(067)451-20-81
Европав Vuso Фаворит Спорт Футбол
Фаворит Спорт SELECT Колонки Olympia Sport
Eldorado

JYSK 3:4 Vartis S.K.I.L.L. 1:6 Tokyo AFC Spartan 2:6 Underdog Dresdner 7:0 ФК Благо FC Pegas 5:6 FC COMFORT LIFE Kyiv United 4:2 Смена’92 BarbershopGC 4:1 ДоброБуд Капітал Никос 3:0 Арсенал-17 ФК Металлист-Киев 8:1 Славутич FC Binotel 3:1 Coffeelat ФК Фурніком 6:2 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві SC Olimpia Sport 0:4 Горняк + Hammers 1:3 AFC Bender AFC STAFF+ 1:4 BRONTO ФК Талан 9:1 TENDERS AGROMAT МФК Филлер 6:4 Київ Біо Клімат Medium Tactics 5:4 Миротворець OldBoys «Скіф» 6:2 Оболонь НПУ "Десна" 3:4 ФК Кварцит «Любі Друзі» 4:3 AVIS FC DOMINUS 5:2 ФК Фаворит FC Getman Kyiv 4:4 MFC Athletic AFC San Grano 3:9 Partstore АФК «Хунта» 3:2 Інтергал-Буд AFC EVRAZTRADE 6:4 ZEPPELIN VUSO 3:3 «Бандерлона» FC Olymp 3:2 Wolves Talisman Healthgroup 7:1 КБТ

МАТЧ ТУРУ. WinWinCars 8:6 «Оболонь»
Через те, що WinWinCars напередодні несподівано втратили очки в матчі проти Salateira, ця зустріч автоматично ставала чемпіонською. Переможець отримував почесне перше місце за підсумками відбіркового етапу. Лише кілька хвилин знадобилося командам на розвідку, після чого вони почали радувати вболівальників забитими м’ячами. Рахунок у матчі відкрили «автомобілісти», однак потім вони швидко пропустили тричі. Оговтатися номінальним господарям вдалося лише під завісу тайму, до того часу вони вже «горіли» 1:4, однак змогли скоротити відставання до мінімуму, а по перерві команда так і взагалі вийшла вперед. Однак хлопців з «Оболоні» просто так голими руками не візьмеш, і вони відновити паритет – 5:5. Суперник знову перемкнув переключання швидкості та забив ще двічі, але гості змагалися до останнього і вдруге наблизились до свого опонента. Подих перехоплювало від цих «американських гірок» – не завжди можна побачити таку шалену перестрілку в матчі, в якому на кону стоїть перша сходинка турніру. Врешті-решт, коли гравці «Оболоні» вже всім складом бігли далі відіграватися, їх упіймали на контратаці. Фінальний свисток арбітра зафіксував неймовірну перемогу WinWinCars – 8:6.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Артем Немолот (WinWinCars)
У чемпіонському матчі завжди повинен бути лідер на полі, влучні постріли якого допоможуть команді в скрутні моменти гри. Таким лідером став Артем Немолот, який, хоч і отримав вилучення на 35-й хвилині, забивав важливі м’ячі, які в підсумку допомогли WinWinCars досягти бажаної мети – переграти «Оболонь» і посісти перше місце в групі С. Що до нападника, то він записав на свій особистий рахунок хет-трик.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Євген Сослюк (Salateira)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Денис Семиряд (AFC Troya)
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. WinWinCars 2:2 Salateira
КАМБЕК ТУРУ. «Петарда» 5:6 ФК «Одеса» (з рахунку 4:1)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. AFC Troya
РОДЗИНКА ТУРУ. У чотирьох з шести поєдинків (враховуючи пропущені зустрічі) було здобуто вольові перемоги!