Колонки Поле Киев Европав Футбол
Фоктрот Полиграфия

Dresdner 0:5 Ikarus «Маттерхорн» 0:5 СНВ «Любі Друзі» 4:5 WinWinCars AFC Bender 0:5 TURBO MFC Ataman 2:5 ФК Донецк МФК «Горняк» 10:3 Hammers FC Phoenix 2:6 AFC Miners FC Warriors 4:5 ФК Фаворит FC Messa 3:5 КБТ FC Pegas 1:6 VUSO Playtika 5:7 AFC San Grano Rastafari 5:3 «Hermes» Бригантина 0:5 A.F.C Svyatosh «Ф-Енерджі» 6:7 Ajax Bravo+ 3:3 «Фокстрот ГК» «Бандерлона» 2:7 Rocket Power FC ProfiTent 7:3 Indigo project ФК Донбас+ 2:2 АФК «Миротворець»

МАТЧ ТУРУ. KFC Leon 6:4 Restorator
За вивіскою ця гра була центральною в турі, але, як зізнався капітан KFC Leon, його команда очікувала більш запеклої боротьби. Хоча може лідер «левів» десь і лукавить, адже підсумковий рахунок говорить про те, що «гурмани» все-таки билися за результат. Перший тайм повністю залишився за номінальними господарями, як і початок другого. Тільки після цього гості прокинулися і пішли вперед. Наслідком атакуючих дій стали три забиті м’ячі. Хоча, можливо їх опоненти просто розслабилися – важко про це судити. У другій двадцятихвилинці суперники зіграли внічию 3:3, однак перемогу за підсумком всього ігрового часу святкував саме KFC Leon. Великі надії на старт основних змагань покладають обидва колективи. Чемпіонат йде на перерву, і кожна команда має шанси розібрати свої помилки, поновити складі та повернутися ще сильнішими!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Євгеній Ірхін (KFC Leon)
Не в перший раз цього сезону капітан «левів» виборює цю номінацію. Євгеній Ірхін – це справжній капітан, який завжди веде команду за собою та ще й відзначається забитими м’ячами. Не став виключенням і двобій проти «рестораторів» – гравець допоміг своєму клубу здобути перемогу, записавши на свій особистий рахунок черговий хет-трик.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Андрій Гапонюк (FC Dominus)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Владислав Костенко («КиївБіоКлімат»)
КАМБЕК ТУРУ. ФК «Донецьк» 2:2 FC Dominus (з рахунку 2:0)