Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Vuso Колонки Фаворит Спорт Eldorado
Футбол Olympia Sport Фаворит Спорт SELECT
Европав

ФК Металлист-Киев 0:1 BRONTO AFC Staff 0:2 FC DOMINUS A.F.C Svyatosh 2:0 Restorator BarbershopGC 2:1 Deportivo BRONTO 1:0 A.F.C Svyatosh MFC Athletic 1:3 ФК ВИЯР FC DOMINUS 3:1 BarbershopGC «Ібіс» 6:1 Никос BRONTO 3:2 FC DOMINUS ФК ВИЯР 0:1 «Ібіс» Medium Tactics 1:0 Метеор Wolves 4:3 AFC Sparta FC Sorry Бабушка 2:5 FC Milky Dogs ФК Талан 2:0 АФК НК Medium Tactics 0:1 FC Milky Dogs Wolves 5:3 ФК Талан «Ібіс» 3:2 FC Milky Dogs BRONTO 1:3 Wolves BRONTO 1:4 FC Milky Dogs Wolves 1:4 «Ібіс»


Таблиця

і о
1МФК «Горняк» 922
2VUSO921
3«Бандерлона» 919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Ємельянов 9 21 2.33
2 Мельник 7 14 2
3 Люткевич 8 14 1.75
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Ємельянов 9 13 1.44
2 Асланян 9 11 1.22
3 Петрученко 9 9 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Бондзик Віталій
1 Гаврильченко Олександр
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Бондзик Віталій

AFC Miners

9 Тур

Гаврильченко Олександр

Гаврильченко Олександр

4 Тур

5 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Баканов
Андрій

КБТ

4 тур5 тур5 тур5 тур

Кравцов
Микола

«Hermes»

1 тур1 тур1 тур8 тур

Бондзик
Віталій

AFC Miners

9 тур9 тур9 тур

Нога
Михайло

AFC Miners

4 тур4 тур4 тур

Льодін
Віктор

AFC Miners

7 тур

Святокум
Олексій

«Hermes»

1 тур

Гаврильченко
Олександр

VUSO

4 тур5 тур9 тур

Соколов
Дмитрий

AFC Miners

1 тур3 тур8 тур

Ємельянов
Віталій

Ajax

7 тур8 тур

Алахвердієв
Анар

AFC Miners

3 тур6 тур

Бублик
Артем

AFC Miners

3 тур8 тур

Бурлака
Микита

МФК «Горняк»

3 тур8 тур

Луньов
Іван

AFC San Grano

1 тур2 тур

Маляр
Ігор

«Hermes»

2 тур4 тур

Нескей
Олександр

«Бандерлона»

6 тур8 тур

Осадчий
Євген

ФК Донецк

2 тур8 тур

Іванченко
Дмитро

ФК Фаворит

8 тур

Асланян
Агасі

ФК Фаворит

8 тур

Головко
Богдан

ФК Фаворит

7 тур

Книжненко
Олександр

AFC Miners

3 тур

Ковальчук
Михайло

КБТ

2 тур

Козін
Юрій

МФК «Горняк»

8 тур

Корольов
Сергій

МФК «Горняк»

2 тур

Корягін
Євгеній

МФК «Горняк»

3 тур

Кривуля
Роман

VUSO

2 тур

Литвиненко
Андрій

Ajax

6 тур

Логданіді
Іван

«Hermes»

8 тур

Мельник
Олександр

ФК Фаворит

4 тур

Мельниченко
Ярослав

ФК Фаворит

7 тур

Некрасов
Андрій

AFC San Grano

3 тур

Оленковский
Максим

Ajax

6 тур

Патюта
Олег

КБТ

5 тур

Пироговський
Антон

КБТ

4 тур

Поляков
Владислав

МФК «Горняк»

3 тур

Рудюк
Дмитро

КБТ

1 тур

Румига
Іван

МФК «Горняк»

1 тур

Семян
Олег

«Бандерлона»

8 тур

Стеценко
Сергій

Ajax

8 тур

Сукачов
Микола

«Hermes»

1 тур

Суровицький
Михайло

Ajax

2 тур

Топоров
Віталій

«Бандерлона»

9 тур

Уздемир
Антон

МФК «Горняк»

8 тур

Хоменко
Євген

«Hermes»

5 тур

Чернов
Олександр

«Hermes»

3 тур

Швець
Костянтин

«Hermes»

3 тур