Футбол Европав Полиграфия

FC Status+ 4:2 СК Енергія-3 Торнадо 4:3 Сокіл Юність 4:9 Леви LTM 3:6 Рендер ФК Арсенал 0:12 МФК Альфа

МАТЧ ТУРУ. Avto.pro 3:2 «Жемчужина»
Ці команди перед стартом сезону вважалися одними з головних претендентів на перемогу в Суперлізі. У минулому турі вони синхронно втратили залікові бали, і без того принципова очна зустріч перетворилася в надважливу, адже є ще Neos. Не встиг коментатор оголосити стартові склади, як Олег Кульков вивів «автомобілістів» вперед. Після пропущеного голу гравці «Жемчужини» перелаштувалися і прибрали ініціативу до своїх рук. Однак постійні атаки ні до чого не призвели, а навіть навпаки – на останніх хвилинах першого тайму неймовірний за виконанням удар Романа Чайкіна виявився влучним, і на перерву суперники пішли за подвійної переваги номінальних господарів. У другій половині картина гри не змінилися – одні більше володіли м’ячем та атакували, а інші раз-по-раз виходили в небезпечні контратаки. На 26-й хвилині Богдан Смішко скоротив відставання свого клубу до мінімуму. Одразу після цього гості зарано вирішили піти ва-банк і випустили п’ятого польового, за що їх майже одразу покарав все той же Роман Чайкін – 3:1. Однак не в характері «Жемчужини» просто так складати зброю – хлопці знайшли в собі сили знову наблизитися до опонента впритул – завдяки голу Сергія Цихача. Однак для того, щоби врятувати бодай нічию, сил вже не вистачило. Тим не менше звітний поєдинок став тією самою перлиною третього туру одеської Суперліги!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Роман Чайкін (Avto.Pro)
Роман Чайкін був рушійною силою своєї команди під час контратак і забивав надважливі м’ячі. Оформивши дубль, гравець став автором переможного голу і допоміг своєму колективу здобути складну, але дуже важливу перемогу над одним з головних конкурентів у боротьбі за чемпіонство.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Матвієнко (Avto.pro)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Богдан Смішко («Жемчужина)