Новини турніру

(093)273-57-67
Parimatch Укркубок Soccer Віді-Трейд
Parimatch3 Seco Фурніком Футбол
Parimatch Вияр

«Фігаро» 6:4 ФК «Трудові резерви» S.K.I.L.L. 0:2 Goal center Otium 1:9 «Будівельна гільдія» FC Goodfellas 1:0 Coffeelat AFC Bender 0:5 «Сталь ТМК» Київ Біо Клімат 4:2 FC Vtoris Left Coast Vincit 0:5 FC Astor «Приход» 4:2 Whaleapp Lontano 4:2 FC EXMO ФК «Нова» 6:2 Digital Choo «Імперія Холдинг» 4:5 ФК «Богданiвка» FC LIV-Comfort 7:2 Global Message Services (GMS) «Машінтех+» 3:3 FC Pegas FC Endorphine 3:2 FC Aviator Underdog 0:0 ФК «ВіЯр+» МСК Україна 2:0 «Любі друзі» Abilardo 1:1 J. Daniel’s «Перун» 8:3 KFC Leon Magic Carpet Talisman 1:3 Ikarus «Київ НКС» 6:4 «Чиста вода» DolomitUA 3:3 «ПБФ» AFC Evraztrade 2:3 Carleone МФК «Монолит» 4:3 MIF FC United 1:0 FC Dominus «Ібіс» 2:0 A.F.C Svyatosh «КБТ» 3:1 Partstore Tenders 2:7 LABA Talisman Taxi Tigers 1:3 ФК «ВіЯр» Vartis II 4:9 FC ControlPay FC ProfiTent 4:4 «Хилти» Bronto 3:2 AFC Sparta «Никос» 3:1 «Інтергал-Буд» Avis 5:1 Generals ФК «Дніпро» 0:5 Kyiv United FC Getman Kyiv 2:4 «Бандерлона» ФКФ 2:4 «Беличи-Арей» FC Sorry Бабушка 2:4 FC Sofiya-City AFC San Grano 4:3 «Токіо» МФК «Рух» 3:0 «Віді-трейд» «Ф-Енерджи» 2:3 Vartis DragonsAutoSchoolTalisman 6:2 FC Comfort Life ФК «Фурніком» 1:5 Carleone-VPK_Group FC Vtoris+ 4:2 AFC Start «Фокстрот» 0:2 Imperial Mustang Taxi 3:3 FC Vtoris AFC Staff 3:5 ФК «Поліція Києва» «Комфорт Таун» 6:1 Medium Tactics


Таблиця

і о
1Rocket Power 925
2Ajax 919
3A.F.C Svyatosh916
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Ємельянов 8 19 2.38
2 Максуді 8 14 1.75
3 Микитенко 8 12 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Ємельянов 8 10 1.25
2 Ковальський 8 9 1.13
3 Шендрик 9 8 0.89
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2019-11-05 19:15:55

Lontano – співуча ескадрилья «дев’ятки»

Ми пам’ятаємо неймовірну радість гравців Lontano, коли вони вирвали свою першу перемогу, виступаючи в Лізі Silver, з якої стартували, як здавалося, невірно оцінивши свої сили. У підсумку – одна шалена звитяга при дев’яти поразках.
Перейшовши до Вищої ліги Східної конференції, команда також довгий час йшла турнірним шляхом невдало, її весь час спіткали самі лише поразки. І все ж наостанок сталася довгоочікувана перемога! У грі з ФК «Талан», який не мав збору, але завдяки досвіду значно переважав «фіолетових».

– Який нині настрій у вашої команди? – цікавимося в капітана Lontano Богдана Степаненка. – Які подальші плани?
– Прекрасний настрій, і планів багато. Але дозвольте дещо пояснити: ми коли зайшли в турнір, хотіли почати «з нуля». Але опинилися в досить високій лізі. Нас туди закинули. Бо ми спізнилися з поданням заявки, і вакантне місце було тільки в Лізі Silver. Тож куди попали, там і грали... Непогано для початку, як на мене.
І тоді в нас були проблеми зі збором, і в цьому сезоні вони продовжувалися, особливо дошкуляло те, що взагалі воротарів не було. В останньому турі ми вшістьох на гру вийшли. Мені довелося на ворота стати, ще й при цьому гравцем матчу назвали. А назагал склад у нас був нормальний для конкурентних виступів у Першій лізі, але жодного разу не зібралися. Кадрові проблеми.
Про майбутнє. Ну найголовніше те, що ми домовився з тренером. Нас тренуватиме всім відомий Раїс Теркулов. Відбулися значні зміни у складі. Я набрав нових гравців, маємо два воротарі. Наполовину оновиться склад. Людей нових багато. Але все одно розумію: будуть проблеми. У кожного робота, сім’ї, діти…
Тренування з цієї п’ятниці почнуться. Команда готуватиметься до виступів у залі. На жаль, я не зможу бути з нею, бо на місяць поїхав до Голландії. Ну і хочемо почати все наново, з нуля, з низів. Нам дуже цікаво брати участь у таких змаганнях, як турнір «В9ку» Parimatch, усе тут подобається.
Ще в нас буде додатковий комплект форми. Основною залишиться фіолетова, а буде ще й чорна – маємо допомогу від небайдужих людей…

– Дійшли до нас чутки, що ви – оперний співак. А з кого ще складається колектив? Оркестр у повному складі?
– Я закінчував естрадний вокал, а зараз займаємося академічним. Так, команда складалася зі співаків, були серед нас і музиканти, й диригенти. У новому складі вже не всі такі будуть. Але більшість і надалі складатиметься з музикантів з Київської консерваторії.

– Розкрийте таємницю з приводу назви Lontano… «Вікіпедія» підказує, що це музичний твір Дьордя Лігеті. І ще італійська пісня така є…
– Ні, це не від того. Хоч і пов’язано з музикою. Була така історія: ми записували диск з Академічною капелою України «Думка», і композитор Валентин Васильович Сільвестров попросив нас заспівати «лонтано». Це такий музичний термін. Означає віддалено, тихо, так, наче звук іде з-за сцени… І він попросив заспівати саме так. Я тоді звернув увагу на красиве слово, а «розсмакував», коли дізнався, що в латинській мові воно означає «стійке серце». Дуже сподобалося: і душевно так, і сильно одночасно. Чим не назва для команди?

Автор: Віктор Петрушов