Новини турніру
Европав Фоктрот Поле Киев Полиграфия
Колонки Футбол

Dresdner 0:5 Ikarus «Маттерхорн» 0:5 СНВ «Любі Друзі» 4:5 WinWinCars AFC Bender 0:5 TURBO MFC Ataman 2:5 ФК Донецк МФК «Горняк» 10:3 Hammers FC Phoenix 2:6 AFC Miners FC Warriors 4:5 ФК Фаворит FC Messa 3:5 КБТ FC Pegas 1:6 VUSO Playtika 5:7 AFC San Grano Rastafari 5:3 «Hermes» Бригантина 0:5 A.F.C Svyatosh «Ф-Енерджі» 6:7 Ajax Bravo+ 3:3 «Фокстрот ГК» «Бандерлона» 2:7 Rocket Power FC ProfiTent 7:3 Indigo project ФК Донбас+ 2:2 АФК «Миротворець»


Таблиця

і о
1Bravo+ 922
2FC Vtoris 922
3FC Sorry Бабушка 921
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Колодяжний 5 10 2
2 Шушковський 4 9 2.25
3 Грачов 9 9 1
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кубенко 6 8 1.33
2 Моршна 8 7 0.88
3 Юзефович 7 6 0.86
дивитись

Дискваліфікація

1 Кравченко Олександр
дивитись2017-12-31 10:02:00

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Bronze. Плей-офф

МАТЧ ТУРУ. «Любі друзі» 4:5 WinWinCars
З самого початку відбіркового етапу WinWinCars одразу поставили перед собою завдання – тільки перше місце і вихід через плей-офф до Ліги Bronze. Був період, коли команда трохи провалювалася, але після того, як їй вдалося-таки встати на переможні рейки, стало зрозуміло – цих хлопців уже не спинити. Протягом сезону доволі серйозної травми зазнав капітан колективу Сергій Ключук, який навряд чи вийде на футбольне поле в «бронзовій» лізі цього сезону, тож гравець вимушений підказувати партнерам лише з бровки. Саме з таким бекграундом підійшли «автомобілісти» до свого останнього та найбільш важливого матчу в цьому році. Не менш важливим був двобій і для «Любих друзів», які вже давно мріють здобути стабільність, але клуб спіткають старі проблеми, які не дозволяють надовго закріпитися на рівні, хоча іноді здається, що прогрес команди помітно неозброєним оком. Розпочали цю зустріч більш вдало  саме «друзяки», які зусиллями свого незмінного лідера Богдана Жуковського змогли відкрити рахунок. Однак за кілька хвилин Артем Немолот поновив паритет. За рівних цифр на табло суперники пішли відпочивати. У другій половині гості значно додали, що й вилилося в три забиті м’ячі. Такого гандикапу WinWinCars вистачило для того, щоби здобуту перемогу. Звичайно ж, їх суперник просто так зброю не складав і бився до самісінького фінального свистка, однак звести гру до післяматчевих пенальті «Любим друзям» цього дня не судилося.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Андрій Клочко (ФК «Донецьк»)
У гарному новорічному настрої «донеччани» перебували в попередньому своєму двобої  і тут не стали зраджувати собі. Команда не дорахувалася в своєму складі кількох лідерів, але головне – мала на полі свого капітана. Андрій Клочко не соромився брати гру на себе, часто загрожував воротам суперника та відзначився дублем, який допоміг його команді здобути перемогу, а разом з нею і квиток до Ліги Bronze.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Богдан Біндюженко (AFC Ataman)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Валерій Лебедь (WinWinCars)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Любі друзі»
ВІДСУТНІ ТУРУ. Одразу три колективи не з’явилися на поєдинки стадії плей-офф. Звичайно, кожен з них має свої причини, можливо, навіть поважні, але це трохи нівелює сам дух змагань. Хоча пригадаємо, що й раніше в останньому турі проблема з неявкою колективів на ігри іноді стояла досить гостро. Однак було змінено систему розіграшу, і ми сподівалися, що подібного не станеться. І не зважаючи на те, що були пропущені поєдинки, відзначимо – тепер, коли в клубів є мотивація, просто так ніхто не відмовляється від ігор, і майже в кожного були якісь певні труднощі, котрі не дозволили тій чи іншій команді взяти участь у двобої.