(067)451-20-81
Фаворит Спорт Полиграфия Футбол Eldorado
Funclub Колонки SELECT Европав
Vuso Фаворит Спорт

СК Енергія-2 5:3 Торнадо FC Status+ 10:1 Ескадра ФК Арсенал 4:13 Марокко Рендер 5:2 LTM Бізони 3:5 МФК Альфа Галицька здоба 14:1 ФК 36-По

2018-02-12 16:57:09

ФК «Аристократ» став чемпіоном одеської Суперліги!

Першою свого представника на Кубок України делегувала Одеса, де турнір «В9ку» був не надто великим чи довгим, але неймовірно цікавим і закрученим. Усе вирішилося в останній день, в заключному матчі!

Спершу недільного ранку ФК «Аристократ» провів матч-догравання матч 1-го туру, в якому здолав FC Fiesta – 6:3 та вийшов на перше місце. Почали чекати гру конкурента… Якби Neos втратив очки в поєдинку з FC UnReal, «аристократам» можна було би спокійно видихнути. Однак «лицарі» створили диво, здолавши «нереальних» (5:4), які долучилися до змагань по завершенні першого кола і до цього моменту тільки те й робили, що вигравали!

Тож довелося викладатися на повну в завершальному матчі чемпіонату проти Avto.pro. ФК «Аристократ» з рахунком 7:2 переконливо переграв «автомобілістів» і виборов золоті нагороди першості. Драматична розв’язка справді цікавого чемпіонату!

Організатор ФК «Аристократ» Марк Петручок: «Перш за все хочу подякувати організаторам – чемпіонат пройшов на вищому рівні. Хотілося би тільки, щоби більше команд було. А так турнір дуже швидко промайнув. Звісно, суперників усіх також хочеться привітати – всі показали футбол високого ґатунку. Шкода, що FC UnReal пізно підключилися, а то було би набагато цікавіше, і ще невідомо, як би воно все скінчилося. Окремо своїх хлопців слід відзначити – за самовіддачу і боротьбу до кінця в кожному матчі. Окрема подяка Миколі Кульчицькому – він виступив нашим рятувальником у скрутний момент, саме завдяки його допомозі ми змогли дограти цей чемпіонат.
Ну а тепер будемо готуватися до вирішального турніру в Києві. Одеса, на моє переконання в плані розвитку аматорського футболу – далеко не остання в Україні. Навпаки, у нас дуже розвинений цей рух, тож ми хочемо показати справді високий рівень».

Капітан ФК «Аристократ» Агілєс Бєлмохтар: «Ми завершили виступи в турнірі «В9ку» і ще в одному, залишився в нас тільки один чемпіонат, де продовжуємо боротьбу за золото. Можливо, цього замало, щоби добре підготуватися до виступів на Кубку України, бо два місяці до його старту – це значний проміжок часу. Тож плануємо збиратися, навіть орендувати зал, щоби проводити тренування, зігруватися ще краще. Настрій у нас бойовий. Завітаємо до Києва і спробуємо зробити диво, вперше в історії виборовши головний трофей для Одеси».

Організатор змагань «В9ку» в Одесі Євген Нечебой: «На мою думку, ФК «Аристократ» заслужено переміг у першості. Якби «Неос» не втратив зайвий раз очки в першому колі – не було би в клубу проблем, став би чемпіоном. А так посіли друге місце, але як боролися за золото! До останнього! Признатися, перемога «лицарів» над FC UnReal дуже здивувала, бо саме «нереальні» мали вигляд найсильнішого, найстабільнішого колективу. «Жемчужина» в другому колі різко здало позиції, тож їй дісталася лише бронза. Але це також непоганий результат».

Автор: Віктор Петрушов