Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Фурніком Вияр Soccer Укркубок
Seco Віді-Трейд Parimatch3 Parimatch
Parimatch Футбол

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Otium 0:5 Coffeelat Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «ПБФ» 1:0 Дружба «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1VUSO922
2КБТ 921
3AFC Miners 919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Орел 8 17 2.13
2 Чернов 9 14 1.56
3 Ковальчук 9 11 1.22
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Васянович 6 10 1.67
2 Гаврильченко 4 9 2.25
3 Орел 8 8 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Яловенко Ілля
дивитись




Dresdner

Тур Дата Час Поле Матч
9 тур 24 Грудня 12:15 2 Dresdner 3 : 3 «Маттерхорн»
8 тур 17 Грудня 12:15 2 Hammers 3 : 3 Dresdner
7 тур 10 Грудня 12:15 2 Dresdner 9 : 3 MFC Ataman
6 тур 03 Грудня 12:40 1 КБТ 4 : 2 Dresdner
5 тур 26 Листопада 12:15 2 Dresdner 3 : 3 AFC Bender
4 тур 19 Листопада 17:15 2 VUSO 3 : 1 Dresdner
1 тур 18 Листопада 13:55 2 ФК Фаворит 12 : 6 Dresdner
3 тур 12 Листопада 12:40 1 Dresdner 3 : 3 «Любі Друзі»
2 тур 05 Листопада 13:30 1 AFC Miners 3 : 3 Dresdner

Чернов Олександр Віталійович 1983-03-21 9 14
Ходаковський В"ячеслав Вікторович 1981-08-20 9 7
Яловенко Ілля Русланович 1998-08-03 8 5 3
Мозговий Максим Станіславович 1980-02-06 7 2 1
Гордієнко Дмитро Олександрович 1984-01-25 6 2 1
Волошин Володимир Олексійович 1988-02-04 9 1
Ходаковський Олег Вікторович 1973-07-02 9 1 1
Ткаченко Олексій Васильович 1988-03-22 4 1
Рибальченко Євген Олексійович 1979-03-03 7 1
Ходунов Юрій Анатолійович 1980-02-27 7
Яловенко Руслан Миколайович 1968-10-05 7
Утін Сергій Анатолійович 1979-08-08 6
Греба Степан Степанович 1972-06-18 4
Лавришин Олег Олександрович 1982-02-12 3
Валовий Віктор Іванович 1961-04-13 1
Крохмальний Антон Валерійович 1979-03-11
Остроушко Ярослав Валерійович 1974-02-10
Чернов Сергій Віталійович 1972-03-12