Новини турніру

(093)273-57-67
Seco Parimatch Parimatch Віді-Трейд
Футбол Фурніком Чиста Вода Укркубок
Вияр Parimatch3 Soccer

Clearwater 4:4 Noosphere Kyiv FC EXMO 2:2 Olympic Kyiv ГеоЕкосистеми 3:3 FC Leaders FC Aviator 4:8 РСК «Флагман» Fit24 1:5 «Ощадбанк» Abilardo 6:1 FC Astor FC Victory 5:4 Lontano МСК Україна 3:5 SLC Звезда 0:4 «Любі друзі» FC Pegas 5:2 BT-Ukraine «Фігаро» 4:3 FC Liv-Comfort FC Vtoris Left Coast 2:5 «Фокстрот+» Goal center 9:0 ММТ Tenders Penotrade 4:2 «Укроргсинтез» Kapelou 1:3 ФК «Талан» «Центральний офіс» 2:1 «ПБФ» S.K.I.L.L. 4:2 AFC Staff+ МФК «Филлер» 3:3 «Приход» ФК «Бортничі» 1:2 «Кава Про» Underdog 1:6 «Київ НКС» Vartis 3:14 Walzer Carleone-FitEat 1:5 Clearwater МФК «Парма» 5:1 Noosphere Kyiv Syndicate 4:3 ДП "Кюне і Нагель" Partstore 2:2 LABA «Ф-Енерджи» 3:1 «Інтергал-Буд» FC Eurostone 3:1 «Нікос» AFC Start 3:1 ФК «ВіЯр+» «Скіф» 4:2 Auto Energy Kyiv United 10:4 Medium Tactics InterSport 4:1 «Фокстрот» MFC Citrus 2:8 FC VIT EXPORT «Токіо» 0:0 FC Vtoris+ Dragons Talisman 1:1 «Ібіс» AFC Staff 1:4 AFC San Grano FC Sofiya-City 3:4 Carleone-VPK_Group Generals 4:5 Talisman Taxi Tigers ФК «ВіЯр» 6:1 Bronto ФК «Поліція Києва» 5:3 A.F.C Svyatosh МФК «Рух» 3:0 FC Vtoris Avis 0:7 MFC Terratek Mustang Taxi 8:2 ФК «Фурніком» МФК «Монолит» 7:4 AFC Sparta MIF 2:7 FC Sorry Бабушка «Бандерлона» 1:3 «Віді-трейд»


Таблиця

і о
1Rocket Power 925
2Ajax 919
3A.F.C Svyatosh916
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Ємельянов 8 19 2.38
2 Максуді 8 14 1.75
3 Микитенко 8 12 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Ємельянов 8 10 1.25
2 Ковальський 8 9 1.13
3 Шендрик 9 8 0.89
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-11-05 19:15:55

Lontano – співуча ескадрилья «дев’ятки»

Ми пам’ятаємо неймовірну радість гравців Lontano, коли вони вирвали свою першу перемогу, виступаючи в Лізі Silver, з якої стартували, як здавалося, невірно оцінивши свої сили. У підсумку – одна шалена звитяга при дев’яти поразках.
Перейшовши до Вищої ліги Східної конференції, команда також довгий час йшла турнірним шляхом невдало, її весь час спіткали самі лише поразки. І все ж наостанок сталася довгоочікувана перемога! У грі з ФК «Талан», який не мав збору, але завдяки досвіду значно переважав «фіолетових».

– Який нині настрій у вашої команди? – цікавимося в капітана Lontano Богдана Степаненка. – Які подальші плани?
– Прекрасний настрій, і планів багато. Але дозвольте дещо пояснити: ми коли зайшли в турнір, хотіли почати «з нуля». Але опинилися в досить високій лізі. Нас туди закинули. Бо ми спізнилися з поданням заявки, і вакантне місце було тільки в Лізі Silver. Тож куди попали, там і грали... Непогано для початку, як на мене.
І тоді в нас були проблеми зі збором, і в цьому сезоні вони продовжувалися, особливо дошкуляло те, що взагалі воротарів не було. В останньому турі ми вшістьох на гру вийшли. Мені довелося на ворота стати, ще й при цьому гравцем матчу назвали. А назагал склад у нас був нормальний для конкурентних виступів у Першій лізі, але жодного разу не зібралися. Кадрові проблеми.
Про майбутнє. Ну найголовніше те, що ми домовився з тренером. Нас тренуватиме всім відомий Раїс Теркулов. Відбулися значні зміни у складі. Я набрав нових гравців, маємо два воротарі. Наполовину оновиться склад. Людей нових багато. Але все одно розумію: будуть проблеми. У кожного робота, сім’ї, діти…
Тренування з цієї п’ятниці почнуться. Команда готуватиметься до виступів у залі. На жаль, я не зможу бути з нею, бо на місяць поїхав до Голландії. Ну і хочемо почати все наново, з нуля, з низів. Нам дуже цікаво брати участь у таких змаганнях, як турнір «В9ку» Parimatch, усе тут подобається.
Ще в нас буде додатковий комплект форми. Основною залишиться фіолетова, а буде ще й чорна – маємо допомогу від небайдужих людей…

– Дійшли до нас чутки, що ви – оперний співак. А з кого ще складається колектив? Оркестр у повному складі?
– Я закінчував естрадний вокал, а зараз займаємося академічним. Так, команда складалася зі співаків, були серед нас і музиканти, й диригенти. У новому складі вже не всі такі будуть. Але більшість і надалі складатиметься з музикантів з Київської консерваторії.

– Розкрийте таємницю з приводу назви Lontano… «Вікіпедія» підказує, що це музичний твір Дьордя Лігеті. І ще італійська пісня така є…
– Ні, це не від того. Хоч і пов’язано з музикою. Була така історія: ми записували диск з Академічною капелою України «Думка», і композитор Валентин Васильович Сільвестров попросив нас заспівати «лонтано». Це такий музичний термін. Означає віддалено, тихо, так, наче звук іде з-за сцени… І він попросив заспівати саме так. Я тоді звернув увагу на красиве слово, а «розсмакував», коли дізнався, що в латинській мові воно означає «стійке серце». Дуже сподобалося: і душевно так, і сильно одночасно. Чим не назва для команди?

Автор: Віктор Петрушов