Полиграфия Европав Футбол

FC Status+ 4:2 СК Енергія-3 Торнадо 4:3 Сокіл Юність 4:9 Леви LTM 3:6 Рендер ФК Арсенал 0:12 МФК Альфа

МАТЧ ТУРУ. «Торнадо» 4:3 «Сокіл»
Практично кожен матч п‘ятого ігрового дня Суперліги Львова подарував уболівальникам неймовірну напругу та справжню палітру позитивних емоцій від високого градусу боротьби, продемонстрованого командами на футбольному майданчику. Проте на цьому тлі особливо виділяється поєдинок за участі «Торнадо» та «Сокола». А й справді, чого вартий тільки той факт, що колектив, який левову частку часу вів у рахунку в згаданому двобої, у підсумку так і не здобув бодай один заліковий пункт! Номінальні гості, які вийшли на паркет у статусі андердога цього протистояння, змогли достатньо швидко розпечатати ворота своїх візаві: на 4-й хвилині Ярослав Гук залишив їм свій перший «автограф». Але серйозним чином це не вплинуло на сценарій матчу, оскільки «стихійні», ніби й не помітивши цього пропущеного м‘яча, продовжили методично розхитувати оборонні редути «Сокола». Натомість фортеця «пернатих» вистояла, і протягом однієї зі своїх нечисленних вилазок на чужі ворота гості все ж змогли подвоїти гандикап. Напевно, навіть у найбільш сміливих мріях футболісти «Сокола» не могли й уявити, що матимуть всі шанси піти на перерву за такого комфортного результату на табло. Зрештою, цього не сталося, адже на допомогу «стихійним» прийшов стандарт, після якого їм вдалося відзначитися «голом у роздягальню» та, відповідно, скоротити відставання до мінімуму. Стартова половина зустрічі плавно перетекла в другий тайм, який підготував ще чимало сюрпризів для фанатів, які спостерігали за цим матчем. І перший з них чатував уже на 24-й хвилині. Атож, «Сокіл» продовжив демонструвати справжні дива реалізації моментів. У свою чергу, це призвело до того, що «стихійним» довелося знову відігрувати достатньо серйозне відставання у два м‘ячі. Часу залишилося все менше й менше, а «Торнадо» ризикувало продовжити свою безвиграшну серію до трьох поєдинків. У результаті господарі все-таки зібрали свою волю в кулак, і глядачі на арені у Львові стали свідками воістину героїчного камбеку в їхньому виконанні. 4:3, і «Сокіл», показавши по-справжньому цікавий та симпатичний футбол, залишається ні з чим за підсумками цього запеклого двобою, а «стихійні» натомість повертаються на переможну стежину в чемпіонаті Львова «В9ку».

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олесь Кузьо («Рендер»)
Вельми несподівано срібні призери минулого сезону львівського елітного дивізіону зустріли надзвичайно серйозний спротив у протистоянні з командою LTM, яка, м‘яко кажучи, поки що зірок з неба не хапає на теренах нашого чемпіонату. І саме з огляду на це, цілком можливо, що мала місце недооцінка суперника з боку визнаних фаворитів, що в підсумку ледь не коштувало їм залікових балів. Ще на 32-й хвилині рахунок на табло в тому матчі було зафіксовано на позначці 3:2 на користь LTM. Але іншої думки з приводу фінального результату був капітан «Рендера» Олесь Кузьо. Форвард, як справжній ватажок своєї зграї, на останніх хвилинах цього двобою зумів повести команду за собою. Оформивши покер, фактично ледь не самотужки, Олесь все-таки схилив шальки терезів у цьому неймовірно напруженому поєдинку на користь одного з лідерів львіської першості, що й дозволило «Рендеру» залишитися зовсім неподалік від голови пелетону в турнірній таблиці.

ВОРОТАР ТУРУ. Петро Левко (МФК «Альфа»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Орест Тягло («Леви»)
КАМБЕК ТУРУ. «Торнадо» 4:3 «Сокіл» (з рахунку 1:3)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Торнадо», FC Status+
РОДЗИНКА ТУРУ. У рамках п‘ятого ігрового дня Суперліги Львова всі без виключення команди чільної п‘ятірки тамтешнього «табелю про ранги» здобувають синхронні звитяги над колективами з нижньої половини турнірної таблиці.