(093)273-57-67
Віді-Трейд Seco Фурніком Parimatch3
Soccer Вияр Parimatch Parimatch
Футбол Укркубок

DEPS 1:3 Sam Family ФК «Трудові резерви» 7:1 «Сталь ТМК» BarbershopGC 1:1 S.K.I.L.L. AFC Bender 3:2 FC Pegas «Кава Про» 2:5 Goal center SLC 4:1 FC VITSTROY МФК «Рух» 0:1 FC Sorry Бабушка FC Endorphine 2:8 Astound FC Sofiya-City 5:3 «Ібіс» FC Pulse 5:1 Будівельна гільдія J. Daniel’s 1:6 Kraft ФК «Донецк» 1:5 FC Comfort Life Astound 4:4 «Пироговая Николай» AFC Evraztrade 2:0 Coffeelat BT-Ukraine 0:5 FC United ФК «Металіст-Київ» 0:5 Abilardo «Київ НКС» 6:3 «Любі друзі» Underdog 2:2 «Токіо» FC Pegas 6:3 «Сталь ТМК» МФК «Филлер» 0:2 «Чиста вода» «Ф-Енерджи» 2:4 AFC Start ФК «Фаворит» 1:11 «Фокстрот+» Carleone 3:4 «ПБФ» «Приход» 2:4 ФК «Талан» Goal center 3:10 BarbershopGC Whaleapp 4:2 ФК «Работнички» «Кава Про» 3:10 DEPS Digital Choo 4:7 FC Dominus+ S.K.I.L.L. 0:5 Sam Family Lontano 0:6 «КБТ» «Славутич» 4:0 РСК «Флагман» «Інтергал-Буд» 2:0 AFC San Grano Noosphere Kyiv 5:0 FC Goodfellas FC Vtoris III 3:2 Tenders Agromat «Оболонь» 2:11 Vartis Medium Tactics 6:1 «Никос» FC VITSTROY 3:0 AFC Bender ST Wood 2:1 FC Getman Kyiv Euro Logistics UA 3:1 AFC Staff+ «Бандерлона» 1:5 «Скіф» Partstore 2:5 «Комфорт Таун» MIF 3:3 «Агросем» SLC 6:2 ФК «Трудові резерви» «Фокстрот» 4:6 FC Vtoris+ BOSS 5:0 ShowTime A.F.C Svyatosh 1:1 TEC VIT EXPORT MFC Citrus 8:3 FC Olymp FC Comfort Life 2:2 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 1:3 FC Dominus МФК «Рух» 1:6 «Віді-трейд» Avis 1:1 «Перун» FC Sofiya-City 5:1 Carleone-VPK_Group «УкрЕлітЦентр» 0:5 AFC Sparta AFC Staff 4:3 Talisman Taxi Tigers DragonsAutoSchoolTalisman 2:0 ФК «Донецк» Variant Agro Build 2:2 Otium FC Sorry Бабушка 4:2 ФК «ВіЯр» МФК «Монолит» 3:4 Bronto «Ібіс» 0:5 FC Vtoris

МАТЧ ТУРУ. Kyiv United 4:3 «Оболонь»
Уже в дебюті двобою Ілля Марцинюк, завершивши ударом з лівого флангу атаки комбінацію «Оболоні», вивів «синьо-чорних» вперед. «Червоно-чорні» заволоділи ініціативою, повели атаки на ворота суперника. Не сказати, що помітно переважали, гру можна було вважати рівною, бо гості контрами небезпечними відповідали, але на свій гол награли (з гострого кута поцілив у рамку Володимир Никифорук, завершивши зусилля Іллі Цеглицького), супернику відзначитися не дозволили, тож і завершився перший тайм з рахунком 1:1. На початку другого опоненти обмінялися голами, причому в якості лідера побував уже й Kyiv United. Це Никифорук конвертував у гол перехоплення в центрі поля та відповідно стрімкий випад. Втім, у середині тайму «Оболонь» паритет поновила, а згодом і вперед вийшла. «Об’єднані» більше атакували, але обрізка в центрі призвела до голу Миколи Кузьменка. Не залишив поле без голу й Володимир Тимошенко, який спершу вихід сам на сам з воротарем не реалізував, ще нагоди мав, а зрештою відзначився після вкидання від свого голкіпера. «Червоно-чорні» наполегливо йшли вперед, і Руслан Головко встанови на табло рівні цифри – 3:3. Схоже, більше «заведеності» та жаги перемоги вони мали, тому й логічним виглядав гол Цеглицького за хвилину до кінця гри. Це вже друга поспіль мінімальна перемога Kyiv United, і так само друга поспіль поразка «Оболоні», причому з однаковим рахунком 3:4.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Некрасов (AFC San Grano)
І знову все вирішує Андрій Некрасов! «Святим» довелося наздоганяти Vartis, потім довгенько трималася рівновагу. Ну а потім бомбардир забив двічі, оформивши в підсумку хет-трик і перемоги своєї команди з рахунком 4:2. А тепер увага: він знову бере участь у всіх голах – три голи і результативна передача. За два матчі AFC San Grano забив десять м’ячів, а доробок Некрасова за системою «гол плюс пас» – 5 5!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Юрій Стрепка (AFC Start)

КАМБЕК ТУРУ. Kyiv United 4:3 «Оболонь» (з рахунку 2:3)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. AFC San Grano
ДЖЕКІЛ І ХАЙД ТУРУ. FC Goodfellas
Дозволивши суперникові в особі AFC Start виграти перший тайм 4:0, «славні хлопці» включилися на повну, билися до останнього та виграли тайм другий, але забили замало, тож 2:4.
ДЕБЮТ ТУРУ. AFC Wintel
Поки що команда не надто вразила, поступившись 0:3 Noosphere Kyiv. Бажаємо команді Петра Пашуна успіху в подальших матчах!

Автор: Віктор Петрушов