Полиграфия Фоктрот Европав Поле Киев
Футбол Колонки

Uptown 0:6 ДФК Славные парни MFC Athletic 4:7 РСК Флагман Atletico 6:3 «Авентин» LP Team 2:7 Монолит-ST Wood Петарда 9:1 Unity АФК НК 5:5 ФТ Геркулес ФК Донецк 3:1 Restorator Hurricane 1:16 ФК Одесcа V.S.P 13:4 ФК Металлист-Киев ФК Авіаліга 2:2 Торнадо Київ Біо Клімат 4:11 AFC Sparta AFC Lazio 3:1 «Шулявка Юнайтед» Partstore 13:1 Salateira «Прем’єр Палац» 13:2 Closer United Ан Нур 6:5 Дружба УкрЕлітЦентр 2 3:3 БФ "Товариство разом за життя" Мустанг 7:4 Оболонь FC Wings 3:1 Телеканал Футбол 1,2 SC Olympia Sport 3:7 TURBO АФК «Хунта NEXT» 3:2 Granda KFC Leon 8:1 "Миротворець OldBoys" СНВ 5:5 Кристал Cash Point 8:0 FC DOMINUS Ikarus 7:1 Казакі WinWinCars 8:4 AFC Troya ПБФ 3:4 Underdog «Бандерлона» 3:5 FC Milky Dogs МФК «Горняк» 8:6 FC Pegas S.K.I.L.L. 4:3 МФК Филлер Dresdner 9:3 MFC Ataman «Любі Друзі» 1:5 КБТ «Маттерхорн» 1:4 AFC Miners AFC Staff 3:1 FC Olymp Playtika 3:5 Wolves «Ф-Енерджі» 4:7 Перун FC Warriors 4:2 FC Messa «Скіф» 1:1 ST Wood Ajax 5:8 Rocket Power AFC San Grano 3:3 A.F.C Svyatosh «Hermes» 3:3 FC Phoenix ФК Фаворит 3:5 Hammers VUSO 7:1 AFC Bender ФК Донбас+ 1:5 «Укрелітцентр» Ciklum 1:5 FC Dragons «Ібіс» 3:5 FC Sorry Бабушка ФК «Троя» 7:6 FC Vtoris+ Bravo+ 5:3 АФК «Миротворець» «Віді-трейд» 7:2 ФК Талан РС «Миротворець NewSchool» 3:4 АФК «Хунта» Generals 5:0 Breeze «Фокстрот ГК» 2:9 FC Vtoris Бригантина 2:5 Rastafari

FC Vtoris VS Bravo+

Протягом цього матчу «браві» постійно перебували біля прірви, до краю якої підштовхували поганий збір, травма голкіпера. Усі ці та багато інших компонентів робили шанси FC Vtoris на перемогу значно більшими, однак Антон Розвадовський та компанія проявили неабиякий характер і змогли вирвати необхідний результат просто-таки на жилах. Організатор FC Vtoris+ Владислав Мамалат: «У цьому матчі відчувалася наша перевага. Здавалося, якби ми не працювали на футбольному полі – все одно перемога буде за нами. Але не так все сталося, як гадалося! Наш суперник – це не та команда, яку можна обіграти просто на класі. Не варто забувати, що в Bravo+ є і свій власний клас, свій стиль гри, і це та команда, яка сама здатна здолати будь-кого. Також особисто в мене виникали претензії до арбітражу, але ж, панове, до кого в них нема претензій взагалі? Пропоную вашим читачам копнути глибше – в минулому сезоні між нами та Bravo+ пробігла чорна кішка. Особисто я вважаю винним в тій ситуації саме клуб Антона Розвадовського, але в хлопців була свою думка з того приводу. Так от до чого я все це веду – гадаю, для «жовто-чорних» ця гра мала особливе значення, і вони будь-що хотіли перемогти. Врешті-решт вони досягли свого – і цілком заслужено та ще й в такому драматичному стилі! Наостанок хочу запропонувати хлопцям зарити сокиру війни, забути весь негатив і рухатися далі. Від всієї нашої команди хочу побажати скорішого одужання «Павуку», а Розвадовському та компанії – командних успіхів». Гравець команди Bravo+ Павло Радченко: «Почали ми жахливо – мало того, що гра була практично в одні ворота (рахунок мав бути мінімум 3:0 на користь суперника за перші хвилини зустрічі), так ще й один з кращих гравців травмувався на перших хвилинах, і ми почали грати без замін. Але наприкінці першого тайму несподівано приїхав Степанчук, як у кращих традиціях фільму про Бетмена, і почав цементувати оборону. Після цього наша гра значно покращилася, сили на полі вирівнялися, але в другому таймі травмувався наш голкіпер, і місце в рамці зайняв польовий гравець. По перерві гра проходила на зустрічних курсах і нам вдалося, проявивши характер, вирвати перемогу, хоча без везіння, звичайно, також не обійшлося».