(093)273-57-67
Фурніком Parimatch Віді-Трейд Parimatch3
Seco Укркубок Parimatch Футбол
Вияр Soccer

Carleone-VPK_Group 2:4 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Славутич» 5:1 «КБТ» «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви» Carleone 4:1 FC Vtoris III Будівельна гільдія 10:0 J. Daniel’s AFC Bender 4:1 SLC Kraft 5:3 FC Pulse AFC San Grano 7:1 Kyiv United Abilardo 3:5 Astound «Любі друзі» 3:6 AFC Evraztrade Olympic private club 1:2 ФК «Металіст-Київ» Coffeelat 0:2 МФК «Филлер» «Пироговая Николай» 4:1 FC Endorphine FC United 8:1 «Київ НКС» «ПБФ» 5:0 ФК «Фаворит» Tenders Agromat 0:3 Underdog Vartis 1:6 «Ф-Енерджи» «Фокстрот+» 1:5 АФК «Хунта» «Токіо» 1:2 Carleone «КБТ» 3:6 Whaleapp DEPS 3:1 S.K.I.L.L. ФК «Талан» 0:5 «Славутич» Sam Family 6:0 Goal center FC Dominus+ 6:2 «Приход» BarbershopGC 8:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 5:6 Digital Choo РСК «Флагман» 8:3 Lontano Otium 3:3 BT-Ukraine AFC Start 4:2 Noosphere Kyiv FC Goodfellas 0:6 «Інтергал-Буд» FC Endorphine 4:1 Olympic private club FC Getman Kyiv 2:2 «Бандерлона» «Сталь ТМК» 2:6 FC VITSTROY AFC Staff+ 3:1 Partstore ФК «Трудові резерви» 4:1 FC Pegas FC Vtoris+ 4:3 A.F.C Svyatosh ShowTime 3:7 MFC Citrus «Агросем» 2:3 «Фокстрот» «Никос» 3:4 BOSS «Скіф» 4:2 MIF «Комфорт Таун» 2:4 Medium Tactics TEC VIT EXPORT 1:3 ST Wood FC Olymp 0:0 Euro Logistics UA DragonsAutoSchoolTalisman 4:3 «Віді-трейд» FC Dominus 2:1 Avis FC Comfort Life 5:2 FC Sofiya-City Talisman Taxi Tigers 4:1 МФК «Монолит» МФК «Рух» 2:4 Carleone-VPK_Group AFC Sparta 7:5 AFC Staff FC Sorry Бабушка 3:2 Mustang Taxi «Перун» 4:6 «УкрЕлітЦентр» «Чиста вода» 7:2 Variant Agro Build «Ібіс» 2:2 ФК «Донецк» FC Vtoris 2:5 ФК «ВіЯр» Bronto 2:1 ФК «Фурніком»

2019-09-17 19:23:52

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Східна конференція. Вища ліга. 2 тур

МАТЧ ТУРУ. Whaleapp 2:2 «Славутич»
Не зважаючи на те, що номінальні господарі двічі вели в рахунку, а в підсумку втратили перемогу, можна сказати, що вони реабілітувалися за провальний перший тур. Що ж до гостей, то можна вже остаточно стверджувати, що Whaleapp є незручним суперником для «Славутича». Рахунок у зустрічі було відкрито вже на другій хвилині матчу, швидкий гол вдалося забити Валерію Крамаренку. Гравець першим опинився на добиванні, вивівши «китів» уперед. Ближче до завершення першого тайму Євгеній Самійлик зміг відновити паритет, пробивши з-за меж карного майданчика. Захисник господарів міг зіграти у тому моменті трохи краще, ну а голкіпер елементарно не бачив моменту удару. Однак на перерву лідером пішли все одно «синьо-чорні», завдяки результативному пострілу Антона Парамонова. Зустріч здебільшого проходила на зустрічних курсах, хоча «дніпряни» й володіли більше м’ячем. Тільки за три хвилини до фінального свистка їм вдалося вдруге відігратися, а от вирвати перемогу «Славутичу» вже не судилося, тож протистояння так і завершилося з рахунком 2:2. Результат можна вважати закономірним, а саму зустріч було цікаво дивитися навіть нейтральним уболівальникам.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Владислав Сидиченко («Приход»)
Уже другий матч виходить так, що у дриблінг йдуть всі гравці «Приходу», а результат робить хтось один. Цього разу цим одним став Владислав Сидиченко, який оформив хет-трик. Свій перший м’яч гравець забив на 17-й хвилині протистояння. Владислав звільнився з-під опіки та в оточені трьох захисників невідпорно пробив з-за меж карного майданчика. У середині другого тайму другий номер гостей обікрав суперника та розстріляв голкіпера, подвоївши перевагу своєї команди. За хвилину Сидиченко вже святкував і свій третій гол. У підсумку старання нападника дозволили його команді обіграти Digital Choo з рахунком 4:1.
 ГОЛКІПЕР ТУРУ. Ілля Павлинів (ФК «Талан»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олексій Грищенко (ФК «Талан»)

НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Digital Choo 1:4 «Приход»
КАМБЕК ТУРУ. «КБТ» 2:2 РСК «Флагман» («КБТ» з рахунку 0:2)
Не встиг супервайзер поєдинку оголосити стартові склади, як «рибалки» вже святкували забитий гол. На другій хвилині матчу Станіслав Харчевський переграв Олега Патюту. Останній, на нашу думку, необачно вийшов з воріт, кіперу потрібно було залишатися на лінії. Після цього взяття воріт суперники надовго взяли паузу, по черзі створюючи небезпечні моменти біля воріт один одного, і так само по черзі марнували їх аж до початку другого тайму. Після перерви про себе знову нагадав Харчевський, подвоївши перевагу гостей ударом з-за меж карного майданчика. І знову Патюта міг зіграти краще, ніж зіграв у тому моменті. Після пропущеного другого голу нарешті «підкрутив» свою реалізацію «КБТ». Команда створювала багато моментів протягом матчу, але змогла конвертувати в забиті м’ячі лише дві нагоди. Спочатку результативним пострілом відмітився Сергій Аліференко, а слідом за ним свій автограф у воротах суперника залишив ще й Антон Лукашевич. Певно, можна сказати, що ближчими до перемоги були номінальні господарі, але нічия 2:2 все одно виглядає логічним підсумком гри.