Календар матчів міста
Футбол Колонки Европав Поле Киев
Полиграфия Фоктрот

Cash Point 6:0 МФК Филлер Київ Біо Клімат 7:11 Торнадо Кристал 3:5 Mustang Taxi Granda 3:3 УкрЕлітЦентр 2 Казакі 3:15 AFC Sparta Бригантина 10:7 «Авентин» Мустанг 5:1 MFC Athletic «Прем’єр Палац» 3:9 Closer United ПБФ 6:1 SC Olympia Sport FC DOMINUS 4:0 Unity «Ібіс» 4:2 АФК «Хунта» Partstore 3:4 АФК «Хунта NEXT»


Таблиця

і о
1FC Vtoris 1332
2FC Sorry Бабушка 1331
3Bravo+ 1329
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Грачов 13 16 1.23
2 Горщинський 9 12 1.33
3 Колодяжний 6 11 1.83
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Моршна 11 9 0.82
2 Кубенко 6 8 1.33
3 Юзефович 9 7 0.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Войхевич Руслан
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи B 13:00 3 «Шулявка Юнайтед» VS ФК Металлист-Киев
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи A 13:50 3 FC Wings VS LP Team
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи B 14:40 3 V.S.P VS FC Goodfellas
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи B 15:30 3 Uptown VS AFC Lazio
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи B 16:20 3 Indigo project VS ФТ Геркулес
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи A 17:10 3 Телеканал Футбол 1,2 VS Монолит-ST Wood
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи A 18:00 3 Ан Нур VS Никос
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи A 18:50 3 АФК НК VS FC ProfiTent
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи A 19:40 3 ФК Родос VS Бризореза
5 тур 17 Лютого Ліга перспективи B 20:30 3 КЗПТО-2 VS AFC «Flagman»
5 тур 18 Лютого Ліга Bronze 09:10 1 WinWinCars VS ФК Авіаліга
5 тур 18 Лютого Ліга C 09:35 2 "Миротворець OldBoys" VS Underdog
5 тур 18 Лютого Ліга Bronze 10:00 1 TURBO VS FC Messa
5 тур 18 Лютого Ліга А 10:25 2 Dresdner VS AFC Bender
5 тур 18 Лютого Ліга Bronze 10:50 1 Hammers VS FC Phoenix
5 тур 18 Лютого Ліга Gold 11:15 2 FC Milky Dogs VS Rastafari
14 тур 18 Лютого Вища ліга 11:40 1 ФК Талан VS Generals
5 тур 18 Лютого Ліга А 12:05 2 «Любі Друзі» VS KFC Leon
14 тур 18 Лютого Вища ліга 12:30 1 FC Olymp VS «Віді-трейд»
5 тур 18 Лютого Ліга А 12:55 2 БФ "Товариство разом за життя" VS MFC Ataman
5 тур 18 Лютого Ліга Gold 13:20 1 Rocket Power VS Playtika
5 тур 18 Лютого Ліга Silver 13:45 2 ФК Донецк VS «Бандерлона»
5 тур 18 Лютого Ліга Gold 14:10 1 Wolves VS Перун
5 тур 18 Лютого Ліга Silver 14:35 2 AFC San Grano VS МФК «Горняк»
5 тур 18 Лютого Ліга Gold 15:00 1 «Скіф» VS ST Wood
5 тур 18 Лютого Ліга Silver 15:25 2 КБТ VS AFC Miners
5 тур 18 Лютого Ліга Gold 15:50 1 «Ф-Енерджі» VS A.F.C Svyatosh
5 тур 18 Лютого Ліга Bronze 16:15 2 СНВ VS Ikarus
5 тур 18 Лютого Ліга D 16:40 1 Salateira VS S.K.I.L.L.
5 тур 18 Лютого Ліга Bronze 17:05 2 FC Warriors VS Atletico
14 тур 18 Лютого Суперліга 17:30 1 FC Sorry Бабушка VS «Укрелітцентр»
5 тур 18 Лютого Ліга Silver 17:55 2 «Hermes» VS Ajax
14 тур 18 Лютого Суперліга 18:20 1 «Фокстрот ГК» VS Bravo+
5 тур 18 Лютого Ліга Silver 18:45 2 VUSO VS ФК Фаворит
14 тур 18 Лютого Суперліга 19:10 1 АФК «Хунта» VS «Ібіс»
14 тур 18 Лютого Вища ліга 19:35 2 Breeze VS FC Dragons
14 тур 18 Лютого Суперліга 20:00 1 FC Vtoris VS «Миротворець NewSchool»
14 тур 18 Лютого Вища ліга 20:25 2 AFC Staff VS ФК «Троя»
14 тур 18 Лютого Суперліга 20:50 1 АФК «Миротворець» VS ФК Донбас+
14 тур 18 Лютого Вища ліга 21:15 2 FC Vtoris+ VS Ciklum
5 тур 18 Лютого Ліга B 21:40 1 Restorator VS «Маттерхорн»
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи A 13:00 3 LP Team VS Телеканал Футбол 1,2
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи B 13:50 3 FC Goodfellas VS «Шулявка Юнайтед»
6 тур 24 Лютого Ліга D 14:35 1 РСК Флагман VS ПБФ
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи B 14:40 3 AFC Lazio VS ФТ Геркулес
6 тур 24 Лютого Ліга А 15:00 2 «Авентин» VS FC Pegas
6 тур 24 Лютого Ліга D 15:25 1 МФК Филлер VS Salateira
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи B 15:30 3 ФК Металлист-Киев VS КЗПТО-2
6 тур 24 Лютого Ліга B 15:50 2 «Маттерхорн» VS Київ Біо Клімат
6 тур 24 Лютого Ліга D 16:15 1 Unity VS Cash Point
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи B 16:20 3 Uptown VS V.S.P
6 тур 24 Лютого Ліга B 16:40 2 УкрЕлітЦентр 2 VS AFC Troya
6 тур 24 Лютого Ліга C 17:05 1 AFC Sparta VS Closer United
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи A 17:10 3 Никос VS FC ProfiTent
6 тур 24 Лютого Ліга B 17:30 2 Торнадо VS Оболонь
2 тур 24 Лютого Ліга D 17:55 1 Hurricane VS Cash Point
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи A 18:00 3 Монолит-ST Wood VS ФК Родос
6 тур 24 Лютого Ліга B 18:20 2 Granda VS Кристал
6 тур 24 Лютого Ліга C 18:45 1 Казакі VS "Миротворець OldBoys"
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи A 18:50 3 Бризореза VS АФК НК
6 тур 24 Лютого Ліга D 19:10 2 SC Olympia Sport VS FC DOMINUS
6 тур 24 Лютого Ліга А 19:35 1 KFC Leon VS ФК Одесcа
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи A 19:40 3 Ан Нур VS FC Wings
6 тур 24 Лютого Ліга А 20:00 2 MFC Ataman VS Бригантина
6 тур 24 Лютого Ліга C 20:25 1 MFC Athletic VS Partstore
6 тур 24 Лютого Ліга перспективи B 20:30 3 AFC «Flagman» VS Indigo project
6 тур 25 Лютого Ліга Bronze 09:10 1 ФК Авіаліга VS СНВ
6 тур 25 Лютого Ліга D 09:35 2 Hurricane VS S.K.I.L.L.
6 тур 25 Лютого Ліга Bronze 10:00 1 FC Messa VS WinWinCars
6 тур 25 Лютого Ліга C 10:25 2 Underdog VS Мустанг
6 тур 25 Лютого Ліга Bronze 10:50 1 FC Phoenix VS TURBO
6 тур 25 Лютого Ліга Gold 11:15 2 FC Milky Dogs VS Wolves
14 тур 25 Лютого Вища ліга 11:40 1 ФК «Троя» VS FC Olymp
6 тур 25 Лютого Ліга А 12:05 2 AFC Bender VS БФ "Товариство разом за життя"
14 тур 25 Лютого Вища ліга 12:30 1 Ciklum VS ФК Талан
6 тур 25 Лютого Ліга А 12:55 2 «Любі Друзі» VS Dresdner
6 тур 25 Лютого Ліга Gold 13:20 1 Rastafari VS A.F.C Svyatosh
6 тур 25 Лютого Ліга Silver 13:45 2 МФК «Горняк» VS AFC Miners
6 тур 25 Лютого Ліга Gold 14:10 1 Playtika VS «Ф-Енерджі»
6 тур 25 Лютого Ліга Silver 14:35 2 ФК Фаворит VS КБТ
6 тур 25 Лютого Ліга Gold 15:00 1 ST Wood VS Rocket Power
6 тур 25 Лютого Ліга Silver 15:25 2 Ajax VS ФК Донецк
6 тур 25 Лютого Ліга Gold 15:50 1 Перун VS «Скіф»
6 тур 25 Лютого Ліга Silver 16:15 2 «Бандерлона» VS VUSO
6 тур 25 Лютого Ліга Bronze 16:40 1 Atletico VS Ikarus
6 тур 25 Лютого Ліга Silver 17:05 2 AFC San Grano VS «Hermes»
15 тур 25 Лютого Суперліга 17:30 1 «Фокстрот ГК» VS FC Sorry Бабушка
6 тур 25 Лютого Ліга Bronze 17:55 2 FC Warriors VS Hammers
15 тур 25 Лютого Суперліга 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS АФК «Миротворець»
15 тур 25 Лютого Вища ліга 18:45 2 AFC Staff VS Breeze
15 тур 25 Лютого Суперліга 19:10 1 Bravo+ VS FC Vtoris
15 тур 25 Лютого Вища ліга 19:35 2 «Віді-трейд» VS FC Vtoris+
15 тур 25 Лютого Суперліга 20:00 1 «Ібіс» VS «Укрелітцентр»
6 тур 25 Лютого Ліга B 20:25 2 Mustang Taxi VS Restorator
15 тур 25 Лютого Суперліга 20:50 1 ФК Донбас+ VS АФК «Хунта»
15 тур 25 Лютого Вища ліга 21:15 2 Generals VS FC Dragons
6 тур 25 Лютого Ліга C 21:40 1 АФК «Хунта NEXT» VS «Прем’єр Палац»