(067)451-20-81
Футбольная экипировка Европав Вияр Фаворит Спорт
Фаворит Спорт Funclub SELECT Колонки
Роберта Домс Vuso Футбол

Юність 8:0 LTM ФК Діамант 5:4 ФК Арсенал Ескадра 3:5 NN Hornets CF Сокіл 2:6 FARR Бізони 5:9 ФК Групіровка

1 Сивак Данило

МАТЧ ТУРУ. ФК «Діамант» 5:4 ФК «Арсенал» З перших хвилин стало очевидно, що команди страшенно скучили за перемогами. Гра була напруженою, рівною та зовсім непередбачуваною. Саме такі матчі ми любимо за

Читати

МАТЧ ТУРУ. Prosto Render 4:6 «Фортуна» Надзвичайно цікавим поєдинком нас порадували команди. А команди не прості, ще до початку матчу ми прогнозували скажені емоції. Гра очікувано була напруженою. Про це свідчить

Читати

МАТЧ ТУРУ. NN Hornets CF 5:11 «Сокіл» У цій грі ми бачили все, що могло би задовольнити своє глядацьке око. Тут і безліч голів, і відновлення інтриги, та й усього вдосталь…

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Status+ 3:2 Prosto Render Ні для кого не має бути дивиною, що матчем туру визнано саме «класичну» зустріч турніру «В9ку». Це вже свого роду «дербі», не інакше. На

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Юність» 6:4 ФК «Діамант» Жваво та енергійно розпочали гру команди. Обмінявшись великою кількістю моментів, суперники наполегливо намагались забити швидкий м’яч. Врешті-решт у середині першого тайму «Діаманту» вдалося забити першим

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Арсенал» 4:5 «Ескадра» Цікаву та вельми напружену гру продемонстрували нам команди. З перших хвилин було помітно мотивацію обох колективів. Одній з них вдалось реалізувати свій запал доволі швидко

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Фортуна» 4:5 Status Непростим видався цей для обох команд. Усі емоції та фізичні сили віддали хлопці, щоби здобути перемогу, й одній з команд це вдалось. А тепер про

Читати

Всі матчі Суперліги та Вищої ліги м. Львова переносяться на наступні вихідні. Більш детальна інформація щодо розкладу матчів буде виставлена з наступного тижня.

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Бізони» 3:2 «Юність» Надзвичайно напружений поєдинок нам подарували команди, яким випала честь відкривати змагання у Вищій лізі. До речі, вони зустрічались у відборі, в останньому турі. І нині, як