Mеталург 15:7 Торпедо Драконы 2:7 Штурм Dream Team 7:3 SIGMA Штиль 2:1 39

1 Філін 9 17 1.89
2 Гужва 10 12 1.2
3 Нечаєв 5 11 2.2

1 Альабиад Мухаммед

МАТЧ ТУРУ. «Штиль» 2:1 «39» На перший погляд нічим не примітний матч в підсумку став окрасою 11-го туру. В поєдинку з одним з лідерів чемпіонату «39-ті» зовсім не виглядали аутсайдером.

Читати

У Кривому Розі тамтешня Суперліга з недавніх пір співпрацює з рест-пабом Yellow DooR. І що варто зазначити, цей заклад, на відміну від подібних в інших містах, де турніру «В9ку» вдалося

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Штиль» 4:4 Sigma Психологічний трилер – така назва найбільше характеризує цей матч. У першому таймі краще виглядала команда Володимира Вальчука. Sigma вела у рахунку 3:0. Але потім злагоджений конвеєр

Читати

Після не надто тривалої перерви Роман Гречка повернувся до криворізького чемпіонату «В9ку», провівши свій дебютний матч за «Торпедо», наразі одного з аутсайдерів першості. Ще й голом відзначився. Свого часу він

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Штиль» 3:5 «Штурм» Центральний поєдинок туру між «Штилем» і «Штурмом» мав високу ціну. Номінальні господарі матчу розуміли, що в разі поразки «сталевари» для них стануть вже майже недосяжними, та

Читати

МАТЧ ТУРУ. Dream Team 2:4 «Торпедо» Найяскравіший матч у звітному турі нам подарувала розбірка в нижній частині турнірної таблиці. Рахунок у матчі вже на другій хвилині зусиллями Євгена Сумченка відкрили номінальні

Читати

У Кривому Розі напередодні Нового року відбувся, мабуть, вирішальний поєдинок всього сезону. Зустрілися лідери – «Штиль» і «Металург». «Сталевари» вийшли переможцями двобою – 9:2, і розрив між першим і

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Дракони» 4:6 «Штиль» Перші три поєдинки сьомого туру завершилися переконливими перемогами фаворитів, а от на десерт криворізька Суперліга приготувала справжню футбольну драму. «Дракони» здивували всіх вболівальників – своїх і