Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Вияр Parimatch Soccer Віді-Трейд
Parimatch Укркубок Seco Футбол
Parimatch3 Фурніком

«Славутич» 1:3 KFC Leon «Приход» 3:4 KFC Leon ФК «Нова» 7:8 «Славутич» Otium 0:5 Coffeelat Whaleapp 0:5 Digital Choo FC EXMO 0:2 Бандерлона U20 Бандерлона U20 6:0 FC EXMO Golden Lions Talisman 3:1 FC ProfiTent «Будівельна Гільдія» 7:2 FC Vtoris Left Coast Lontano 2:4 МФК «Монолит» Київ Біо Клімат 4:2 FC Goodfellas Lontano 1:3 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 МФК «Монолит» МФК «Монолит» 2:1 Golden Lions Talisman FC ProfiTent 1:5 Lontano LABA 1:0 FC Getman Kyiv LABA 2:3 AFC Sparta Variant Agro Build 0:5 LABA FC Vtoris 1:2 «ПБФ» «Фокстрот» 2:1 AFC Staff «Беличи-Арей» 3:4 Дружба Medium Tactics 2:1 FC Liv-Comfort FC Getman Kyiv 1:2 AFC Evraztrade AFC Sparta 3:2 ФК «ВіЯр» ФК «Поліція Києва» 5:0 LABA «Чиста вода» 8:7 Variant Agro Build «Никос» 1:0 МФК «Горняк» ФК «Богданiвка» 0:2 «Інтергал-Буд» ФК «Дніпро» 6:5 «Токіо» «Комфорт Таун» 2:3 «Ф-Енерджи» FC EXMO 5:0 FC ProfiTent Бандерлона U20 0:1 Golden Lions Talisman Lontano 0:4 «ПБФ» МФК «Монолит» 1:2 «Фокстрот» Дружба 3:1 AFC Evraztrade Medium Tactics 1:4 AFC Sparta «Чиста вода» 2:0 «Никос» ФК «Поліція Києва» 5:6 «Інтергал-Буд» «Ф-Енерджи» 2:3 Golden Lions Talisman ФК «Дніпро» 4:2 FC EXMO «ПБФ» 1:0 Дружба «Фокстрот» 3:0 AFC Sparta «Інтергал-Буд» 1:2 Golden Lions Talisman «Чиста вода» 3:1 ФК «Дніпро» AFC Sparta 3:0 «Інтергал-Буд» Дружба 2:0 ФК «Дніпро» «Фокстрот» 1:3 Golden Lions Talisman «ПБФ» 3:4 «Чиста вода» FC Comfort Life 3:1 МФК «Рух» FC Vtoris 7:0 FC Sorry Бабушка «Віді-трейд» 1:6 Mustang Taxi ФК «Фурніком» 3:4 ФК «ВіЯр» MIF 1:4 «Ібіс» FC Sofiya-City 4:5 Talisman Taxi Tigers Carleone-VPK_Group 3:7 DragonsAutoSchoolTalisman


Таблиця

і о
1VUSO922
2КБТ 921
3AFC Miners 919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Орел 8 17 2.13
2 Чернов 9 14 1.56
3 Ковальчук 9 11 1.22
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Васянович 6 10 1.67
2 Гаврильченко 4 9 2.25
3 Орел 8 8 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Яловенко Ілля
дивитись




AFC Miners

Тур Дата Час Поле Матч
9 тур 24 Грудня 11:50 1 ФК Фаворит 4 : 5 AFC Miners
8 тур 17 Грудня 13:05 2 AFC Miners 4 : 1 AFC Bender
7 тур 10 Грудня 13:05 2 «Маттерхорн» 1 : 4 AFC Miners
6 тур 03 Грудня 17:15 2 AFC Miners 1 : 2 VUSO
5 тур 26 Листопада 17:40 1 Hammers 2 : 5 AFC Miners
4 тур 19 Листопада 12:15 2 AFC Miners 3 : 0 «Любі Друзі»
3 тур 12 Листопада 13:30 1 MFC Ataman 1 : 5 AFC Miners
2 тур 05 Листопада 13:30 1 AFC Miners 3 : 3 Dresdner
1 тур 29 Жовтня 15:10 1 КБТ 3 : 1 AFC Miners

Нога Михайло Олександрович 1988-09-07 9 3 2
Бондзик Віталій Миколайович 1993-07-26 V9KY 5 7
Соколов Дмитро Дмитрович 1987-02-24 6 5 2
Деркач Олексій Ігорович 1994-04-10 4 5 2
Годлевський Павло Павлович 1986-10-28 8 3
Алахвердієв Анар Ільгамович 1989-05-08 8 2
Бублик Артем Васильович 1987-12-22 7 2
Льодін Віктор Володимирович 1984-02-23 8 1
Стогній Ігор Дмитрович 1990-09-17 6 1
Смірнов Семен Вячеславович 1991-01-02 5 1
Чистяков Євген Валерійович 1988-01-16 2 1
Книжненко Олександр Васильович 1995-05-19 4
Крутих Антон 1900-01-01 4
Самохвалов Михайло Сергійович 1986-09-20 3
Алімірзоєв Руслан Амруллахович 1988-08-14 2
Савоста Юрій 1986-05-11 2 1
Охременко Антон Сергійович 1987-05-31