Збірна туру

(093)273-57-67
Віді-Трейд Фурніком Soccer Seco
Вияр Укркубок Parimatch Parimatch3
Parimatch Футбол

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Otium 0:5 Coffeelat Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1Ikarus927
2Atletico919
3TURBO919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Яцишин 8 19 2.38
2 Максуді 9 18 2
3 Худенко 9 17 1.89
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Підгорський 8 11 1.38
2 Максуді 9 7 0.78
2 Куліков 9 7 0.78
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




збірна туру №13

збірна туру №9

Яцишин Тарас

Орел Сергій

Ідан Хаїтам

Чуйко Дмитро

збірна туру №8

Худенко Владислав

Яцишин Тарас

Поліщук Олександр

Цой Віктор

Аль-Джуборі Муханед

збірна туру №7

Огороднік Олексій

Худенко Владислав

Скітіков Валентин

Підгорський Віталій

Ярема Богдан

збірна туру №6

Максуді Мостафа

Олешко Денис

Морозов Роман

Куліков Володимир

Костюченко Олександр

збірна туру №5

Орел Сергій

Лихошерст Дмитро

Куліков Володимир

Немолот Артем

Сарана Олександр

збірна туру №4

Пінто Франциско

Мринський Євгеній

Омелянчук Богдан

Коробко Дмитро

Сичевський Костянтин

збірна туру №3

Мринський Євгеній

Куліков Володимир

Чуйко Дмитро

Максуді Мостафа

Бобер Михайло

збірна туру №2

Худенко Владислав

Яцишин Тарас

Пшечук Олег

Чуйко Дмитро

Гуць Сергій

збірна туру №1

Сичевський Костянтин

Підгорський Віталій

Дружченко Олександр

Шуляк Олександр

Ярема Богдан