Порушники ліги

(093)273-57-67
Вияр Parimatch Soccer Seco
Укркубок Футбол Parimatch Фурніком

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Olympic private club 0:4 FC Endorphine Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers Digital Choo 1:4 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. «КБТ» 2:2 РСК Флагман Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel AFC Staff+ 4:1 FC Olymp Medium Tactics 1:9 BOSS MIF 0:0 «Фокстрот» «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT Partstore 0:6 МФК "Citrus" «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ST Wood 4:1 «Агросем» ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» FC Dominus 8:1 Bronto FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City Avis 4:0 МФК «Монолит» Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi FC United 4:1 Coffeelat Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі»


Таблиця

і о
1ST Wood925
2Перун921
3FC Milky Dogs918
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Гулордава 9 39 4.33
2 Сирота 6 13 2.17
3 Кривошеенко 7 12 1.71
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кривошеенко 7 10 1.43
2 Сирота 6 7 1.17
3 Сухомлінов 5 6 1.2
дивитись

Дискваліфікація

1 Максименко Ростислав
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Максименко Ростислав

Wolves

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Максименко
Євгеній

Rastafari

1 тур

Прибіга
Микола

«Скіф»

1 тур2 тур7 тур7 тур7 тур

Аліменко
Олександр

Wolves

4 тур8 тур8 тур8 тур

Козачук
Андрій

FC Milky Dogs

3 тур4 тур6 тур

Некрасов
Андрій

«Бандерлона»

1 тур1 тур1 тур

Носіков
Станіслав

«Скіф»

1 тур1 тур1 тур

Сухомлінов
Рудольф

Перун

3 тур9 тур

Кшемендак
Артур

«Бандерлона»

8 тур

Кочетов
Сергій

«Скіф»

2 тур3 тур5 тур8 тур

Цапук
Владислав

Rastafari

5 тур

Галдецький
Євген

Wolves

5 тур7 тур

Гулордава
Леван

Перун

3 тур8 тур

Дронов
Юрій

«Скіф»

3 тур7 тур

Калмиков
В"ячеслав

«Бандерлона»

4 тур7 тур

Карасюк
Єгор

Rastafari

1 тур4 тур

Комісарук
Дмитро

Playtika

4 тур7 тур

Коруняк
Сергій

«Скіф»

3 тур9 тур

Малаш
Владислав

Бригантина

2 тур3 тур

Нескей
Олександр

«Бандерлона»

1 тур3 тур

Сирота
Максим

FC Milky Dogs

5 тур8 тур

Сметана
Роман

FC Milky Dogs

2 тур3 тур

Стукальський
Сергій

Wolves

2 тур7 тур

Бабіч
Валерій

FC Milky Dogs

4 тур

Бадєга
Артем

FC Milky Dogs

1 тур

Батальський
Олекандр

Бригантина

6 тур

Бузикін
Валерій

«Скіф»

3 тур

Воробйов
Юрій

Wolves

5 тур

Ганжа
Олексій

«Скіф»

9 тур

Давиденко
Євгеній

FC Milky Dogs

8 тур

Давыденко
Вячеслав

Перун

3 тур

Дяченко
Антон

Бригантина

2 тур

Каплунов
Игорь

Перун

2 тур

Кардава
Гіві

Rastafari

2 тур

Коденський
Антон

«Ф-Енерджі»

3 тур

Ксенз
Павел

Перун

8 тур

Логвіненко
Станіслав

Wolves

4 тур

Льодін
Віктор

«Ф-Енерджі»

4 тур

Мірошніченко
Віталій

ST Wood

2 тур

Мелещенко
Іван

Rastafari

5 тур

Муха
Олексій

«Бандерлона»

2 тур

Нижник
Роман

«Ф-Енерджі»

2 тур

Олефіренко
Сергій

«Ф-Енерджі»

4 тур

Пуговкин
Андрей

Перун

8 тур

Рудько
Олег

ST Wood

6 тур

Сінькевич
Валентин

Wolves

3 тур

Самохвалов
Михайло

FC Milky Dogs

4 тур

Сніцаренко
Андрій

Playtika

9 тур

Топоров
Віталій

«Бандерлона»

4 тур

Тринчук
Юрій

«Скіф»

4 тур

Ходак
Максим

Бригантина

9 тур

Хоця
Віктор

«Бандерлона»

7 тур

Циколія
Іраклій

Перун

4 тур

Шевченко
Сергій

«Бандерлона»

3 тур

Шрамко
Андрій

Wolves

3 тур

Шусть
Євгеній

«Ф-Енерджі»

6 тур

Яремчук
Ростислав

ST Wood

4 тур