Новини турніру
Поле Киев Европав Колонки Футбол
Фоктрот Полиграфия

Dresdner 0:5 Ikarus «Маттерхорн» 0:5 СНВ «Любі Друзі» 4:5 WinWinCars AFC Bender 0:5 TURBO MFC Ataman 2:5 ФК Донецк МФК «Горняк» 10:3 Hammers FC Phoenix 2:6 AFC Miners FC Warriors 4:5 ФК Фаворит FC Messa 3:5 КБТ FC Pegas 1:6 VUSO Playtika 5:7 AFC San Grano Rastafari 5:3 «Hermes» Бригантина 0:5 A.F.C Svyatosh «Ф-Енерджі» 6:7 Ajax Bravo+ 3:3 «Фокстрот ГК» «Бандерлона» 2:7 Rocket Power FC ProfiTent 7:3 Indigo project ФК Донбас+ 2:2 АФК «Миротворець»


Таблиця

і о
1Bravo+ 922
2FC Vtoris 922
3FC Sorry Бабушка 921
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Колодяжний 5 10 2
2 Шушковський 4 9 2.25
3 Грачов 9 9 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кубенко 6 8 1.33
2 Моршна 8 7 0.88
3 Юзефович 7 6 0.86
дивитись

Дискваліфікація

1 Кравченко Олександр
дивитись2017-12-31 09:58:41

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Gold. Плей-офф

МАТЧ ТУРУ. Rastafari 2:2 (пенальті – 3:1) Hermes
Цей матч – єдиний серед решти, в якому знадобилася серія післяматчевих пенальті для того, щоби з’ясувати учасника Ліги Gold у зимовому сезоні 2018 року. Перед стартовим свистком невеличка перевага, на нашу думку була, в Rastafari, як представника більш сильного дивізіону, але Hermes доволі швидко продемонстрував, що статус суперника – це лише умовність. Саме гості відкрили рахунок і довгий час були попереду, а їх опоненти спромоглися перевести гру в футбольну лотерею лише під завісу матчу. Долю путівки до Ліги Gold вирішив Олексій Святокум, який хотів перехитрити голкіпера і пробив просто по центру – і воротар спокійно забрав м’яча до рук. На відміну від свого опонента, «прихильники Боба Марлі», пробиваючи з 6-метрової позначки, не хибили, і тепер вони залишаться після зимових канікул у третьому за силою дивізіоні столиці «В9ку», а Hermes штурмуватиме вершини Ліги Silver.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Некрасов (AFC San Grano)
Що робити, коли твоя команда в надважливому двобої поступається з рахунком 0:4 вже на 10-й хвилині? Відповідь AFC San Grano очевидна – мати на вістрі Андрія Некрасова. Нападник, як завжди, виблискував на полі та забивав вирішальні м’ячі. Загалом же дев’ятка «хрестоносців» оформив покер.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Павло Цапук (Rastafari)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Володимир Кисляк (Rocket Power)
КАМБЕК ТУРУ. Playtika 5:7 AFC San Grano
На початку матчу «геймери» неабияк розігналися і швидко заробили гандикап у чотири м’ячі, однак чим далі тим помітніше було – пальне закінчується. Обидві команди грали напередодні, тож на перший план у цьому протистоянні виходили фізичні кондиції. «Святі» виявилися краще готовими до подібного темпу і до матчів кожного дня. Вони зломили спротив суперника, відігравши суттєву різницю, що принесло їм вольову перемогу 7:5 та номінацію камбек туру.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. Ajax
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Playtika 5:7 AFC San Grano
БОМБАРДИР ТУРУ. Гліб Бухал (Ajax)
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. «Бригантина»
РОДЗИНКА ТУРУ. «Ф-Енерджі» 5:6 Ajax – бойовий матч, у якому не було зрозуміло ім’я переможця, а останні хвилини були неймовірно напруженими.