Колонки Поле Киев Футбол Полиграфия
Европав Фоктрот

Cash Point 6:0 МФК Филлер Київ Біо Клімат 7:11 Торнадо Кристал 3:5 Mustang Taxi Granda 3:3 УкрЕлітЦентр 2 Казакі 3:15 AFC Sparta Бригантина 10:7 «Авентин» Мустанг 5:1 MFC Athletic «Прем’єр Палац» 3:9 Closer United ПБФ 6:1 SC Olympia Sport FC DOMINUS 4:0 Unity «Ібіс» 4:2 АФК «Хунта» Partstore 3:4 АФК «Хунта NEXT»

«Укрелітцентр» VS АФК «Хунта»

У першому колі «Укреліцентр» обіграв «Хунту» з доволі великим рахунком, тож, певно, «революціонери» тримали в голові думки про реванш. Але коли вже після восьми стартових хвилин рахунок на табло був 2:0 на користь номінальних господарів, почали з’являтися думки, що битви ми в цьому протистоянні можемо і побачити. «Червоно-чорні» одразу ж присоромили скептиків, відігравши один м’яч, пропустили третій і знову ж таки, буквально за хвилину, скоротивши відставання до мінімуму. Йшла тільки 12-а хвилина двобою, а рахунок вже був 3:2. Однак потім в атакуючому механізмі обох суперників щось надломилося, і вони більше не порадували вболівальників забитими м’ячами аж до самого фінального свистка. «Хунта» намагалася будь-що врятувати матч, але суперник міцно витримав всі штурми на власні ворота і здобув перемогу. Організатор команди «Укрелітцентр» Сергій Іваненко: «Добре, що вдалося здобути три залікових бали. Гра була не дуже напружена, нормальна. Подібний ритм матчу нас цілком влаштовував. Сьогодні мали гарний збір, і все, що запланували, в нас вийшло. Забили те, що могли, і відповідно – перемогли. При цьому було декілька моментів, коли не пощастило, але нічого страшного. Я б сказав, що це була легка перемога. Хто виграє Суперлігу? Особисто я би поставив на FC Vtoris».