1981-08-11 5 1
Кравченко Євген Вікторович 1982-06-29 4 1
Вільчінський Руслан 1988-05-24 2 1
Рудько Олег Іванович 1985-05-29 8 1
Яцина Олексій Сергійович 1983-05-15 6
Осімницький Маркіян Степанович 1998-08-23 3
Несвіт Павло Вікторович 1975-01-04 1
Онуфрієвич Ігор Ярославович 1988-06-21 1
Коноваленко Володимир 1988-11-19
Сохань Віталій Сергійович 1982-11-22