(067)451-20-81
Eldorado Фаворит Спорт Olympia Sport Футбол
Европав Vuso Колонки Фаворит Спорт
SELECT

ФК Металлист-Киев 0:1 BRONTO AFC Staff 0:2 FC DOMINUS A.F.C Svyatosh 2:0 Restorator BarbershopGC 2:1 Deportivo BRONTO 1:0 A.F.C Svyatosh MFC Athletic 1:3 ФК ВИЯР FC DOMINUS 3:1 BarbershopGC «Ібіс» 6:1 Никос BRONTO 3:2 FC DOMINUS ФК ВИЯР 0:1 «Ібіс» Medium Tactics 1:0 Метеор Wolves 4:3 AFC Sparta FC Sorry Бабушка 2:5 FC Milky Dogs ФК Талан 2:0 АФК НК Medium Tactics 0:1 FC Milky Dogs Wolves 5:3 ФК Талан «Ібіс» 3:2 FC Milky Dogs BRONTO 1:3 Wolves BRONTO 1:4 FC Milky Dogs Wolves 1:4 «Ібіс»

Bravo+ VS FC Vtoris

«Браві» були налаштовані свій другий матч «чемпіонського плей-офф» зіграти набагато краще та здобути перемогу. Однак за рахунком сценарій розвивався майже так само, як і в протистоянні з FC Sorry Бабушка. Спочатку Bravo+ був попереду, потім суперник вирівняв становище – 2:2, тільки от, на відміну від тієї гри, цього разу «жовто-чорні» не змогли втримати навіть нічию і остаточно вибули з чемпіонських перегонів. Капітан Bravo+ Антон Розвадовський: «Хлопці – молодці, які грали проти нас. Ми ж програли, тому що зіграли гірше. Стандартні коментарі, що тут ще можна сказати? Якщо чесно, я думав що ми будемо ще гірше виглядати. Нам потрібно в перших таймах забивати щонайменше на два м’ячі більше, тому що по перерві закінчуються сили, і ми тільки те і робимо, що захищаємося, адже йти вперед фізично вже не можемо. Суперник мав дві повноцінні четвірки, за рахунок цього вони нас і переграли. У минулому сезоні ми поступилися FC Sorry Бабушка 1:10, тож я думав що цього разу буде щось подібне. Ну, слава Богу, що хоч так поступилися». Організатор FC Vtoris Владислав Мамалат: «Мені також здалося, що в першому таймі Bravo+ мав значно кращий вигляд, ніж по перерві. У другій половині їх було не впізнати, адже хлопці тільки те робили, що захищалися, і навіть їх славетні контратаки не проходили. На мою думку, супернику треба замислитися над тим, як зробити більш глибоким резерв. Налаштовувалися на цю гру, билися, тому що розуміли – з поля треба йти, тільки маючи в кишені три залікових бали. Гадаю, що ми цілком заслужено перемогли. Про чемпіонство поки що не думаємо. Навіть якщо програємо «Фокстрот ГК» і «Миротворцю», все буде вирішуватися в очній зустрічі проти FC Sorry Бабушка, тож у нас навіть є право на помилку».