(093)273-57-67
Parimatch3 Seco Parimatch Вияр
Укркубок Футбол Віді-Трейд Parimatch
Фурніком Soccer

Carleone-VPK_Group 2:4 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Славутич» 5:1 «КБТ» «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life Carleone 4:1 FC Vtoris III «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви» Будівельна гільдія 10:0 J. Daniel’s AFC Bender 4:1 SLC Kraft 5:3 FC Pulse Abilardo 3:5 Astound AFC San Grano 7:1 Kyiv United Olympic private club 1:2 ФК «Металіст-Київ» «Любі друзі» 3:6 AFC Evraztrade «Пироговая Николай» 4:1 FC Endorphine Coffeelat 0:2 МФК «Филлер» «ПБФ» 5:0 ФК «Фаворит» FC United 8:1 «Київ НКС» Vartis 1:6 «Ф-Енерджи» Tenders Agromat 0:3 Underdog «Фокстрот+» 1:5 АФК «Хунта» «Токіо» 1:2 Carleone «КБТ» 3:6 Whaleapp DEPS 3:1 S.K.I.L.L. ФК «Талан» 0:5 «Славутич» Sam Family 6:0 Goal center FC Dominus+ 6:2 «Приход» BarbershopGC 8:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 5:6 Digital Choo РСК «Флагман» 8:3 Lontano AFC Start 4:2 Noosphere Kyiv Otium 3:3 BT-Ukraine FC Goodfellas 0:6 «Інтергал-Буд» FC Endorphine 4:1 Olympic private club FC Getman Kyiv 2:2 «Бандерлона» «Сталь ТМК» 2:6 FC VITSTROY ФК «Трудові резерви» 4:1 FC Pegas AFC Staff+ 3:1 Partstore FC Vtoris+ 4:3 A.F.C Svyatosh ShowTime 3:7 MFC Citrus «Агросем» 2:3 «Фокстрот» «Никос» 3:4 BOSS «Скіф» 4:2 MIF «Комфорт Таун» 2:4 Medium Tactics TEC VIT EXPORT 1:3 ST Wood FC Olymp 0:0 Euro Logistics UA FC Dominus 2:1 Avis DragonsAutoSchoolTalisman 4:3 «Віді-трейд» Talisman Taxi Tigers 4:1 МФК «Монолит» FC Comfort Life 5:2 FC Sofiya-City AFC Sparta 7:5 AFC Staff МФК «Рух» 2:4 Carleone-VPK_Group «Перун» 4:6 «УкрЕлітЦентр» FC Sorry Бабушка 3:2 Mustang Taxi «Чиста вода» 7:2 Variant Agro Build «Ібіс» 2:2 ФК «Донецк» Bronto 2:1 ФК «Фурніком» FC Vtoris 2:5 ФК «ВіЯр»

МАТЧ ТУРУ. Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman
Полюбляють ці команди атакувати, і у грі між собою сповідували «бразильську систему» в – треба було забити більше за суперника. Прямим ударом зі штрафного увігнав м’яч у дальню дев’ять Юрій Чепа, а вже за хвилину більярдним відзначився Віталій Мармизов – 1:1. «Автомобілісти» наче трохи переважали за гостротою атак, але Максим Троян і Денис Калінкін «драконам» перевагу у два голи надали, і вже переваги господарів не простежувалося. Перший – після вкидання від воротаря, другий – після розіграшу штрафного. Втім, ще до перерви Віктор Бєліков встановив на табло 2:3, покаравши суперника за шостий фол. Пів тайму боротьби у другому таймі промайнули непомітно, а потім Калінкін повернув гостям відрив у два м’ячі. Але «автомобілісти» проявили характер, доволі швидко забили – і не раз, а двічі, тож рахунок став 4:4. Юрій Цибенко опинився там де потрібно, зіграв на добиванні. А Бєліков класно вистрілив здалеку низом. Після цього ще й вилучення Дениса Дробіта сталося, і здавалося, що «автомобілісти» за допомоги групи підтримки на куражі дотиснуть суперника. Але вистояли «дракони», і славетна битва завершилася внічию.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Вадим Бовтрук (МФК «Рух»)
Зробив усю різницю в протистоянні з «Ібісом», На його рахунку чотири голи, результативна передача та безліч корисних дій.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Дмитро Давиденко («Віді-трейд»)
Найскладніший вибір був у цій номінації, оскільки відмінно проявили себе голкіпери всіх команд, що вийшли переможцями в даному турі. За вагомістю внеску в командну перемогу тут усе ж таки переміг саме Дмитро Давиденко.
ДЕБЮТАНТ ТУРУ. Віктор Цой (FC Comfort Life)
Пам’ятаємо його по виступам за Carleone-VPK_Group, себто WinWinCars тоді це був. Тепер він у складі «забудовників», і його два голи дозволили зломити опір FC Sorry Бабушка.

КАМБЕК ТУРУ. ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» (з рахунку 1:0)
Дебютанту Прем’єр-ліги ФК «ВіЯр», на нашу думку, забракло досвіду гри з найсильнішими. Ну от він, тож «чужого навчайтесь, свого не цурайтесь»!
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. «Ібіс» 1:8 МФК «Рух»
Минулого туру МФК «Рух» підніс сенсацію зі знаком «мінус», а нині – ну такий жирний «плюс»!
ПОДІЯ ТУРУ. Друга поспіль поразка чинного чемпіона FC Vtoris, який поступився новачкові FC Sofiya-City. Але до останнього в «переробників» (і не тільки) щось почали виникати питання…

Автор: Віктор Петрушов