Порушники ліги

(093)273-57-67
Parimatch Seco Укркубок Вияр
Soccer Фурніком Віді-Трейд Parimatch
Футбол

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Olympic private club 0:4 FC Endorphine Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers BarbershopGC 4:0 Goal center Digital Choo 5:0 «Приход» DEPS 4:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» Underdog 1:1 АФК «Хунта» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade AFC Staff+ 4:1 FC Olymp Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh Partstore 0:6 МФК "Citrus" ST Wood 4:1 «Агросем» ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» FC Dominus 8:1 Bronto FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City Avis 4:0 МФК «Монолит» Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі» FC United 4:1 Coffeelat


Таблиця

і о
1VUSO922
2КБТ 921
3AFC Miners 919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Орел 8 17 2.13
2 Чернов 9 14 1.56
3 Ковальчук 9 11 1.22
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Васянович 6 10 1.67
2 Гаврильченко 4 9 2.25
3 Орел 8 8 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Яловенко Ілля
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Яловенко Ілля

Яловенко Ілля

1 Тур

7 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Жуковський
Богдан

«Любі Друзі»

2 тур3 тур

Патюта
Олег

КБТ

5 тур6 тур

Ігнатьєв
Антон

MFC Ataman

8 тур

Рибальченко
Євген

Dresdner

3 тур

Винник
Олександр

MFC Ataman

2 тур3 тур7 тур

Шадрін
Андрій

«Маттерхорн»

2 тур3 тур5 тур

Яловенко
Ілля

Dresdner

1 тур7 тур9 тур

Асланян
Агасі

ФК Фаворит

2 тур6 тур

Головко
Богдан

ФК Фаворит

3 тур5 тур

Деркач
Олексій

AFC Miners

4 тур9 тур

Ковтун
Сергій

ФК Фаворит

6 тур9 тур

Корнілов
Валерій

AFC Bender

2 тур6 тур

Люткевич
Михайло

VUSO

9 тур

Мельник
Леонід

«Маттерхорн»

9 тур

Нога
Михайло

AFC Miners

5 тур6 тур

Пироговський
Антон

КБТ

3 тур7 тур

Соколов
Дмитрий

AFC Miners

4 тур6 тур

Ємельянов
Артем

«Любі Друзі»

2 тур

Аліференко
Сергій

КБТ

6 тур

Баканов
Андрій

КБТ

3 тур

Вітомський
Ростислав

«Маттерхорн»

8 тур

Гордієнко
Дмитро

Dresdner

9 тур

Жерносек
Олександр

ФК Фаворит

5 тур

Зарічнюк
Сергій

«Любі Друзі»

8 тур

Косіцький (Kositsky)
Євген (Eugene)

AFC Bender

7 тур

Кривуля
Роман

VUSO

4 тур

Кузнєцов
Олександр

«Любі Друзі»

4 тур

Куріца
Михайло

«Маттерхорн»

3 тур

Мозговий
Максим

Dresdner

7 тур

Нізрюхін
Микола

AFC Bender

9 тур

Новіков
Олексій

«Любі Друзі»

4 тур

Норка
Вадим

Hammers

8 тур

Онищенко
Роман

КБТ

1 тур

Орел
Сергій

Hammers

6 тур

Применко
Андрій

AFC Bender

3 тур8 тур9 тур1 тур

Савоста
Юрій

AFC Miners

9 тур

Синекоп
Олександр

VUSO

3 тур

Сокіл
Ігор

«Любі Друзі»

6 тур

Ходаковський
Олег

Dresdner

9 тур

Черничко
Артем

«Маттерхорн»

3 тур