(093)273-57-67
Parimatch Укркубок Вияр Seco
Parimatch3 Parimatch Віді-Трейд Футбол
Фурніком Soccer

Carleone-VPK_Group 2:4 FC Vtoris ФК «ВіЯр» 2:1 «Ібіс» ФК «Донецк» 3:2 FC Sorry Бабушка Mustang Taxi 2:2 DragonsAutoSchoolTalisman «Славутич» 5:1 «КБТ» «Віді-трейд» 1:3 FC Comfort Life Carleone 4:1 FC Vtoris III «Сталь ТМК» 2:5 ФК «Трудові резерви» Будівельна гільдія 10:0 J. Daniel’s AFC Bender 4:1 SLC Kraft 5:3 FC Pulse Abilardo 3:5 Astound AFC San Grano 7:1 Kyiv United Olympic private club 1:2 ФК «Металіст-Київ» «Любі друзі» 3:6 AFC Evraztrade «Пироговая Николай» 4:1 FC Endorphine Coffeelat 0:2 МФК «Филлер» «ПБФ» 5:0 ФК «Фаворит» FC United 8:1 «Київ НКС» Vartis 1:6 «Ф-Енерджи» Tenders Agromat 0:3 Underdog «Фокстрот+» 1:5 АФК «Хунта» «Токіо» 1:2 Carleone «КБТ» 3:6 Whaleapp DEPS 3:1 S.K.I.L.L. ФК «Талан» 0:5 «Славутич» Sam Family 6:0 Goal center FC Dominus+ 6:2 «Приход» BarbershopGC 8:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 5:6 Digital Choo РСК «Флагман» 8:3 Lontano AFC Start 4:2 Noosphere Kyiv Otium 3:3 BT-Ukraine FC Goodfellas 0:6 «Інтергал-Буд» FC Endorphine 4:1 Olympic private club FC Getman Kyiv 2:2 «Бандерлона» «Сталь ТМК» 2:6 FC VITSTROY ФК «Трудові резерви» 4:1 FC Pegas AFC Staff+ 3:1 Partstore FC Vtoris+ 4:3 A.F.C Svyatosh ShowTime 3:7 MFC Citrus «Агросем» 2:3 «Фокстрот» «Никос» 3:4 BOSS «Скіф» 4:2 MIF «Комфорт Таун» 2:4 Medium Tactics TEC VIT EXPORT 1:3 ST Wood FC Olymp 0:0 Euro Logistics UA FC Dominus 2:1 Avis DragonsAutoSchoolTalisman 4:3 «Віді-трейд» Talisman Taxi Tigers 4:1 МФК «Монолит» FC Comfort Life 5:2 FC Sofiya-City AFC Sparta 7:5 AFC Staff МФК «Рух» 2:4 Carleone-VPK_Group «Перун» 4:6 «УкрЕлітЦентр» FC Sorry Бабушка 3:2 Mustang Taxi «Чиста вода» 7:2 Variant Agro Build «Ібіс» 2:2 ФК «Донецк» Bronto 2:1 ФК «Фурніком» FC Vtoris 2:5 ФК «ВіЯр»

МАТЧ ТУРУ. «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers
Активно діяли «білі» зі старту матчу, постійно перевіряли пильність Костянтина Олендера, але досвідчені «громовержці» грали спокійно та раз-по-раз знаходили можливості для проведення власних небезпечних атак. Зрештою вони й забили першими: Олексій Сторожук невідпорно пробив у ближню дев’ятку воріт Петра Цуркана, який перед тим витягнув «мертвий м’яч» після удару Дмитра Косьмини та загалом чимало рятував. За білих тигрів» почав «віддуватися» ватажок – Андрій Примачук. Опинявся в потрібному місці в потрібний час (замкнув дальню, вихід сам на сам з воротарем реалізував), забив двічі, його команда вже попереду. Однак на перерву команди пішли за нічийного рахунку 2:2. Це Косьмина шандарахнув здалеку – від стійки у сітку. Початок другого тайму склався вдало для «Перуна». Дмитро Хусаінов закинув з центру на вістря атаки, а там Денис Дробіт у боротьбі з Антоном Садовим зрізав м’яч у свої ворота. За хвилину по тому Хусаінов завершив контрвипад з передачі Сергія Сибирякова. Примачук організував ще одне взяття воріт, грати залишалося понад десять хвилин, і Talisman Taxi Tigers робив усе можливе, щоби зрівняти рахунок і вирвати перемогу. Але наражалися на випади суперника. І зрештою саме «громовержці» остаточно вирішили долю матчу на свою користь. Сторожук у контратаці увігнав мяч у дальню дев’ятку. Непроста, але заслужена перемога для «Перуна».

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Георгій Петренко (AFC Sparta)
Відпрацьовував і в нападі, і в захисті. Виконуючи обов’язки капітана, вів команду за собою. Відзначимо також автора дублю Андрія Барановського (AFC Staff)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Цикало (FC Dominus)
БОМБАРДИР ТУРУ. Станіслав Жеріков (FC Dominus)

СЕНСАЦІЯ ТУРУ. FC Dominus 8:1 Bronto
 «А ми знову чемпіони», – похвалився організатор FC Dominus Олег Перепелиця, чия команда знову виграла турнір «на стороні». – «Скоро і в «дев’ятці» будемо!» Його слова не розійшлися з ділом у грі з Bronto. Мали «бориспільскі леви» невеличку перевагу за грою (мабуть, за рахунок рішучого настрою) і зрештою вистрілили дуплетом на 14-й хвилині. Станіслав Жеріков вихід віч-на-віч з воротарем реалізував, а Григорій Стайков здалеку у дев’ятку вистрілив. Ще в першому таймі «чорно-червоні» довели рахунок до 3:0. Це Жеріков оформив дубль з пасу Григорія Стайкова. За «бронтозаврів» на початку другого тайму відповів своїм пострілом Олексій Кібець. Й оскільки у бориспільців замін практично не було, почали закрадатися сумніви… Але все виявилося зовсім навпаки! FC Dominus додав і розірвав суперника, забивши після цього п’ять м’ячів і не дозволивши вразити ще раз свої ворота! Героями матчу стали всі «леви» – і Жеріков, на рахунку якого в підсумку покер, і Сергій Цикало, і всі їх партнери.
ЗАРУБА ТУРУ. ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta
Радимо передивитися цю гру. Недовго музика для господарів грала, більшу частину матчу доводилося наздоганяти суперника, який цього разу зіграв надійно та відповідально. Важка, почесна перемога «Спарти» і хороший досвід для «Фурнікома», пригодиться.
300 СПАРТАНЦІВ ТУРУ. AFC Staff
Провели весь матч проти «УкрЕлітЦентру» вп’ятьох. Нічим не поступалися, тричі по ходу гри зрівнюючи рахунок – 3:3. Ще й перемогу могли вирвати!
ХАРАКТЕР ТУРУ. Avis
Загалом у цьому турі варто відзначити практично всі команди. «Автомобілісти» проявили волю до перемоги, півгодини безуспішно штурмуючи ворота МФК «Моноліт». Забивши, зняли тягар з плечей, оформили переконливу перемогу 4:0.

Автор: Віктор Петрушов