Мини футбол LIVE V9KY
Полиграфия Фоктрот Колонки Футбол
Европав Поле Киев

«Шулявка Юнайтед» 9:1 КЗПТО-2 LP Team 5:1 Бризореза AFC Bender 1:8 «Авентин» Uptown 1:2 ФТ Геркулес Dresdner 5:6 FC Pegas MFC Athletic 2:6 AFC Sparta V.S.P 3:5 Indigo project ПБФ 7:3 Salateira «Маттерхорн» 3:2 УкрЕлітЦентр 2 Ан Нур 0:5 FC ProfiTent Петарда 1:8 Торнадо "Миротворець OldBoys" 2:5 «Прем’єр Палац» ФК Металлист-Киев 3:13 AFC Lazio Granda 0:5 AFC Troya «Любі Друзі» 2:7 ФК Одесcа Телеканал Футбол 1,2 3:7 ФК Родос FC DOMINUS 2:1 Cash Point Казакі 4:3 Closer United FC Goodfellas 3:3 AFC «Flagman» Кристал 6:3 Оболонь SC Olympia Sport 2:1 МФК Филлер FC Wings 6:3 АФК НК Мустанг 3:3 Partstore БФ "Товариство разом за життя" 5:0 Бригантина FC Messa 2:5 Atletico MFC Ataman 3:5 KFC Leon TURBO 5:3 WinWinCars FC Milky Dogs 2:4 A.F.C Svyatosh Hammers 2:4 СНВ РСК Флагман 9:0 S.K.I.L.L. FC Phoenix 1:3 ФК Авіаліга FC Olymp 4:5 ФК Талан «Скіф» 3:3 Rocket Power AFC San Grano 3:7 AFC Miners Перун 7:2 Playtika «Бандерлона» 2:4 МФК «Горняк» FC Warriors 5:11 Ikarus Ajax 4:7 ФК Фаворит Wolves 3:2 «Ф-Енерджі» Restorator 3:1 Київ Біо Клімат ФК Донецк 4:6 VUSO ST Wood 2:1 Rastafari «Миротворець NewSchool» 2:7 ФК Донбас+ «Hermes» 1:5 КБТ FC Sorry Бабушка 6:4 АФК «Миротворець» AFC Staff 5:8 FC Dragons Bravo+ 0:1 «Ібіс» Breeze 1:3 FC Vtoris+ «Фокстрот ГК» 3:3 «Укрелітцентр» ФК «Троя» 6:3 Generals FC Vtoris 7:0 АФК «Хунта» «Віді-трейд» 3:4 Ciklum Underdog 2:6 АФК «Хунта NEXT»


Таблиця

і о
1FC Vtoris 1025
2FC Sorry Бабушка 1024
3Bravo+ 1022
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Грачов 10 13 1.3
2 Колодяжний 5 10 2
3 Шушковський 5 9 1.8
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кубенко 6 8 1.33
2 Юзефович 8 7 0.88
3 Моршна 9 7 0.78
дивитись

Дискваліфікація

1 Кравченко Олександр
дивитись


LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 2 тур 27 Січня 13:00 3 Монолит-ST Wood VS LP Team
Київ 2 тур 27 Січня 13:50 3 Indigo project VS «Шулявка Юнайтед»
Київ 2 тур 27 Січня 14:35 1 МФК Филлер VS РСК Флагман
Київ 2 тур 27 Січня 14:40 3 ФК Металлист-Киев VS FC Goodfellas
Київ 2 тур 27 Січня 15:00 2 FC Pegas VS БФ "Товариство разом за життя"
Київ 2 тур 27 Січня 15:25 1 «Авентин» VS «Любі Друзі»
Київ 2 тур 27 Січня 15:30 3 AFC Lazio VS КЗПТО-2
Київ 2 тур 27 Січня 15:50 2 УкрЕлітЦентр 2 VS Київ Біо Клімат
Київ 2 тур 27 Січня 16:15 1 Торнадо VS Granda
Київ 2 тур 27 Січня 16:20 3 ФТ Геркулес VS V.S.P
Київ 2 тур 27 Січня 16:40 2 «Маттерхорн» VS Петарда
Київ 2 тур 27 Січня 17:05 1 AFC Troya VS Кристал
Київ 2 тур 27 Січня 17:10 3 АФК НК VS Телеканал Футбол 1,2
Київ 2 тур 27 Січня 17:30 2 «Прем’єр Палац» VS Мустанг
Київ 2 тур 27 Січня 17:55 1 ФК Одесcа VS Dresdner
Київ 2 тур 27 Січня 18:00 3 AFC «Flagman» VS Uptown
Київ 2 тур 27 Січня 18:20 2 Closer United VS "Миротворець OldBoys"
Київ 2 тур 27 Січня 18:45 1 Salateira VS FC DOMINUS
Київ 2 тур 27 Січня 18:50 3 FC ProfiTent VS FC Wings
Київ 2 тур 27 Січня 19:10 2 Unity VS SC Olympia Sport
Київ 2 тур 27 Січня 19:35 1 KFC Leon VS Бригантина
Київ 2 тур 27 Січня 19:40 3 Бризореза VS Ан Нур
Київ 2 тур 27 Січня 20:00 2 AFC Sparta VS Partstore
Київ 2 тур 27 Січня 20:30 3 Никос VS ФК Родос
Київ 2 тур 28 Січня 09:35 2 FC Messa VS FC Phoenix
Київ 2 тур 28 Січня 10:00 1 СНВ VS TURBO
Київ 2 тур 28 Січня 10:25 2 S.K.I.L.L. VS ПБФ
Київ 2 тур 28 Січня 10:50 1 MFC Athletic VS Underdog
Київ 2 тур 28 Січня 10:50 1 Atletico VS WinWinCars
Київ 2 тур 28 Січня 11:15 2 MFC Athletic VS Underdog
Київ 2 тур 28 Січня 11:40 1 FC Dragons VS FC Olymp
Київ 2 тур 28 Січня 12:05 2 Playtika VS FC Milky Dogs
Київ 2 тур 28 Січня 12:30 1 ФК Талан VS FC Vtoris+
Київ 2 тур 28 Січня 12:55 2 Оболонь VS Restorator
Київ 2 тур 28 Січня 13:20 1 Ikarus VS Hammers
Київ 2 тур 28 Січня 13:45 2 «Бандерлона» VS Ajax
Київ 2 тур 28 Січня 14:10 1 «Ф-Енерджі» VS «Скіф»
Київ 2 тур 28 Січня 14:35 2 КБТ VS ФК Донецк
Київ 2 тур 28 Січня 15:00 1 A.F.C Svyatosh VS Wolves
Київ 2 тур 28 Січня 15:25 2 ФК Фаворит VS AFC San Grano
Київ 2 тур 28 Січня 15:50 1 Rastafari VS Rocket Power
Київ 2 тур 28 Січня 16:15 2 ФК Авіаліга VS FC Warriors
Київ 2 тур 28 Січня 16:40 1 ST Wood VS Перун
Київ 2 тур 28 Січня 17:05 2 МФК «Горняк» VS VUSO
Київ 2 тур 28 Січня 17:30 1 ФК Донбас+ VS Bravo+
Київ 2 тур 28 Січня 17:55 2 AFC Miners VS «Hermes»
Київ 11 тур 28 Січня 18:20 1 «Миротворець NewSchool» VS FC Sorry Бабушка
Київ 11 тур 28 Січня 18:45 2 MFC Ataman VS AFC Bender
Київ 11 тур 28 Січня 19:10 1 «Ібіс» VS «Фокстрот ГК»
Київ 11 тур 28 Січня 19:35 2 Ciklum VS ФК «Троя»
Київ 11 тур 28 Січня 20:00 1 «Укрелітцентр» VS FC Vtoris
Київ 11 тур 28 Січня 20:25 2 Generals VS AFC Staff
Київ 11 тур 28 Січня 20:50 1 АФК «Хунта» VS АФК «Миротворець»
Київ 11 тур 28 Січня 21:15 2 «Віді-трейд» VS Breeze
Київ 11 тур 28 Січня 21:40 1 АФК «Хунта NEXT» VS Казакі