Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Funclub SELECT Колонки Фаворит Спорт
Vuso Футбол Eldorado Роберта Домс
Фаворит Спорт Европав

LTM 5:0 Lviv Марокко 6:9 Галицька здоба СК Енергія-2 0:2 FC Status+ Торнадо 3:3 Рендер Ескадра 7:5 ФК Арсенал Бізони 6:3 МФК Альфа


Таблиця

і о
1Торнадо1844
2FC Status+ 1843
3Рендер1837
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Лозінський 18 27 1.5
2 Мірзаєв 15 22 1.47
3 Онисько 16 22 1.38
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Кузьо 18 8 0.44
2 Жовтовський 12 7 0.58
2 Квасюк 12 7 0.58
дивитись

Дискваліфікація

1 Сивак Данило
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Сивак Данило

Сивак Данило

14 Тур

17 Тур

18 Тур

ПОРУШЕННЯ

Байкенич
Владислав

Юність

7 тур1 тур1 тур12 тур

Мельничик
Назар

Леви

2 тур2 тур

Гук
Ярослав

Сокіл

2 тур7 тур15 тур

Мацько
Володимир

ФК Арсенал

8 тур

Стельмах
Павло

СК Енергія-3

1 тур

Дума
Роман

Торнадо

2 тур4 тур5 тур12 тур

Іваніцький
Андрій

МФК Альфа

2 тур10 тур17 тур

Сивак
Данило

СК Енергія-3

14 тур17 тур18 тур

Ситник
Віталій

Леви

2 тур3 тур9 тур

Скрутовський
Андрій

Сокіл

3 тур15 тур17 тур

Ткаченко
Максим

МФК Альфа

6 тур7 тур11 тур

Шпак
Юрій

FC Status+

3 тур11 тур12 тур

Садовський
Богдан

МФК Альфа

14 тур

Бреславський
Василь

Леви

4 тур9 тур

Гіба
Олег

СК Енергія-3

8 тур13 тур

Гавчак
Ярослав

Сокіл

5 тур7 тур

Гривнак
Назар

МФК Альфа

16 тур17 тур

Довгий
Володимир

Леви

1 тур6 тур

Дрозд
Дмитро

Юність

2 тур1 тур

Загарія
Олександр

FC Status+

4 тур7 тур

Куцин
Ярослав

FC Status+

4 тур5 тур

Лозінський
Ігор

Юність

2 тур4 тур

Мірзаєв
Руслан

Рендер

6 тур16 тур

Палюха
Віталій

МФК Альфа

2 тур15 тур

Синишин
Олексій

LTM

14 тур15 тур

Єлфімов
Нікіта

СК Енергія-3

15 тур

Білий
Богдан

Юність

15 тур

Бучинський
Марян

Сокіл

2 тур

Вербінський
Олексій

FC Status+

16 тур

Горбовцов
Юрій

СК Енергія-3

2 тур

Гузєєв
Микола

Торнадо

11 тур

Думич
Володимир

LTM

8 тур

Кенийз
Олександр

Леви

8 тур

Коваль
Тарас

LTM

9 тур

Константінов
Владислав

СК Енергія-3

1 тур

Крижанівський
Олег

Сокіл

10 тур

Литвин
Ігор

FC Status+

12 тур

Луговий
Андрій

Леви

8 тур

Лушпак
Ігор

Сокіл

16 тур

Лютий
Євген

МФК Альфа

14 тур

Мадиняк
Мар"ян

Юність

5 тур

Онисько
Олег

Торнадо

4 тур

Ременець
Андрій

СК Енергія-3

18 тур

Савка
Дмитро

Рендер

8 тур

Саган
Василь

МФК Альфа

9 тур

Стефанишин
Назар

Леви

7 тур

Тарахома
Ростислав

Юність

3 тур

Туз
Віталій

СК Енергія-3

16 тур

Фурман
Андрій

МФК Альфа

2 тур

Хіреш
Лямін

FC Status+

8 тур

Хома
Ігор

Сокіл

11 тур

Чорний
Вадим

МФК Альфа

6 тур

Шевцов
Ігор

МФК Альфа

7 тур

Шумський
Володимир

FC Status+

18 тур

Юрочко
Олександр

Торнадо

5 тур

Яромій
Назар

Юність

9 тур